Jump to content

Moto Zajednica

BJB enduro fanovi

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

U povratku svratimo u klub # Izazov # koji je isto na Vs bregu i tu sam jedva doceko da dohvatim ladno pivo - da se oporavim od TENKOVSKE potere ( inace retko konzumiram alkohol, ali sam bio pod velikim stresom) Slika je losa zbog zato sto nas je vec dohvatio mrak

1308006.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

A moram i da vam se poverim, kako sam nocas sanjo nasmejanog Fufija kako sedi na cevi pravog Tenka i juri me po sumi. GROZNO !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova

U povratku svratimo u klub # Izazov # koji je isto na Vs bregu i tu sam jedva doceko da dohvatim ladno pivo - da se oporavim od TENKOVSKE potere ( inace retko konzumiram alkohol, ali sam bio pod velikim stresom) Slika je losa zbog zato sto nas je vec dohvatio mrak

1308006.jpg

Klub  vam  je  na  fantasticnoj  lokaciji!Evo  jedan  pogled  iz  kluba  na  grad!

post-2674-12879045592588_thumb.jpg

post-2674-12879045593392_thumb.jpg

post-2674-1287904559404_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

Sjajno! Kako je Fufi? Cim je seo u TENK znaci da se oporavlja  :D

 

Fufi je odlicno ( vedrog duha, uvek spreman za voznju, ima strasnu volju, netreba ga mnogo ubedjivati da vozi,... )  ali ga noga i dalje muci. Bukvalno nasloni stake na prikolicu i sedne na Qvad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

Hvala, Fruskogorac na pohvalama za klub i nadam se da cemo u skorije vreme prestati da bodemo oci raznim ~ prirodnjacima ~ i  penzionerima pa da mozemo da se slobodno vozimo po bregu, pa da onda opet nesto organizujemo poput one voznje od Aprila 2008

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova

Posle  tromesecne  pauze,  prosli    vikend  sam  poceo  ponovo  da  vozim.Pocetkom  maja  sam  se  razbio  u  sumi  da  sam  video  sve zvezde!Peglali  smo brzo  sa  malim  rastojanjem izmedju    motora,  ja  nisam  video    kamen i  tras  izbija  mi  prednj    tocak  i  pravo  grudima  o  zemlju.Nemam  vazduha,neki  mrak  nekoliko  sekundi  i  nekako  ustajem.Pravac  kuci  i  to  asfaltom.Jedva sam  doterao  motor  kuci,  posle    pola  sata  pocinje  cirkus  od  bolova.Odma  hitna  snimanje,  srecom    bez  lomova,protektor  je  odradio    svoje,ali  sam  se  rastreso  nacisto.Prvih  petnaestak  dana  katastrofa,okrenuti  se  u  krevetu,  ustati ili    kinuti  uzas!Srecom  zena  mi  je  medicinar  pa  mi  je  krljala inekcije  za  bolove  te  sam  nekeko  preguro.Zato  endurasi  nikad  bez  20tak  metara  rastojanja!Mogla  bi  se  organizovati  neka  voznja,  ovde  kod  nas  se  vozi  skoro  svaki  vikend, ima  nas  desetak  i  neko  je  uglavnom  slobodan  tako  da  nije    problem  ako    neko  hoce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1422 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pančevo
  • Motocikl: Honda CRF300L

Mladene,moze za vikend.

Imam 1 zadnju Dunlop 756...

110/100-18

 

Ima li jos raspolozenih za voznju ovog vikenda?

Ako ima...

 

B@ne,prvi set sam kupio od nekih madjara a drugi mi je poslao shvaba od koga sam kupio motor.Inace,bila je neka firma iz Vojvodine koja se bavila prodajom Michelin guma...

Dumobil,cini mi se-146eur. im je bila cena.

 

 

Zvao juce ovaj Dumobil ali oni vise ne prodaju, dali mi broj od Pataji Josipa od koga su oni kupovali ali ni kod njega nema na stanju, mada moze da poruci iz nemacke a broj je 025/864-444.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5525 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Znam da vazi pravilo da se u planinu ne ide sam, ali ako bi isao samo kad drugi mogu to bi bilo retko, pa sam sve cesce poceo da idem sam. To je i razlog sto retko slikam, i sto nemam nikakvih drugih slika osim predela ispred sebe. Motor nema copavu pa i on je retko u kadru. U svakom slucaju, predeli u odlicni, ima svih mogucih vrsta podloge, teskih delova, kao i onih brzih, sume, goleti, pogleda....

Evo nesto od danas...

 

mz8vT_image601k.jpg

 

shQbu_image602w.jpg

 

XjIPW_image603.jpg

 

waL8t_image604.jpg

 

5MUrw_image605f.jpg

 

FHuTu_image606t.jpg

 

sTUnU_image607.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova

puzdrav svima u ovoj temi.....kupih yamahu ttr600,pa mislim da je ovo pravo mesto gde bih dobio par saveta....prvi i najveći problem mi je što ga je predhodni vlasnik "rasteretio" tako što je poskidao i pobacao po njemu nebitne stvari: migavce,zadnje svetlo,km sat i suvozačke fuzastere...znači motor je do sad uglavnom na prikolici putovao do mesta gde je vožen......ja bih voleo da ga osposobim za saobraćaj,znači da stavim sve neophodno i da ga registrujem....pa me zanima gde bih mogao da nabavim ove svari što mi fale,naravno po mogućstvu polovne,i ukoliko ne bih našao originalne,od čega bi meni tu pasovalo kao prvo km sat i zadnje svetlo....migavci nisu neki problem to može da ide bilo šta.....

 

ukoliko neko ima neki predlog ili ideju.....bio bih zahvalan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova

Sutra u  11  sati  skup  endurasa u  Jazku  pa pravac suma.Za sada  ima  sedam , osam  prijavljenih.Ko  je  zainteresovan  za  voznju  neka  se  javi  na  063 8622397.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 355 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: VFR750F, XRV750, KTM 250EXC

Mislim  da   MladeR  ima  koju   pa   ce    postaviti.

 

Na zalost nemam, nista nisam poneo sa sobom. Pretpostavio sam da necu imati gde da ostavim stvari, pa sam se opremio kao za sumu. Doduse do sume me je delilo nekih 80-ak kilometara  ;D

 

A Torbica je legenda!  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova

Videcu  da li  neko  ima  koju, jbg  kad  se  samo  przilo  po  gasu  pa  se  zaboravilo  na  slikanje.Najvise    bi  voleo  da  vidim    Torbicu  iTomu  kraljeve  improvizacija  i  neverovatne  entuzijaste!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja