Jump to content

Moto Zajednica

VECTOR iz Horgosa-SUZUKI motori po najnizim cenama za forumase

Recommended Posts

  • Drug član, 1690 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Evo jos jedne fantasticne poslastice za one koji planiraju da si uzmu novog konjica, cene za forumase :

 

GSX-R 1000 K8 za neverovatnih 9150 evrica u svim bojama, isporuka pocetkom marta

 

Hayabusa 9500 evra samo 2 su u pitanju

 

Cene su prave dilerske, pa pozurite u susret novom ljubimcu  :o

 

Na prolece iz firme VECTOR stizu nova iznenadjenja, bice i motora za testiranje al o tome ce neko iz vrha kad dodje vreme  :)

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1690 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Hayabusa 9500 evra samo 2 su u pitanju

 

Koje boje su Hayabuse? Ima li bela perla? ;D

Najbolje pozvati i pitati Atilu-vlasnika VECTOR-a direktno na 063/507-108, mada mislim da sam otkupio sva prava na perla bele dvokolice  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1690 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Posto sam opet brljao sa cenama, mada to obicno radim sa nazivima modela, ispravio sam cenu GSX-R 1000 na 9150  ;)

a ako se uspeju oboriti cene transporta i jos po necega, postoje indicije da cena bude jos manja, al informisacu vas pravovremeno do kraja dana  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

Sveze da ne moze biti svezije ,samo za forumase fantasticna cena u MARKOSU ZA GSXR 1000 K8 8999 EURA Vest koja je proverena i sigurna sve infrmacije na tel 064 8852714

 

A kada je rec o busi k8 ona je 9190 eura naravno sve su cene sa carinom i pdv preuzimanje u Novom Sadu a cene vaze dok traju zalihe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Ovo je super informacija ristreto, lepo je kad se konkurencija kolje... mislim da jeftnije nema nigde u evropi :)

 

Znaci, za sada samo Vector i Markos trzisno posluju... nadam se da ce se i Euro sumar ukljuciti u trku sa cenama i uslugom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

pa i bio je red da svi jednog dana vozimo motore po godinu -dve stare a ne da se patimo sa motorima koji imaju 15-20godina....jos ako uvedu kao ovi iz fiata, da svaki krs koji ide u reciklazu uracunaju u 1000e to bi bilo do jaja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1690 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Jupiiiii, ne padaju samo snezne pahulje, nego i cene:

GSX-R 1000 K8 za neverovatnih 8980 evrica u svim bojama, isporuka pocetkom marta  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Jupiiiii, ne padaju samo snezne pahulje, nego i cene:

GSX-R 1000 K8 za neverovatnih 8980 evrica u svim bojama, isporuka pocetkom marta  :)

 

Auuu, pocelo je i na sitno da pada... ja se ponadao da ce i dalje stotke da idu dole... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

GSXR 1000 K8 koje nudi MARKOS dostupni su svim zainteresovanim kupcima od sledece sedmice u njihovim salonima (fizicki na stanju)u BG, NS,KI,Z i to u sl. bojama bela ,rizla ,crno-zlatna.CENE DOLE SVI TO VOLE  :)  (vlasnici posebno) :'( 

MARKOS u ovoj godini priprema niz pogodnosti za kupce ali o tome kasnije kad mi vlasnik odobri da vas o tome obavestim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1690 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Upravo sam dobio informaciju od Atile da su mu se usijali telefoni ali i da su svi motori koji su bili na akciji otisli-rasprodali, bice nekih novih akcija u skorijoj buducnosti, ali o tome kad dodje vreme bice i obavestenja  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Beograd

Upravo sam dobio informaciju od Atile da su mu se usijali telefoni ali i da su svi motori koji su bili na akciji otisli-rasprodali, bice nekih novih akcija u skorijoj buducnosti, ali o tome kad dodje vreme bice i obavestenja  ;)

Ha,ha, odavno nisam cuo bolji izgovor :D. Takve akcije moze svako od nas da pravi, a kad musterija doje sve je rasprodato. Koliko je motora uopste imao, jedan ceo ili samo pola ;D?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

Naravno da ce MARKOS ispostovati popuste jer su kupili motore (i sada ih prodaju sa svog lagera)od kojih je prva tura stigla u petak  i nastavljaju da dolaze svake sedmice.Informacija da su svi motori prodati je laz,ali za sve one koji su zainteresovani ipak moraju sami kontaktirati Markos.Znam tacan broj koliko je Markos prodao u prosloj sedmici motora ,verujte da je cifra ozbiljna,i da ljudi mogu da se pohvale kako su iskoristili popuste.Ko nije nikad nije kasno,zar ne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: MC Joker

Sveze da ne moze biti svezije ,samo za forumase fantasticna cena u MARKOSU ZA GSXR 1000 K8 8999 EURA Vest koja je proverena i sigurna sve infrmacije na tel 064 8852714

 

A kada je rec o busi k8 ona je 9190 eura naravno sve su cene sa carinom i pdv preuzimanje u Novom Sadu a cene vaze dok traju zalihe

 

Ovo je neverovatna cena! Pa imate u oglasima polovne K8 za koje traze vise! Cisto poredjenja radi, novi R1 ce biti 13.800e u radnji 10 metara udaljenoj od Markosa. Ako ce u 2010. R1 '09  kostati 8999e eto meni sigurne kupovine!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1690 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

U akciji snizenja VECTOR-a prodato je 10 GSXR 1000 motocikala, da budem precizan svi su kaparisani i stizu za oko 2 nedelje, pa cu dalje obznanjivanje vesti o novim konjicima da prepustim samim kupcima iz Novog sada, Beograda, Sapca....  :)

 

Necu se osvrtati na ostale maliciozne i neprimerene komentare, moja misija ovde je da prenesem tj. priblizim  Atilinu poslovnost i pozitivnu energiju i ideje na ostale clanove BJB druzine i podrzim pricu da se motori nabavljaju po sto nizoj ceni i da sami clanovi na obostranu korist (kupaca i prodavaca) imaju sto vise koristi, a bice tu i jos pogodnosti i iznenadjenja, al taj deo ce vam ispricati i predstaviti Pablo kad se i taj deo price zaokruzi u potpunosti  ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1690 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Veliki pozdrav svim BJB drugarima  ;)

 

Sve je leglo ko guza na nosu, otklonili smo sve zabune i nejasnoce, sve se iskristalisalo na najbolji moguci nacin i skontali smo da smo svi zajedno jedan veliki drugarski tim koji ne treba menjati i da cemo da nastavimo da radimo zajednickim snagama i izborimo se za sto vece pogodnosti i omasovljavanje svih ideja za koje se BJB forum zalaze  :)

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova

Juche sam zvao Vector i stvarno su jako ljubazni nema greshke. Ostavio sam broj telefona i u roku od jednog dana dobio cenu za artikal koji sam trazio (shtitnici za ruke za stroma 650) e sad jesu skuplji od Euroshumara al ajde de. u Vectoru 100 eura a u Euroshumaru 6500 dinara. Mozda se i kod njih neshto promenilo :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Beograd

Juche sam zvao Vector i stvarno su jako ljubazni nema greshke. Ostavio sam broj telefona i u roku od jednog dana dobio cenu za artikal koji sam trazio (shtitnici za ruke za stroma 650) e sad jesu skuplji od Euroshumara al ajde de. u Vectoru 100 eura a u Euroshumaru 6500 dinara. Mozda se i kod njih neshto promenilo :)

 

Druze, pa bas su ti napravili ekstra cenu. Moj prijatelj ih je prosle nedelje dobio od konkurencije za 65-Evra ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja