Jump to content

Moto Zajednica

Louis pomoc

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: BMW R1200GS Rallye

Da li neko zna kako da porucim robu a da ona stigne u louis prodavnicu u Beču? Nigde ne vidim tu opciju pri poručivanju, a hocu stigne tamo da bih pokupio kad odem. 
Ako znate pomagajte i hvala :D

4280BB71-C9BF-4C09-9CB0-65CB529A14E9.png

81120C6E-71E9-4762-AF9B-844F410ADD8B.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 305 postova
  • Lokacija: Beograd
pre 3 minuta, Zeka75 je napisao:

Da li neko zna kako da porucim robu a da ona stigne u louis prodavnicu u Beču? Nigde ne vidim tu opciju pri poručivanju, a hocu stigne tamo da bih pokupio kad odem. 
Ako znate pomagajte i hvala :D

4280BB71-C9BF-4C09-9CB0-65CB529A14E9.png

81120C6E-71E9-4762-AF9B-844F410ADD8B.png

Pošalji mail prodavnici u Becu i zamoli da ti obezbede proizvode koje trazis a koje ta radnja nema na stanju. Drugar tako uradio i posle par dana stigao odgovor da je trazeni proizvod u radnji. Sad u subotu treba da se preuzme ako nije neka ispala!? 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: BMW R1200GS Rallye
pre 3 minuta, mickeyZ je napisao:

Pošalji mail prodavnici u Becu i zamoli da ti obezbede proizvode koje trazis a koje ta radnja nema na stanju. Drugar tako uradio i posle par dana stigao odgovor da je trazeni proizvod u radnji. Sad u subotu treba da se preuzme ako nije neka ispala!? 

Nema mail-a. Samo broj telefona od prodavnice. Od mailova nasao sam samo generalni louis mail za sve prodavnice i tamo sam poslao pa cemo da vidimo sta kazu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 305 postova
  • Lokacija: Beograd
pre 44 minuta, Zeka75 je napisao:

Nema mail-a. Samo broj telefona od prodavnice. Od mailova nasao sam samo generalni louis mail za sve prodavnice i tamo sam poslao pa cemo da vidimo sta kazu. 

Abholung96@luis.de

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1123 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

Ta adresa je za Nemacku, coveku treba za Austriju-Bec

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Tracer 900 GT
Pre 12 sati, Zeka75 je napisao:

Da li neko zna kako da porucim robu a da ona stigne u louis prodavnicu u Beču? Nigde ne vidim tu opciju pri poručivanju, a hocu stigne tamo da bih pokupio kad odem. 
Ako znate pomagajte i hvala :D

Ja sam tu muku mucio letos. Cini mi se da ovako moze:

Otvoris austrijski sajt (ne EU), stavis u korpu sta zelis. Ne ulogujes se na svoj nalog, nego pri kupovini izaberes onu opciju da kupujes kao gost (popunis ime, prezime, mejl).

Kad to zavrsis, posle tog koraka ces imati opciju da ti robu isporuce u njihovu filijalu.

 

Placa se pri preuzimanju, pa nije problem da se tamo provuce Louis kartica za poene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: bila Honda NC700X, sada samo na 4 tocka

@Zeka75 verujem da je logika ista kao i kod FC Moto...naime, da biste narucili nesto da Vas saceka u filijali, u Vasem profilu treba da je registrovana adresa iz zemlje u kojoj se ta filijala nalazi - u ovom slucaju iz Austrije. Recimo, sada sam probao, testiranja radi, jer nisam dugo narucivao nista i zaboravio sam kako ide - meni ne nudi austrijske filijale, jer, verovatno, prema IP adresi, vidi Nemacku, tako da su mi ponudjene samo te filijale. Cak i kao ''Guest'', ne koristeci moj licni profil. Nadam se da ste me razumeli. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 124 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: BMW R1200GS Rallye
Pre sat vremena, saxomofon je napisao:

@Zeka75 verujem da je logika ista kao i kod FC Moto...naime, da biste narucili nesto da Vas saceka u filijali, u Vasem profilu treba da je registrovana adresa iz zemlje u kojoj se ta filijala nalazi - u ovom slucaju iz Austrije. Recimo, sada sam probao, testiranja radi, jer nisam dugo narucivao nista i zaboravio sam kako ide - meni ne nudi austrijske filijale, jer, verovatno, prema IP adresi, vidi Nemacku, tako da su mi ponudjene samo te filijale. Cak i kao ''Guest'', ne koristeci moj licni profil. Nadam se da ste me razumeli. :)

Uspeo sam na kraju. Morao sam da udjem na louis.at pa da se ulogujem i promenim svoju adresu upisavši austrijski poštanski broj i Austriju kao državu. Onda normalno našao artikle i pojavila se opcija da se dostavi u izabranu prodavnicu. Hvala svima :)

  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 305 postova
  • Lokacija: Beograd
On 23.1.2023. at 20:50, Zeka75 je napisao:

Gde ga nadje :) 

hvala

Samo da potvrdim da je trazeni proizvod preuzet. 

U pitanju je bila radnja u Vilahu, nisu imali taj proizvod na stanju, mailom zamoljeni da ga nabave, drzali ga Boga mi jedno 3 nedelje dok nije dosao "kurir" da isti preuzme. 

Ozbiljna firma, nema sta. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja