Jump to content

Moto Zajednica

Koliko je opasan taj kvar ?

Recommended Posts

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Becej

Imam mali problem sa motorom,od silnog zagrevanja masine pocela je da mi se topi to jeste puca spojna gumica izmedju karburatora i same masine,pa sam hteo da pitam,posto tuda ide gorivo ,koliko je opasno ako usled voznje dok mi je motor vreo ali bas vreo da dodje do curenja benzina po njemu?

 

Sve se tripujem da moze da se zapali,ali prodavac tog istog motora koji je inace zajebe svakog kupca kao i mene,je rekao da nema teoretske sanse da se bezolovni upali na vreloj masini .

 

Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Na tom mestu je vakuum, i ne moze da procuri gorivo, moze samo da povuce fals vazduh i da ti motor dobija turaze kada je na leru. A cak i da procuri nece se zapaliti ako nije u blizini varnice ili otvorenog plamena. Stavi silikon. A prodavcu poruci da ce da mu se slucajno zapali radnja ako ti ne popravi kvar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Becej

OK,poslusacu te,ali da mi nije pretio i zajebavao me mozda bi sve bilo ok.

Posto sam doneo motor da ga reklamiram jer sam imao rok 45 dana,jer taj deo moze da zameni novim istim takvim (mada nevidim poentu kada je isti ) topi mi se prednji blatobran i jako smrdi na otopljenu plastiku,svakim danom se sve vise trese i zadnja kocnica skripi ko luda.

 

Kada sam hteo da reklamiram motor,rekao je da on lako moze da zaboravi da sam bio na servisu :cry:

 

Ljudi sta da radim ,molim vas posavetujte me !! :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Becej

Trenutno je zbog malih finansiskih problema u familiji to suzuki,125cc,tacan naziv cu sutra da stavim jer majke mi moje nisam ga zapamtio,znam da je sklapan u koreji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675
Ali ako bog da kupicu uskoro nesto jace posto imam plan da prodam neke stvari' date='konacni motor za kojim zudim je [b']tnt Benelli[/b].

Ni manje ni vise nego Benelli :?:

Mani se toga to je jako lep bike ali se nije nesto pokazao kao pouzdan. Ovde u USA ga uvozi kompanija iz Californije i navodno se moze servisirati u svakom Ducati servisu. Ima ih jako malo ali da su lepi lepi su.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: 2020 GSXS 1000F
suzuki' date='125cc,tacan naziv cu sutra da stavim jer majke mi moje nisam ga zapamtio,znam da je sklapan u koreji.[/quote']

:shock: SUZUKI :shock:

ma ti si se to nesto zeznuo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja