Jump to content

Moto Zajednica

Gde za sledeci vikend (01.02.11).rs

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Jednoumlje u zacetku! Ajmo da pozakljucavamo sve teme koje nisu simpaticne! Neka svako sastavi spisak!

 

Pa ljudi, ubijate svrhu foruma, ovo je mesto za razmenu misljenja, u cemu je fora ako sve teme na kojima se ne cuje uzvikivanje tipa: Tako je! Bravo! I ja isti!, redom uhvatimo da zakljucavamo?!

 

Aj oladite bre malo! Ko nece neka ne cita, ko nece neka ne odgovara, ostavite forum full funkcionalnim, pa i ako neka tema krene negativnim tokom, tu su urednici da posavetuju, kritikuju, banuju, ograde se u ime zajednice, sta god, ali ne da nekriticki i bez objasnjenja zakljucaju temu! To je po meni iskazivanje nemoci ili nezaintersovanosti! Pa i buducim posetiocima je korisno da eventualno vide kako se treba ili ne treba ponasati an ovom forumu, zar ne? Nemoze samo smilje i bosilje!

 

Alo bre, grupa od 20 bajkera se nasla u situaciji, a 20 bajkera su trecina verovatno ukupnog broja stvarno aktivnih i agilnih clanova ovog foruma! I sad cemo lepo da im zakljucamo temu! Jel se islo na Rajac? Jeste, i to pre par dana. Jel postoji tema o tome na forumu? Ne, zakljucana je! Uh, malo komunisticki, meni deluje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

 

Smislicemo neko resenje za buduce dogovore o putovanjima, tako da budu na jednom mestu,

 

Slazem se, ok je stvari organizovati da budu funkcionalne, ali aj bas da ne upucavamo teme okolo, malo se precesto desava

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12115 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Smiri se Nikola. :) Tema je o vikendu 01-02 Novembar. Ovde ce se dogovoriti gde ko ide i za pojedina putovanja su vec otvorene odgovarajuce teme gde se rasprava o tom putu seli. Ova tema prolaskom vikenda postaje potpuno beskorisna i otezava pracenje podforuma "Putovanja i izleti". Ja zelim da tu bude red.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Smiri se Nikola. :) Tema je o vikendu 01-02 Novembar. Ovde ce se dogovoriti gde ko ide i za pojedina putovanja su vec otvorene odgovarajuce teme gde se rasprava o tom putu seli. Ova tema prolaskom vikenda postaje potpuno beskorisna i otezava pracenje podforuma "Putovanja i izleti". Ja zelim da tu bude red.

 

Ok, pravo zboris.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12115 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Sta mislite, da otvorimo temu "Najave i dogovori oko putovanja" (ili tako nekako) i da je postavimo kao lepljivu?? I da tu grupisemo sve dogovore oko buducih voznji??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Beograd

Sta mislite, da otvorimo temu "Najave i dogovori oko putovanja" (ili tako nekako) i da je postavimo kao lepljivu?? I da tu grupisemo sve dogovore oko buducih voznji??

 

Nije lose, jer nekoga ko hoce da cita o putovanjima, apsolutno ne zanim anekoliko strana dogovaranje i ugovaranja, to i jesu dve sasvim odvojene teme

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Sta mislite, da otvorimo temu "Najave i dogovori oko putovanja" (ili tako nekako) i da je postavimo kao lepljivu?? I da tu grupisemo sve dogovore oko buducih voznji??

 

Cista mudrolija...smanjice se guzva a i svako ce moci da na tacno odredjeniom mestu nadje planove za putovanja i izlete. Posto ima razlicitih predloga za razlicite lokacije mozda da se postavi i glasanje ko gde zeli da ide, sto naravno ne sprecava nikog da ide na drugu lokaciju od one izabrane voljom vecine. Isto bih uradio i sa datumima (Subota li nedelja)

 

Temu bi nazvao: Putovanja i izleti - predlozi, planovi i dogovori.

 

;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Uopste ne vidim razlog zasto bi se tema zakljucavala.  ???  ???  ???  ???

Ja sam prvi predlozio da se ide na Markovacko jezero, Dr. Bane do Orasca, Lalajko na Ostrvicu - Rudnik, neko cetvrti na Pescaru ?????

Zasto su svi neko sa imenima, a ja ispadoh niko? I koji je razlog sto si ti ljut na mene? cemu ????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Jednoumlje u zacetku! Ajmo da pozakljucavamo sve teme koje nisu simpaticne! Neka svako sastavi spisak!

 

Pa ljudi, ubijate svrhu foruma, ovo je mesto za razmenu misljenja, u cemu je fora ako sve teme na kojima se ne cuje uzvikivanje tipa: Tako je! Bravo! I ja isti!, redom uhvatimo da zakljucavamo?!

 

Aj oladite bre malo! Ko nece neka ne cita, ko nece neka ne odgovara, ostavite forum full funkcionalnim, pa i ako neka tema krene negativnim tokom, tu su urednici da posavetuju, kritikuju, banuju, ograde se u ime zajednice, sta god, ali ne da nekriticki i bez objasnjenja zakljucaju temu! To je po meni iskazivanje nemoci ili nezaintersovanosti! Pa i buducim posetiocima je korisno da eventualno vide kako se treba ili ne treba ponasati an ovom forumu, zar ne? Nemoze samo smilje i bosilje!

 

Alo bre, grupa od 20 bajkera se nasla u situaciji, a 20 bajkera su trecina verovatno ukupnog broja stvarno aktivnih i agilnih clanova ovog foruma! I sad cemo lepo da im zakljucamo temu! Jel se islo na Rajac? Jeste, i to pre par dana. Jel postoji tema o tome na forumu? Ne, zakljucana je! Uh, malo komunisticki, meni deluje...

 

Svaka ti se pozlatila.

ja cu u ilegalu ili cemo svi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Uopste ne vidim razlog zasto bi se tema zakljucavala.  ???  ???  ???  ???

Ja sam prvi predlozio da se ide na Markovacko jezero, Dr. Bane do Orasca, Lalajko na Ostrvicu - Rudnik, neko cetvrti na Pescaru ?????

Zasto su svi neko sa imenima, a ja ispadoh niko? I koji je razlog sto si ti ljut na mene? cemu ????

 

Daki uopste nisam ljut, pogotovo ne na tebe, nego nam na poslu nikada losije nije radio internet, pa mi otvara stanu po 10 min. Molim te oprosti ako sam te naljutio.  ;)

Ljut sam na internet vezu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Uh Umalo da se naljutim ;):D ;D

Malo sam se nasalio, al ipak dodjes pivo sto sam u momentu pomislo da sam nesto zgresio pa dobih ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Neskebg, ako cemo da budemo precizni, ja sam prvi predlozio Mladenovacko jezero, i dodjes mi pivo jedan plagijatoru, i kompilatoru i.....  :D

uh, sad ja tebe uvredih ! Nista, resicemo to na poznat nacin!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Neskebg, ako cemo da budemo precizni, ja sam prvi predlozio Mladenovacko jezero, i dodjes mi pivo jedan plagijatoru, i kompilatoru i.....  :D

uh, sad ja tebe uvredih ! Nista, resicemo to na poznat nacin!  ;D

 

Jes tako bilo, ja predlozih kafanu  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 282 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

Podrzavam put na Rudnik - Ostrvice.

Dobro poznajem put do Rudnika, onako kako je Lalajko predlozio, preko Brajkovca i Belanovice. A kome se posle zuri kuci, moze sa rudnika i Ibarskom, fijuu > BG.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Zar nije dogovor Pescara?

 

Meni sada nista nije jasno.

 

 

Tema otvorena, prijavilo se vec 10 motora, bice jos bar toliko! Tako da...  ;)

 

A za kada se ovde dogovara?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

ako moze Rudnik za subotu, ja sam prvi za, u nedelju idem u Pescaru, a voleo bih i Ostrvice da vidim. Ako bude u subotu i bude lepo vreme, neka neko, ko poznaje teren, otvori temu, pa da se dogovaramo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Zar nije dogovor Pescara?

 

Meni sada nista nije jasno.

 

 

Tema otvorena, prijavilo se vec 10 motora, bice jos bar toliko! Tako da...  ;)

 

A za kada se ovde dogovara?

 

 

Jadan, em bolestan em mu nedaju da ide, a ide mu se, nevidjeno ;) ;D Ma nebitno gde i kada

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Podrzavam put na Rudnik - Ostrvice.

Dobro poznajem put do Rudnika, onako kako je Lalajko predlozio, preko Brajkovca i Belanovice. A kome se posle zuri kuci, moze sa rudnika i Ibarskom, fijuu > BG.  :)

 

I ja sam za Rudnik tj Ostrvica!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Beograd

I ja sam za Rudnik tj Ostrvica!  ;D

 

Meni Rudnik zvuci primamljivije nego peščara. Prognoza kaže da u subotu pada kiša, tako da ostaje nedelja....

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Kao sto sam vec rekao:

Za Rudnik i Ostrovicu dan treba da bude bas lep, jer ce u suprotnom opet biti voznja kroz oblak.

Bio sam u nedelju tamo. E sada ako se ne penje putem na Rudnik (mesto Rudnik) i Ostrovicu (selo Varnice) vec samo dolazi do neke kafane u podnozju, onda nije bitno....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja