Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem prednju masku za Hondu CBR 600 F2 ili trazim na pozajmicu uz nadoknadu

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Kupujem prednju masku za Hondu CBR 600 F2 ili trazim na pozajmicu da skinem kalup uz nadoknadu.

 

Sve ponude ovde ili na 065/8230-921.

 

HITNO!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Imam onu malu oko fara ali tu levu i desnu ne mogu da nadjem nigde, jer onaj covek (inace ovde se na sajtu oglasavao) sto je trebao da mi nabavi sada kaze da ne moze.

A prvo je bilo brate ja se time bavim 20 godina, nema nikakavih problema, dobijas sigurno itd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Za pocetak bi mi znacila i samo leva dok ne nadjem desnu a i mnogo bi mi znacila ta izjedna kad ti stigne jer kad se pravi u poliesteru najbolje je da bude izjedna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Gledao sm ovaj sajt ali me zanima kako ide sto se tice cena na njihovom sajtu? Posto vidim da ovde sa strane pise u njihovoj valuti.

Koliko njhovih je jedan evro? ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: b.n.s.

ta cena koju vidis je bez njihovog PDV-a a on je 22% ali tu plastiku koja kosta 245 evra + pdv ja sam dobio za 195 i to za kes pa tako da nema 22% a donosi mi je jedan rodjak 1.11.2008. Zvao covek malo kukao da je to za srbiju da se nema para i tako to pa mu je poljak rekao da ispod 195 evra nece da da, i tako ja dobijem sve tri plastike za te pare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja