Jump to content

Moto Zajednica

Honda ne vuce od 7000rpm-8000rpm

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda VFR800F

E danas sam bio kod majstora i najzad namestio motor da vise ne trese, balans osovina je pogresno bila uzubljena taman sam mislio da sam resio sve probleme oko motora i da je spreman za zmiski san ali... Motor radi normalno sve dok ne dodje do 7000rpm kada odjednom znatno slabije vuce sve do 8000rpm kada krece super ubrzanje. Najveci problem mi je sto sestu brzinu ne mogu da koristim uopste u visokim obrtajima jer u petoj koliko god da ga navucem u sestu kad ubacim bude oko 8000rpm i padne tako na 7000, odatle ni da mrdne... Da li neko zna sta je uzrok tome?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Parcijalizatorski ventil, ne otvara dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 402 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Honda VFR800F

Juce sam isao malo da se provozam, kad ono, za divno cudo, motor krenuo da radi kao nikad do sad... Kazaljka obrtometra ne zna sta ce sa sobom, nigde ne koci, a sta mu je bilo, ko ce ga znati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Juce sam isao malo da se provozam, kad ono, za divno cudo, motor krenuo da radi kao nikad do sad... Kazaljka obrtometra ne zna sta ce sa sobom, nigde ne koci, a sta mu je bilo, ko ce ga znati...

 

Lose gorivo, mozda i svecica pri kraju pa zjbava, 1000 stvari moze biti, al to je normalno za cvaju ne sekiraj se!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja