Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Bandit 1250S abs, 2010

Recommended Posts

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Veliki bandit  1250 je verovatno jedan od najupotrebljivijih motora novijih godina. U prevodu, kao putni, sportski, ili kao svakodnevni prevoz od tacke A do B.Sa kamionskim obrtnim momentom, 6 brzina, dodatnim balanserom radilice ,drugim uglom ventila, boljim kocnicama i suspenzijom, drugacijim ramom je dobitna kombinacija, sportskog duha, klasicnog putnog motocikla i prakticnog jeftinog prevoza. Uvezen iz Svajcarske, na moje ime, placeno sve osim registracije, god 2010,model sa abs-om, kupljen od vlasnika u Francuskom delu blizu Siona (i skijalista), pravih 30000km. Stavljen nov akumulator, uradjen mali servis, ima Scorpion (sa homologacijom), gepek i top case. Cena je  fiksna 3900e, -to je otprilike cena kostanja, jer su mi samo za prevoz odozdo uzeli 500e umesto regularnih  300e.Razlog prodaje vec dva meseca mi stoje zarobljeni jedan CBF 1000 2012 i FJR1300 2004 zbog tudjih gresaka u papirologiji , pa je Bandidos morao da bude oglasen. Za ostale info mozete me pozvati ili pustiti PP, Lukac 064 9760896                                                                                                                                                                                                                                                                          

Promenio član Lukac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

ALIM4404.jpghttps://postimg.cc/68xfCfkm]                                                                                                                                                                                                      ALIM4401.jpg[/

Promenio član Lukac
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

ALIM4402.jpg                                                                           

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Evo posle malo radova da osvezim oglas. Polirane felne i stavljene dobre gume,   Srdjan sediste ( briljirao kao i uvek), nastelovani ventili, baceni injectori na vakumetre,  novo ulje u motoru i filter, filter za vazduh nov, nove kocione plocice (dzabe menjao stare odlicne), novo ulje u viljusci, novo ulje u kvacilu i kocnicama, nov akumulator, itd. Auspuh spusten za 5cm , zbog eventualne ugradnje kofera i nosaca. Uz motor ide nov vetrobran (15cm vislji ), top case Kappa 35l, gear  indicator i po zelji instrument za vodu. Cena 4250e, moze i na rate uz dogovor. Sada bez dinara ulaganja, nije mi hitno, posto na Banditu samo izvlacim ulozeni novac. Sretni praznici  svim prijateljima sa foruma od brace Stachora.                                                    (Motor trenutno nije nigde na oglasima osim na forumu).

Promenio član Lukac
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • onaj koji oblikuje, 335 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Samo menjam ko ciga konja

Motor je stavljen i na regularne oglase, posto na forumu trenutno nema interesenataALIM4425.jpgeg

Promenio član Lukac
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja