Jump to content

Moto Zajednica

Iskustva sa Moto Civija iz sabca?

Recommended Posts

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Znam jednog lika u Novom Sadu koji bi prodao TDM 900 2004 godiste presao je smesnih 4500 (kao nov je) km nije stigao da uradi drugi servis na motoru isti je kupljen kod Rodica. Cena je 6200 eura (toliko trazi al bi se sigurno nasli na 6000) , ja sam hteo da ga kupim a onda sam naleteo na F800 koji mi je napravio promaju u novcaniku.

 

Pa ako te zanima javise .

 

 

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Danas sam zvao povodom ovog motora, ali mi prica malo cudna pa mi zato treba savet

 

http://www.moto-berza.com/ponuda.php?id=20080&trazi=1&ur=1&model=58&tip=tdm&m=Yamaha-TDM

 

3500 e, preso 50.000km, pa kako on kaze menjan motor, stavljen nov, sa kojim je on licno presao 10.000km

Na pitanje sto je menjao motor, odgovara mi da je tako pisalo u papirima i da ga je on tako kupio, nezna zasto je menjan. Kaze da je motor na njegovo ime vec 2 god. i samo ga on vozio.

Sve mi to nesto...

Lepa je cena, +3kofera, deluje lepo, ali...

 

komentari?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

 

Prosle godine ja sam prodao moj TDM850 97-o, sa nekih 30-35000km za 4000e.

 

 

 

:o :o :o

 

Ti si i zaradio vozeci TDM-a !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Šabac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha YZF 600 r Thundercat

Ako ti je nesto sumnjivo nemoj dzabe razmisljati i odustani dok je vreme. I da, NISU svi saPcani lopovi i prevaranti, lopovi su kao i drugi iz drugih gradova, nista posebno  :) . Pozdrav iz SaPca  :)  ;)  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: cogito ergo Taurunum
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F Slingshot

 

Moj buraz i jos jedan ortak su uzeli tamo motorchice. Decko je stvarno na mestu.

 

Kolko sam video tamo, motori su odlicni... e sad nisam nista isprobavao, al vidi se da su ocuvani, i rade ko sat.

 

Ja sam iskreno zadovoljan... cim skupim parice za pravi motor, idem pravac tamo.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: bez motora od 1.10.2008 zbog udesa

Bez generalizovanja o Sapcanima ili o bilo kome na ovaj nacin. Uveri se brale o motoru. Povedi nekog ko se razume u motore (i u ljude), pa pravac u Sabac. Ne zaboravi da poneses lovu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova
  • Lokacija: Valjevo

Menije Dzeger(vlasnik) skroz ok. Pomogao mi je oko nekih delova za en500, vodio me na par mesta da vidim motore a bio sam tu i kad mu je stigao kamion sa motorima iz nemacke, svaki je radio kao sat a oni sto su vec bili sredjeni su bili kao novi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Bez generalizovanja o Sapcanima ili o bilo kome na ovaj nacin. Uveri se brale o motoru. Povedi nekog ko se razume u motore (i u ljude), pa pravac u Sabac. Ne zaboravi da poneses lovu :)

 

Nemoj molimte da se vredjas, i sam imam veoma visoko misljenje o sapcanima i imam tamo odlicne prijatelje, samo sam mislio na razne price o dilerima iz inostranstva koje ne bile bas dobar glas, pa mi je samo trebalo misljenje o ovoj firmi, da li i oni imaju i kakvu reputaciju.

Jes jednom VELIKO izvinjenje svim ljudima iz Sabca i valiki pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Bez generalizovanja o Sapcanima ili o bilo kome na ovaj nacin. Uveri se brale o motoru. Povedi nekog ko se razume u motore (i u ljude), pa pravac u Sabac. Ne zaboravi da poneses lovu :)

 

Nemoj molimte da se vredjas, i sam imam veoma visoko misljenje o sapcanima i imam tamo odlicne prijatelje, samo sam mislio na razne price o dilerima iz inostranstva koje ne bile bas dobar glas, pa mi je samo trebalo misljenje o ovoj firmi, da li i oni imaju i kakvu reputaciju.

Jes jednom VELIKO izvinjenje svim ljudima iz Sabca i valiki pozdrav

 

Tako je. U Sapcu moze da se nadje i poneko dobar ;D ;D ;D

Ma grad k'o svaki grad i ljudi k'o svaki ljudi.

Ima ih i dobrih i losih, verovatno.

Ja sam kupio motor u Sapcu-od dobrih ljudi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Moram da se pohvalim!!! ;D ;D ;D

Sreci mojoj nema kraja, danas kupio TDM-a

 

Pozovem ja lepo coveka iz moto civije doticnog Dzegera i pitam za motor, a on najljubaznije kaze kako je on stavio u ponudu motor od drugara i da mogu da dodjem da vidim. Poranim ja ujutru, skembam posao na brzaka i pravas Sabac. Po dogovoru se uredno javim Dzegeru po dolasku u Sabac i on mi lepo objasni da je motor u salonu kod Srdjana. Po instrukcijama, bez problema, pronadjem salon, pozdravim se i upoznam sa Srdjanom i kazem da su me poslali kod njega da pogledam TDM-a. Covek me domacinski pocasti kafom i cigarom, i pozove vlasnika motora Coru. Dok ja i Srdjan posmo kaficu uz prijatan razgovor, eto stize i Cora. I ocas posla mi dogovor, samo da stigne i Gordan da proceni moj motor i tako to. Vrlo brzo cela ekipa je tu. Rec po rec, pade dogovor, svi zadovoljni, ja presrecan nazad za Beograd.

  Ko da spava nocas. Poranim ja jutros sa paricama i mojim KLEom pa nazad u Sabac. 9i30h bese kad krenuh. Negde na nekom displeju usput pokupih informaciju da je 6stepeni Cel. Bogami bas ladno. Ali mene ceka moj novi motor. Hrabro stizem u Sabac, pravac po dogovoru u salon kod Srdjana, tu je i Gordan, topla dobrodoslica i vrela kafica da mi razgali dusu, a i prste na rukama i nogama. Dodje i Cora, pa nas dvojica cas do opstine da zavrsimo papirologiju. Ocas posla, sve reseno, i ajd u kafanu. Nedadose mi ljudi nista da platim. Obecah ja, kako je red, da u BGDu bude moj red za kafanu. Razmenismo motore, pozdravih se sa svim pomenutim divnim ljudima, jos po neki savet pokupih, tuzan bacih pogled u mog KLEa, slikasmo se za rastanak, pa slika i zadovoljan pogled na TDMa i tu pade slika i srecan i zadovoljan ja nazad kuci u BGD.

  Moj novi motor je STRAVA! Ugodno putovanje nazad, vise nama hladnoce, samo ugodna voznja uz upoznavanje sa motorom. Stigoh kuci, parkirah motor i sa mojom zenicom pod ruku gledimo u motor. Ah tak je lepi ;D

 

Elem,

upznao sam divne ljude, iskusne motorase spremne da pomognu, posavetuju. Divno iskustvo. Puno im hvala. Ono jako bitno, harmonija koja vlada medju njima je nevidjenja. Svi su tu jedan za drugoga, svi zajedno saradjuju i zajedno sve imaju.

 

Naj toplija preporuka za kupovinu motora, opreme, automobila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Moram da se pohvalim!!! ;D ;D ;D

Sreci mojoj nema kraja, danas kupio TDM-a

 

 

Neka ti bude sa srecom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Pa, tvoj motor i ja imamo zajednicki rodjendan  ;D

 

Onda cemo morati da vam pravim zajednicku zurku :D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

 

 

Nek ti je sa srecom motorin da ga vozis u zdravlju i veselju... a pronasao si i prave ljude u Sabcu za konbinaciju...

i daj bre te slike...  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja