Jump to content

Moto Zajednica

Na koliko ste moto skupova bili ove sezone?

Recommended Posts

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: KRALJEVO

nazalost ni na jednom. posao mi nedozvoljava i imam veoma malo slobodnog vremena. Nadam se da cuu sledece godine imati vremena da odem bar na desetak

NADAMO SE VUCE!!POZZ ??? >:( ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Cisto za informaciju Forumasima polako,ali sigurno napredujem da ispunim svoj BONUS od 30 susreta i zurki u 2008.god.,kako sam najavio u prethodnom postu. :D 28.put je bio Rodjendan MC Otpisani Sr.Kamenica, a danas upravo, posto ovo napisem,  polazim u NS na Rodjendan MK NS Riders. :D Sljedeci vikend, Boze zdravlja sam u Tuzli na Bikers New Year u organizaciji MK Salines Tuzla. ;D I znaci to bi bilo to za 2008.godinu.

OKRUGLO 30 Motoskupova i Zurki! Uzdravlje!!! ;D ;D ;D

 

SRETNA NOVA 2009. SVIM BAJKERIMA I BAJKERKAMA!

post-770-12879013837681_thumb.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: VELIKA PLANA
  • Motocikl: yamaha viraqo

Cisto za informaciju Forumasima polako,ali sigurno napredujem da ispunim svoj BONUS od 30 susreta i zurkiu u 2008.god.,kako sam najavio u prethodnom postu. :D 28.put je bio Rodjendan MC Otpisani Sr.Kamenica, a danas upravo, posto ovo napisem,  polazim u NS na Rodjendan MK Riders. :D Sljedeci vikend, Boze zdravlja sam u Tuzli na Bikers New Year u organizaciji MK Salines Tuzla. ;D I znaci to bi bilo to za 2008.godinu.

OKRUGLO 30 Motoskupova i Zurki! Uzdravlje!!! ;D ;D ;D

 

SRETNA NOVA 2009. SVIM BJKERIMA I BAJKERKAMA!

Svaka cast,ja zbog loseg zdravstvenog stanja i puta samo na 2 :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Cisto za informaciju Forumasima polako,ali sigurno napredujem da ispunim svoj BONUS od 30 susreta i zurki u 2008.god.,kako sam najavio u prethodnom postu. :D 28.put je bio Rodjendan MC Otpisani Sr.Kamenica, a danas upravo, posto ovo napisem,  polazim u NS na Rodjendan MK Riders. :D Sljedeci vikend, Boze zdravlja sam u Tuzli na Bikers New Year u organizaciji MK Salines Tuzla. ;D I znaci to bi bilo to za 2008.godinu.

OKRUGLO 30 Motoskupova i Zurki! Uzdravlje!!! ;D ;D ;D

 

SRETNA NOVA 2009. SVIM BAJKERIMA I BAJKERKAMA!

 

Šta li su tebi nasuli u piće... pa ti ne znaš ni kome si išao na rođendansku žurku u "tvome" Novom Sadu  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Umag HR

Cisto za informaciju Forumasima polako,ali sigurno napredujem da ispunim svoj BONUS od 30 susreta i zurki u 2008.god.,kako sam najavio u prethodnom postu. :D 28.put je bio Rodjendan MC Otpisani Sr.Kamenica, a danas upravo, posto ovo napisem,  polazim u NS na Rodjendan MK Riders. :D Sljedeci vikend, Boze zdravlja sam u Tuzli na Bikers New Year u organizaciji MK Salines Tuzla. ;D I znaci to bi bilo to za 2008.godinu.

OKRUGLO 30 Motoskupova i Zurki! Uzdravlje!!! ;D ;D ;D

 

SRETNA NOVA 2009. SVIM BAJKERIMA I BAJKERKAMA!

 

Šta li su tebi nasuli u piće... pa ti ne znaš ni kome si išao na rođendansku žurku u "tvome" Novom Sadu  :D :D :D

ma Branko misli na NS Riderse

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

 

ma Branko misli na NS Riderse

 

Sasa ti si pametan momak i sve ti je jasno,ali ovaj zajebant mora svakoga ispravljati. ??? ;D On je "bezgresan"! ??? ;)

Ujedno se  izvinjavam mojim Dragim Novosadjanima MK NS Riders na nenamjerno napravljenoj gresci uz sve pohvale za Rodjendansku Zurku. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja