Jump to content

Moto Zajednica

Da li uzeti Hondu nsr

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Mokrin
  • Motocikl: Honda NSR 125

Pozz drugari naime dobio sam ponudu hondu nsr u okej stanju ima sitnih ulaganja mislio sam da je kupim pa sam zeleo da cujem vasa misljenja o motoru i da li vredi preci posto trenutno vozim sprint princa 

Promenio član Protaa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vatrena Ostrica
Pre 5 sati, Protaa je napisao:

Pozz drugari naime dobio sam ponudu hondu nsr u okej stanju ima sitnih ulaganja mislio sam da je kupim pa sam zeleo da cujem vasa misljenja o motoru i da li vredi preci posto trenutno vozim sprint princa 

I ako sam ljubitelj Honde ja nebi dao Princa za NSR iz razloga sto je 2t. NSR ide malo bolje ali mnogo vise trosi nego sto ide. Jos ako je rastelovana a 9 od 10 2t motora su rastelovana, onda ne samo sto ce da trosi nego nece ni da ide. Skoro sam gledao kako lik sa R125 ne zaostaje na ubrzanju za Cagivom Mito 125. A razlika na papiru vise nego dupla u konjazi. Pored toga racunaj da ti agregat traje kod NSR oko 30.000km sto je najvise u toj klasi 2t sportskih motora. Moj prelog ZZR 250, Ninja 250 a ako si ogranicen kategorijom onda R125 ili CBR 125R.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Mokrin
  • Motocikl: Honda NSR 125

uzeo bih ja cbr yamahu r125 ali problem je kes cbr mi se ne svidja jako je mrsav drugar sa pulserom odro yamahu r125

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja