Jump to content

Moto Zajednica

II Moto Tura MARIOVO 2009, 5-7.06.2009 (Makedonija)

Recommended Posts

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: SLOVENIJA

Ako čete iči na Mariovo u četvrtak, može da se dobijemo negdje i idemo zajedno u Makedonijo. Grupa iz SLO startat če 4.6. u 6:00 u jutro iz Ljubljane, tako da čemo bit oko 12:00 do 13:00 u Beogradu, a računam da čemo stič do Velesa tamo negdje oko 20:00 do 21:00 na veče.

 

Još malo pa vidmo se.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Skopje, Makedonija
  • Motocikl: Kawasaki Tengai 650

Za sad stvari stoje ovako:

 

25.04.2009- MK Mecki- Kumanovo (Birthday Party)

15-17.05.2009- Memorijalni moto skup Zvonko Peev- Dojran (datum još nije potvrdjen)

5-7.06.2009- Moto Tura Mariovo 2009

13.06.2009- Night Wolves MG- Skopje

19-21.06.2009- Potfat MC- Skopje (bice uskoro potvrdjeno)

Onda pocetkom 8-mog meseca je planiran skup u Struga (na Ohridskom jezeru), ali i ovo još treba da se potvrdi od lokalnog moto kluba.

Isto tako, vec po 18-ti put pocetkom 9-tog meseca, (vikend blizu 8.09.2009) održace se i Reli Makedonija...

Ima još nekoliko najava, ali zasad još ništo konkretno, pa kad se budu definirali, objavicu i ovde...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Mmmm, Skopje  deluje primamljivo. Uzima se u razmatranje!!! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Skopje, Makedonija
  • Motocikl: Kawasaki Tengai 650

Samo da napomenim da se krajni rok prijavljivanja bliži.

Znam da još ima vremena, ali molim da i nas kao organizatore svatite da nam je potreban broj zainteresiranih, kako bi blagovremeno obezbedili sve potrebne uslove za nezaboravni prestoj...

 

Znaci u kratko da ponovim:

 

1. Datum dogagjaja: 5-7.06.2009

2. Lokacija: oblast Mariovo, blizu grada Prilep

3. Krajni rok prijavljivanja ucesnika: 30.04.2009

4. Kotizacija: 10 € za vozac + 5 € za suvozac,

5. Radi visine bankarskih provizija, kotizacija stranih ucesnika se placa na licu mesta na sami start Moto Ture Mariovo 2009, prilikom podizanja ucesnickog paketa.

6. Detalji, program i formular za prijavljivanje na www.mototouring-macedonia.co.nr

7. SVI STE DOBRODOŠLI  :D

 

Vidimo se uskoro  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Skopje-Macedonia

pozz svima koji se nisu prijavili , dali smo jos koji dan fore za prijavljivanje,po zelji onih koji su kasno videli ili nisu znali .iskoristite priliku ,pozz svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Pancevo - Bliski Istok
  • Motocikl: Yamaha XVS 650 classic

          Generalne pripreme za odlazak na Moto Tour Mariovo 2009 su zavrsene a ostalo je jos nekoliko dana. Po prognozi vreme ce se poboljsati ali ono nikada nije prepreka. Polazim u cetvrtak (04. juna) i jos ne znam hoce li to biti auto-putem ili nekim drugim. O tome mogu odlucivati prema trenutnom raspolozenju. Do sada nisam kontaktirao ni sa kim ko ide na ovu voznju ( od 160 prijavljenih ucesnika samo 4 je iz Srbije ) Vidim da jedna ekipa iz Slovenije (fraising1)  prolazi kroz BG i dalje na jug. Pokusacu da ih kontaktiram pa ako nisu previse brzi i ako su voljni  mozda im se pridruzim.

         Neka ovaj post bude poziv onima koji nameravaju da idu u Makedoniju da se eventualno dogovorimo za zajednicko putovanje

         Iskreno, bas me zanima koliko ce ljudi sa ovog foruma (oko 6500 clanova) voziti ovu voznju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: SLOVENIJA

BUCA ovako če bit.

 

Mi polazimo ( 8 motora ) u 5:30 iz Ljubljane in tamo nekdje oko 12:00 do 12:30 čemo bit u Beogradu. Napunimo rezervoare na benzinskoj stanici Zmaj 1 in odmaramo oko 1 sat. Idemo po avtoputu a brzina če nam bit od prilike od 120 do 140 na sat. Možeš da se nam pridklučiš kako da ne i idemo zajedno do Prilepa. Jaš malo pa se vidimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Skopje, Makedonija
  • Motocikl: Kawasaki Tengai 650

BUCA ovako če bit.

 

Mi polazimo ( 8 motora ) u 5:30 iz Ljubljane in tamo nekdje oko 12:00 do 12:30 čemo bit u Beogradu. Napunimo rezervoare na benzinskoj stanici Zmaj 1 in odmaramo oko 1 sat. Idemo po avtoputu a brzina če nam bit od prilike od 120 do 140 na sat. Možeš da se nam pridklučiš kako da ne i idemo zajedno do Prilepa. Jaš malo pa se vidimo.

 

Hehe, samo si zaboravio da kažeš da polazite u cetvrtak ;)

Vidimo se uskoro...

Pozdrav i sretan put!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Danas sam na pumpi Zmaj sacekao nasu bracu i sestre bajkere iz SLO Mateju,fraisinga i ostale,izvinjavam se,nisam im zapamtio imena,Mateju poznajem.Malo smo sedeli,pridruzio nam se i Boban Zemun.Posle odmora od sat ipo krenuli smo prema Nisu,ja sam na zalost morao da ostanem,cerkina matura.Ovim putem se izvinjavam organizatorima,popunio sam prijavu a ne dolazim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Pancevo - Bliski Istok
  • Motocikl: Yamaha XVS 650 classic

                          Sinoc stigao kuci sa ove voznje. Kao i prosle godine a prema ocekivanjima prepun  utisaka. Organizacija za primer. Od prijema ucesnika pa preko obezbedjenja, snabdevanja, pomoci svake vrste pa do samog kraja i rastanka uz zelje, ja mislim svih ucesnika da se sledece godine opet druzimo.

                        Ja sam sve vreme vozio i bio sa ekipom iz Velesa i moram reci uzivao u druzenju sa njima. Fenomenalni ljudi neverovatne gostoljubivosti i srdacnosti.Necu ih imenovati jer bi i sam redosled kvario opsti utisak. Slika jos nemam jer nisam nosio foto aparat . Ali drugi su slikali pa ce biti i toga. Uostalom, najlepse slike covek nosi u sebi.

                        Susretanje sa starim poznanicima i prijateljima i sticanje novih je samo po sebi karakteristika ovakvih skupova s tim sto ovaj po mom misljenju zasluzuje cistu desetku

                        Jos sredjujem utiske ..pa da ne gnjavim vise  :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Skopje, Makedonija
  • Motocikl: Kawasaki Tengai 650

                          Sinoc stigao kuci sa ove voznje. Kao i prosle godine a prema ocekivanjima prepun  utisaka. Organizacija za primer. Od prijema ucesnika pa preko obezbedjenja, snabdevanja, pomoci svake vrste pa do samog kraja i rastanka uz zelje, ja mislim svih ucesnika da se sledece godine opet druzimo.

                         Ja sam sve vreme vozio i bio sa ekipom iz Velesa i moram reci uzivao u druzenju sa njima. Fenomenalni ljudi neverovatne gostoljubivosti i srdacnosti.Necu ih imenovati jer bi i sam redosled kvario opsti utisak. Slika jos nemam jer nisam nosio foto aparat . Ali drugi su slikali pa ce biti i toga. Uostalom, najlepse slike covek nosi u sebi.

                        Susretanje sa starim poznanicima i prijateljima i sticanje novih je samo po sebi karakteristika ovakvih skupova s tim sto ovaj po mom misljenju zasluzuje cistu desetku

                         Jos sredjujem utiske ..pa da ne gnjavim vise  :D :D

 

 

Buca, hvala ti što si nas i ove godine pocastio tvojim prisustvom...

Sikice ima na ovaj link: http://www.sliki.com.mk/showgallery.php?cat=608 ali su ipak najbolje one koje su ostali zapisani u naše srce...

Znaj da uvek imaš prijatelje megju nama i da si ovde uvek dobrodošao...

Pozdrav tebi i svima ostalima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 92 postova
  • Lokacija: Slovenija

Tura Mariovo potekla odločno! Organizacija i druženje je bilo fantastično. Organizatori su zaslužili peticu (ili desetku na faksu). ;D

Hvala Peri i Bobanu na dočeku na pumpi (tad je čak je i kiša prestala) i prošle nedelje kad smo se vračali iz skupa u Kuli. Između ta dva događaja naša grupa se malo vozila po Srbiji i Bosni. M.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja