Jump to content

Moto Zajednica

27. Marta 02.03.2023

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW f650gs / Suzuki gs500e
WWW.KURIR.RS

nesreća se dogodila kada je devojka koja je bila za volanom automobila skretala iz Ulice 27. marta

Zna li neko nesto vise o ovome?

  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2844 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Slušao sam na vestima i ništa ne spominju vezano za okolnosti Kako se desila nesreća ali su zato na pomenuli kako će policajci na motorima kako uniformisani tako i bez obeležja sa kamerama snimati motoriste na drumu. Nigde se ne spominje da će da snimaju automobilista koji ugrožavaju motocikliste na istom tom drum. Nervira me kako se apriori uzima zato da je motociklista u prekršaju kad se do sada bezbroj puta dokazalo da je osnovni razlog padanje sa motora oduzimanje prednosti u saobraćaju.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Sviđa mi se 3
  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 226 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW f650gs / Suzuki gs500e
pre 14 minuta, ser je napisao:

Sta je ona htela? Neshvatljivo mi je da tu tek tako skrenes levo, osim ako sa namerom hoces da prodjes na crveno.

Ne znam, ja sam i sam imao par situacija koje su hvala Bogu prosle bez posledica gde su se zene u kolima bukvalno ponasale kao da ne postojim.  Cak i kad stanem pored njih i cestitam im milu novu godinu to je onaj prazan pogled kroz tebe. Generalno su ljudi jako bahati u voznji, prave prekrsaje i ponasaju se kao da su oni u pravu, zene su se osilile previse, klinke odvrnu muziku, kuckaju porukice, kikocu se sa drugaricama, a saobracaj im je sporedna stvar.

Pred kraj prosle sezone sam skinuo LeoVince i vratio fabriku, ali mislim da ce ove sezone opet Leo da grmi.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 163 postova
  • Motocikl: Yamaha xj 900 S
11 hours ago, P.S. Dzon said:

klinke odvrnu muziku, kuckaju porukice, kikocu se sa drugaricama, a saobracaj im je sporedna stvar.

ovo je istina a policija toleriše. Sve one ponovo na polaganje ali u komisiji da bude nervozni matorac a ne mladić koga šarmiraju .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2497 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F + NMAX155

Evo kod mene u kraju T raskrsnica, oni koji idu pravo imaju trougao.

Juče i prekjuče prolazio pešaka i oba puta vidim devojka u kolima ladno vozi pravo ni da proba da uspori i seče ove koje treba da propusti.

Verovatno misli idem pravo - ja imam prednost. Ko zna koliko takvih u toku dana uradi ovo isto.

  • Sviđa mi se 1
  • Zbunjen 1
  • Tužan 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4405 postova

Kod mene u blizini ima najludje ukrstanje koje sam ikada video, plus ulica sa suzenjem pa se redovno susretnu bus i automobil itd. Ne znam kako nije uradjen kruzni tok.

Doduse jasni su saobracajni znakovi, ali vidim da se opet ljudi gube pa ne znaju koga da puste a koga ne.



0Z5NdaL.jpg

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 404 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki
Pre 6 sati, Motorcyclist je napisao:

Kod mene u blizini ima najludje ukrstanje koje sam ikada video, plus ulica sa suzenjem pa se redovno susretnu bus i automobil itd. Ne znam kako nije uradjen kruzni tok.

Doduse jasni su saobracajni znakovi, ali vidim da se opet ljudi gube pa ne znaju koga da puste a koga ne.



0Z5NdaL.jpg

A pa ti nisi u Svici, vec u kosovskom kantonu:nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja