Jump to content

Moto Zajednica

BJB enduro fanovi

Recommended Posts

  • U prolazu, 10 postova

Za motor sam se dobro zeznuo, ali ukrotio sam ga nekako. Sada sam mu porucio manji lancanik napred i veci pozadi.

Nije kamera uvek bila kod mene, inace radi se o sony HDR-AS15 kameri koja je u klasi sa hero3 kamerom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001/Honda XLV750R rd01/Aprilia RS125 2007/Yamaha XT660x/Yamaha MT03 660

Za motor sam se dobro zeznuo, ali ukrotio sam ga nekako. Sada sam mu porucio manji lancanik napred i veci pozadi.

Nije kamera uvek bila kod mene, inace radi se o sony HDR-AS15 kameri koja je u klasi sa hero3 kamerom.

 

sa takvim prenosom ces stalno da saltas mjenjac!!!

Provjeri koji je odnos prenosa u seriji,,i onda posavjetuje se sa nekim ko ima slican motor i koristi ga u iste svrhe!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 427 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala
  • Motocikl: U potrazi

Interesuje me odrzavanje u vezi 250 4t fullcross/hard enduro motora.Na koliko se rade servisi(filteri i ulje),koliko kostaju filter i ulje,na koliko se prosecno rade generalne,koliko otprilike kostaju te generalne(Klip,karike,lanac bregaste,stelovanje ventila,dihtunzi..) ??

 

Znaci konkretno samo odrzavanje agregata me interesuje..Sa koliko mogu para minimum po sezoni da izguram?Voznja 60% van staze(suma) i 40% cross staza,glinara,moja domaca buduca endurocross staza...

 

:Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3646 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Interesuje me odrzavanje u vezi 250 4t fullcross/hard enduro motora.Na koliko se rade servisi(filteri i ulje),koliko kostaju filter i ulje,na koliko se prosecno rade generalne,koliko otprilike kostaju te generalne(Klip,karike,lanac bregaste,stelovanje ventila,dihtunzi..) ??

 

Znaci konkretno samo odrzavanje agregata me interesuje..Sa koliko mogu para minimum po sezoni da izguram?Voznja 60% van staze(suma) i 40% cross staza,glinara,moja domaca buduca endurocross staza...

 

:Mina:

Off topic

 

Na snimku mi je najjace na 6:00 kad stoje na nekom puticu gleda dole u neko trnje i govori, eno ga put

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 427 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala
  • Motocikl: U potrazi

Hahah,super su likovi,gledao sam svaki njihov klip i svaki je odličan...Eto ako neko nema šta da radi,može da pogleda još neki...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 834 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

drugar kupio cr250 pa smo danas malo izasli na probnu voznju.

ovo je moja prva voznja sa ovakvom zverkom i prvi pokusaj kao nekog "skoka" :moto3: 15min voznja i uvuklo mi se pod kozu, cim budem u mogucnosti kupujem ovako nesto i odgovarajucu opremu i gas u njive :moto3: :moto3: :moto3:

post-1520-0-62752000-1391790498_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5303 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Dobro je da zube nisi prosuo pri doskoku :D

p.s.heheh odgledah jos koji put

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

bogme ako je prvi put nije lose, ja sam posle par voznji u glinari umal leteo preko prednjeg, a nije mi se to ni tako retko dogadjalo tamo al zadnji put je bas bilo blizu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja