Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki V-Strom Srbija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 235 postova
  • Lokacija: Beograd - Žarkovo
  • Motocikl: Suzuki DL 650 V-Strom
Gde da kupim filter za ulje (Beograd) ?

 

GUEVARA

bul. Arsenija Čarnojevića 80

011/311-9511

www.motooprema.eu

 

Cena ispod 800 dinara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650
Gde da kupim filter za ulje (Beograd) ?

 

GUEVARA

bul. Arsenija Čarnojevića 80

011/311-9511

www.motooprema.eu

 

Cena ispod 800 dinara.

 

Ja mislio da vidim u Mas kompaniju ili je bolje u Gevari?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 235 postova
  • Lokacija: Beograd - Žarkovo
  • Motocikl: Suzuki DL 650 V-Strom

Niksloter:

 

Guevara - Marka HIFLOFILT

DL650 K4,K5,K6 VStrom 04-06 - HF 138 (uljni) HFA 3611 (vazdušni)

DL650 K7,K8,K9 VStrom 07-09 - HF 138 (uljni) HFA 3614 (vazdušni)

 

Isti mi je Tale ugrađivao.

 

Ja sam ulje kupio u Mas-u (Motul 5100, 10-40)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Niksloter:

 

Guevara - Marka HIFLOFILT

DL650 K4,K5,K6 VStrom 04-06 - HF 138 (uljni) HFA 3611 (vazdušni)

DL650 K7,K8,K9 VStrom 07-09 - HF 138 (uljni) HFA 3614 (vazdušni)

 

Isti mi je Tale ugrađivao.

 

Ja sam ulje kupio u Mas-u (Motul 5100, 10-40)

 

Hvala Aco

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Radio bih sa drugom majicu na kojoj ce stajati logo V Strom, Suzuki... Napravili smo u programu kako ce to izgledati, dakle nema nikakve prerade i slicno... To i radimo za sebe. E sad, ko bude zainteresovan moze da napise ovde pa cemo se dogovoriti oko detalja. Odmah da se ogradim, ne zelim da zaradim, da vas zeznem i tako dalje... Radili bismo neku skuplju varijantu da bi nam ta majica i trajala(ne menjam Stroma vise) :lud::lol: Vec smo nasli nekoga ko bi nam to radio i naravno svi bi ucestvovali u tome, ko hoce naravno a ne samo ja pa vi meni da dajete pare... E sad ostaje nam da vidimo za cenu, koliko komada itd... Meni je u interesu da ne radimo samo ja i drug jer ce nam onda biti skuplje ili nam nece ni raditi tako mali broj majica :jok: Evo i slike onako grubo. Nadam se da vam se svidja i da cemo je i raditi. :takoje:

Naravno, prednji deo majice i zadnji :zdravo:

:Mina: :Mina: :Mina:

post-6421-0-66280400-1317854510_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Slovo S (Suzuki) ce biti vezeno, a ostalo ce biti u printu. Oko boja ce se malo nesto promeniti... Mozda stavimo i na desni rukav oznaku ADV, isto vez, ali cemo videti kad odemo na razgovor sa majstorom :takoje: Sa prednjim delom nista ne bismo menjali ali ako neko zna i razume se sa ovim programima moze da stavi i put po kom Strom ide i sl... I radili bi u crnoj i plavoj boji :zvizduk:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Slovo S (Suzuki) ce biti vezeno

 

Istripovao sam se da nije slovo S (Sharba) :)

 

Salim se, racunajte mene za par ako ima bas vel`kih majica :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1338 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Hm...ja mogu mnogo da pomognem oko ove teme.

 

Inače, nije dobro mešati vez i štampu.

Ako je obična t-shirt majica u pitanju kada se stavi vez ona povuče materijal i još ako je pun znak kao što jeste...slovo S onda može da se dogodi da se krivi.

 

A opet štampa na polo majici ne "legne" dobro pa posle nekog vremena otpadne ili ispuca.

 

Naravno sve ovo ako majica hoćete da traje...

 

Evo u prilogu moj logo za majicu.

 

Jednostavno,zar ne?!

post-9672-0-00893300-1317886367_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Zainteresovan i ja za 2 kom. Imam iskustva za radjenjem reklamnih majica i Sasha P je u pravu. Ne valja kombinovati i vez i stampu. Na prednji deo majice ubacio bih ovaj Sashin logo, recimo na rukav, ili ... nemam pojma. Uostalom pratim temu i prijavljujem se za dva kom. Najbolje po meni vez na polo majci. pozz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Kao sto sam vec i rekao, ne bih zeleo nista drasticno da menjam, dodajem. Samo bih eventualno dodao put po kom ce Strom da ide. Ako neko zna taj put da nacrta ili sl nkea postavi da vidimo pa cemo se dogovoriti. To sa polom majicom se i slazem. Tako smo i mislili da radimo. Mozda ce i sve biti vezeno... Videcemo jos... :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

U sredu prepodne se nalazim sa covekom koji ce nam raditi majice. Bez brige :takoje: Jos malo da se strpimo i imacemo unikatne V Strom majice :zdravo: Sve detalje cete znati, od cene, materijala, printa, veza itd...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Ovo moze da bude izgled polo majice sa vezom, a ono prvo sto sam uradio da bude print na obicnoj majici :zvizduk: Nesto mi se sve cini da cemo skupo platiti to cudo :lol: Sta mislite? Naravno pitam one koji zele ovu majicu :nanana:

post-6421-0-53702600-1318289788_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Ok, ali licno meni lepse ono prosli put sa planinom i onim V stromom. Cena? Ja sam za firmu radio na polo majci vez, Logo u cetiri boje na grudima, leva strana, isti ali umanjeni logo na desnom rukavu, a napred ispod logoa u 2 reda ispisano ime firme od ukupno 19 slova. sve kompletno obradjeno crnim outline-om. Cena po komadu bila je cini mi se 850 din (mozda i 900, nisam siguran) sa sve pamucnom polo majcom. Kolicina je bila 30 komada. Cisto ono, informativno, radi uporedjenja cena. Ovaj lik je negde u Zelezniku, jedino sto me je zavrtao za rok isporuke, lagao me ko kretena 10 dana svaki dan. Cak sam ga dva puta i cekao na dogovorenu isporuku gde je nakon toga i gasio telefon. Ali, to sam izregulisao naravno kroz cenu prilikom isporuke. Ponudio sam mu 600 din ili odustajem od porudzbine 1neznam.gif. Prihvatio je moju ponudu, i mislim da je naucio da ipak treba da bude odgovorniji i poslovniji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Ok, ali licno meni lepse ono prosli put sa planinom i onim V stromom. Cena? Ja sam za firmu radio na polo majci vez, Logo u cetiri boje na grudima, leva strana, isti ali umanjeni logo na desnom rukavu, a napred ispod logoa u 2 reda ispisano ime firme od ukupno 19 slova. sve kompletno obradjeno crnim outline-om. Cena po komadu bila je cini mi se 850 din (mozda i 900, nisam siguran) sa sve pamucnom polo majcom. Kolicina je bila 30 komada. Cisto ono, informativno, radi uporedjenja cena. Ovaj lik je negde u Zelezniku, jedino sto me je zavrtao za rok isporuke, lagao me ko kretena 10 dana svaki dan. Cak sam ga dva puta i cekao na dogovorenu isporuku gde je nakon toga i gasio telefon. Ali, to sam izregulisao naravno kroz cenu prilikom isporuke. Ponudio sam mu 600 din ili odustajem od porudzbine 1neznam.gif. Prihvatio je moju ponudu, i mislim da je naucio da ipak treba da bude odgovorniji i poslovniji.

Naravno. Nije problem ni sa planinom, treba samo uklopiti sve to a da izgleda dobro i da ne bude skupo... Cenu saznajem u sredu kad se vidim sa covekom i kad vidim kakve su mu majice i sve ostalo :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

1.Sharba

2.Pasha

3.zzz

4.aspirnikus

5.mimi vinca

6.Niksloter

7. bagzi_obr (2 polo majice XXL)

8. tep3a (L polo majica naravno)

9. dankan

10.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1338 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Majica je oko 5-6e

 

Ovaj vez oko 2e,ali da se izbaci PLANETA...koja bi bila preteška i preskupa...još 2e

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Sad sam se nasao sa covekom koji ce nam shiti majice. Majica kosta 5e. Radi od najkvalitetnijeg materijala-interlok penja. Nazalost da bi radili majice u 2 boje trebalo bi vise ljudi da ih naruci da bi covek narucio materijal. Moze ali bi bile skuplje majice. Ovako, radicemo samo u crnoj varijanti. Jeftinije nam je. Ako vas ne mrzi pored vaseg imena napisite koliko komada hocete i koji broj! Npr ja cu 3 komada XL. Majica jeste polo ali nema dugmice. Samo blagi v izraz i pristojno izgleda... Naravno. Kad uradi covek majice, poslace me kod drugog coveka koji radi vez i sa njim cemo utvrditi cenu veza i ostalog... Sta imate pitajte...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja