Jump to content

Moto Zajednica

AGV STEALTH

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Kawasaki GPX500R, Yamaha SR125, Suzuki GS500E

Pošto sam okačio post za K4, mogao bih i za Stealth jer i njega posedujem

AGV-Stealth-Grifo-big_ml.jpg.2fb399fc0cc0652b8f9170c8ce321975.jpg

ova kaciga, osim izgleda, je čist promašaj italijanskog velikana

 

Poteška kaciga, težine skoro kao flip up

Naći vizir je nemoguća misija, nema pinlock, ventilacija solidna

 

E sad, gde nastaje problem

Prvo što se vrat umori od nošenja, kaciga M veličine je zapravo malo veći L, i ko naruči a ne proba, zajebao se pošteno

Pri brzinama većim od 30km/h nastaju neprijatne note koje prouzrukuju većim delom ovi lažni ventilacioni otvori na vrhu kacige koji su zapravo samo plastika nalepljena na vrh, ako se vizir malo podigne, imate osećaj kao da stojite na tavanu na kom se čuje promaja

 

Ni jedan unutrašnji deo kacige nije demontažan

 

Ako je neko imao u planu da uzima ovaj model( a verovatno nije niko, jer je retko ko i čuo za njega) bolje za tih 200e uzmite set posuđa, stavite šerpu na glavu, probušite otvore za oči jer ćete imati bolji osećaj a i ostaće vašoj majci ili ženi ostatak escajga

 

Naravno ovo je sve moje lično mišljenje, možda nisam u pravu ali ovo je čisto bacanje para :jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -, 1650 postova
  • Motocikl: /

Jel si ti siguran u sve ovo? Stara je to kaciga, ja sam je kupio jos 2007 (mat crnu). 2x menjao vizir u 10god, bilo u mass company (al skup, 70-80e) i skida se kompletna unutrasnjost...

Jeste teska al meni nije smetalo i nije nista zvizdalo zbog onih tunela na vrhu.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Kawasaki GPX500R, Yamaha SR125, Suzuki GS500E
pre 2 minuta, ser je napisao:

Jel si ti siguran u sve ovo? Stara je to kaciga, ja sam je kupio jos 2007 (mat crnu). 2x menjao vizir u 10god, bilo u mass company (al skup, 70-80e) i skida se kompletna unutrasnjost...

Jeste teska al meni nije smetalo i nije nista zvizdalo zbog onih tunela na vrhu.

 

Nemam ni jedan razlog da izmišljam, nosim je svaki dan

 

Mass nisam zvao za vizir jer imam loša iskustva sa njima ali mislim da ću morati

 

I gotovo sam siguran da ne postoji način da se skine unutrašnjost, iako sam nekoliko puta isprobavao, jer na nekim sajtovima piše da je fiksna unutrašnjost a na nekim da je demontažna

 

Pazi, moja je novija, možda su izmenili nešto, ili da je jednostavno meni zapao škart

 

Ako se negde vidimo, daću ti da probaš, da se uveriš u ovo što je napisano

 

Snapchat-619261797.thumb.jpg.40de60383f9c79497de9b248d82916f8.jpg

 

ali eto drago mi je da je neko imao pozitivno iskustvo sa ovim modelom, ja samo prenosim svoja lična zapažanja 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja