Jump to content

Moto Zajednica

Xiaomi 11T pro 8/256 5G, white

Recommended Posts

  • JEDAN ŽIVOT - DVA TOČKA - BEZBROJ SITUACIJA, 130 postova
  • Lokacija: Beograd-Kula
  • Motocikl: Honda - VFR 800 V-tec

Drugari, kupio sam pre dva meseca Xiaomi 11T pro 8/256 gb. Stanje je 10/10. Kutija, punjac 120w u garanciji jos 22 meseca. Baterija se napuni od 20-100% za 15min, 108mp kamera. Odlicno i brzo radi. Na ekranu folija, na ledjima maskica od prvog dana. Cena na KP je 550e, za kolege sa foruma 520e fiksno. Mislio sam da cu se navici na MIUI, medjutim uticalo je na mene sto poslednjih 10-ak godina koristim samo Samsungove flagshipove.

Moze zamena za samsung galaxy s21 ultra/note 20 ultra uz moju doplatu ili sony playstation 4. 

Kontakt telefon 0652017592.

IMG_20220116_202334.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Integra 700

Dobio ovaj fon kao sluzbeni. Inace za svoje pare kupujem Ios, Android ne gotivim. 
Ovo je nesto najblize Ios-u sto se tice Android telefona. Sve radi fluidno, precizno i brzo. I cena je odlicna koliko vidim, ko kupi sigurno se nece pokajati.

Jedino mi ti Losmi nisi jasan, ovo prodajes zarad Shljamsunga. Ja sam prethodni Samsung sa zadovoljstvom zafrljachio cim sam dobio ovaj telefon. Ja na onome ne mogu poruku da otkucam kako treba, da ne pominjem ostalo.

Mada, koristis Samsung flagship, to menja stvar…

Promenio član francuz69

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • JEDAN ŽIVOT - DVA TOČKA - BEZBROJ SITUACIJA, 130 postova
  • Lokacija: Beograd-Kula
  • Motocikl: Honda - VFR 800 V-tec

Da se nadovezem, na post od pre par meseci, na kraju sam odustao od prodaje.. sada ide na oglase, stanje je nepromenjeno savrseno radi, bez tragova koriscenja 10/10. Garancija malo kraca nego ranije. Cena za kolege sa foruma podlozna korekciji, naglasite da ste sa bjb. Cena na KP 340e. 

Link oglasa:

 

M.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Praktično sve... Kupi i prodaj u najvećoj online zajednici u Srbiji. Probaj na kp!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja