Jump to content

Moto Zajednica

Auto skola Novi Sad

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Novi Sad

1. Koju biste auto skolu / instruktora preporucili u Novom Sadu trenutno? 

Bila je jedna tema ovakva, pisala preporuka za Alluno i sto dalje od Floyd i Kalinic, ali je to bilo pre nekoliko godina. 

2. Drugo pitanje. Sta se tacno radi na 7 casova teorije koji se prolaze kada se ima B kategorija, specificni deo za motore? 


Pozdrav

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

Pravila foruma su da se u posebnom odeljku predstavis, napises nesto o sebi. Okacis fotku sebe i svog motora, pa tek onda pocnes piskarati.

  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: nemam još... :\

AutoRad i Orbis imaju MT07 2022 god. Ja polažem u AutoRad Autoškoli. Ne idi tamo...mnogo se čeka na obuku jer imaju jednog instruktora za A kategoriju (Am, A1, A2, A) a mnogo polaznika. Tek od avgusta kreće drugi da radi. Instruktor je bajker, stručan i po meni idealan instruktor za početnike. Insistira na opremi prilikom obuke iako je 35 napolju, dok u drugim auto školama voze u šorcevima. Imaju svoj poligon na Klisi koju i Orbis koristi.

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 24/7, 42 postova
  • Lokacija: Maradik
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K8, Yamaha MT03

AutoRad, intruktor Saša, čovek koji se 100% posveti svakom kandidatu, zahteva opremu, uči te da voziš, a ne samo da položiš, to je i razlog malo veće gužve, ali je vredno čekanja. :jee1:

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Novi Sad
On 19.7.2022. at 6:47, tibor je napisao:

Pravila foruma su da se u posebnom odeljku predstavis, napises nesto o sebi. Okacis fotku sebe i svog motora, pa tek onda pocnes piskarati.

✔️

 

 

On 19.7.2022. at 7:10, plumber.ns je napisao:

Floyd je ok lik, još je i motoraš , ima CBR 1000 RR . Ovi ostali ne znam ko su...

 

On 19.7.2022. at 7:11, Andrej_Hotstepper je napisao:

Sa druge strane, ja sam polagao (ima tome ihaaa) kod Floyda, čovek skroz korektan, radi taj posao kako treba.

 

On 19.7.2022. at 16:30, CoaNS je napisao:

AutoRad i Orbis imaju MT07 2022 god. Ja polažem u AutoRad Autoškoli. Ne idi tamo...mnogo se čeka na obuku jer imaju jednog instruktora za A kategoriju (Am, A1, A2, A) a mnogo polaznika. Tek od avgusta kreće drugi da radi. Instruktor je bajker, stručan i po meni idealan instruktor za početnike. Insistira na opremi prilikom obuke iako je 35 napolju, dok u drugim auto školama voze u šorcevima. Imaju svoj poligon na Klisi koju i Orbis koristi.

 

Pre 3 sati, DarkoNS je napisao:

AutoRad, intruktor Saša, čovek koji se 100% posveti svakom kandidatu, zahteva opremu, uči te da voziš, a ne samo da položiš, to je i razlog malo veće gužve, ali je vredno čekanja. :jee1:


Plumber, Andrej, Coa, Darko
Hvala na odgovorima, vasim iskustvima i savetima! 

Na sugestiju prijatelja koji je bio zadovoljan tretmanom koji je imao u Alunno skoli, i ja sam tamo upisao. 

Napisacu svoje iskustvo kada se zavrsi. 

Casove cu imati isto na Mt-07. 



 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja