Jump to content

Moto Zajednica

Molio bih za pomoc!!!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

U redu da predjem odmah na stvar. Svidja mi se CPI Supermoto 50, znam da CPI i nije neka firma ali su ga u moto-u nahvalili pa da li ga je neko vozio pa da mi kaze kako ide i kako se ponasa u voznji. Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna
U redu da predjem odmah na stvar. Svidja mi se CPI Supermoto 50' date=' znam da CPI i nije neka firma ali su ga u moto-u nahvalili pa da li ga je neko vozio pa da mi kaze kako ide i kako se ponasa u voznji. Hvala unapred.[/quote']

Ako se ne waram to je onaj skuterchic koji spreda podseca na hondu cbr po farowima? Ako je taj onda sa njim imam koliko- toliko iskustwa. 'Wako: skuter je po meni trenutno wrh. U njemu se najwishe oseca mali sportak,ma koliko ostale firme koje proizwode skutere pokushawaju da u swojim malishanima ubace neku jachu mashinku. CPI je mali potroshach,lak za woznju, i na oko jaaaako lep motor. Ali sam mu primetio jednu manu; zadnji tochak mnooogo lako proklizawa. Pa ti widi... Srecno! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

Snake malo si omasio ovo nije skuter ovo je kao kroser tj supermoto.

 

Ja sam iz iskustva dosao do zakljucka da ne treba verovati casopisima(ne mislim bas konkretno na moto) kada su takvi tekstovi u pitanju. Ako ti se svidja taj CPI i cena ti odgovara uzmi ga ionako kolko sam provalio kupujes nov motor dakle pod garancijom. Neki decko iz kraja vozi CPI skuter cini mi se Oliver da se zove model i nije imao problema. To ces verovatno ionako voziti plafon 2 godine. Sto se tice performansi i ponasanja na putu itd ne mogu nista da ti kazem ali verujem da ces biti zadovoljan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Ja sam imao CPI skuter i sa njim sam presao za jednu sezonu 12500 km bez ikakvih problema. E onda sam ga polomio :oops:

Nov je, slobodno kupuj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X
danas videh ovaj CPI SM na motokros trci u Vrnjackoj Banji...

 

motorcic bas fino izgleda

 

Jel ti vlasnik mozda rekao nesto za krajnju brzinu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

 

Jel ti vlasnik mozda rekao nesto za krajnju brzinu?

 

pa nisam se bas raspitivao za performanse , jbg nije me zanimalo , malo sam premator za takav motor :lol: , video sam samo cenu - 2490 evra , a motor je uz jos dva CPI skutera izlagala neka firma iz V.Banje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
...2490 evra...

Za 3080 eura se moze kupiti Yamaha DT50SM. 500-tinjak eura skuplja al Yamaha... Postoji i R verzija prilagodjena za off-road tj. sa vecim prednjim tockom, a manjim diskom koja kosta 2950 eura...

A za 3560 eura se moze kupiti Yamaha XT125SM. Dakle cetvorotaktna supermoto varijanta koja je po meni adut u ovom izboru... A XT 125R je 3430 eura...

 

Mada opet mislim da bi i ovaj CPI odlicno odradio svoj posao :kul:

 

Ne znam zasto sam ovo ispricao... Ali ne skodi, a cim ne skodi, znaci da koristi :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna
Snake malo si omasio ovo nije skuter ovo je kao kroser tj supermoto.

 

Ja sam iz iskustva dosao do zakljucka da ne treba verovati casopisima(ne mislim bas konkretno na moto) kada su takvi tekstovi u pitanju. Ako ti se svidja taj CPI i cena ti odgovara uzmi ga ionako kolko sam provalio kupujes nov motor dakle pod garancijom. Neki decko iz kraja vozi CPI skuter cini mi se Oliver da se zove model i nije imao problema. To ces verovatno ionako voziti plafon 2 godine. Sto se tice performansi i ponasanja na putu itd ne mogu nista da ti kazem ali verujem da ces biti zadovoljan.

Rekao sam "ako se ne waram",a poshto se ochigledno waram... :oops:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X
...2490 evra...

Za 3080 eura se moze kupiti Yamaha DT50SM. 500-tinjak eura skuplja al Yamaha... Postoji i R verzija prilagodjena za off-road tj. sa vecim prednjim tockom' date=' a manjim diskom koja kosta 2950 eura...

A za 3560 eura se moze kupiti Yamaha XT125SM. Dakle cetvorotaktna supermoto varijanta koja je po meni adut u ovom izboru... A XT 125R je 3430 eura...

 

Mada opet mislim da bi i ovaj CPI odlicno odradio svoj posao :kul:

 

Ne znam zasto sam ovo ispricao... Ali ne skodi, a cim ne skodi, znaci da koristi :lol:[/quote']

 

Za Dt50 sam citao na drugim forumima da ima preslab motor a xt125 ima jedan lik ovde kod mene i kaze da je dobar ali meni cale ipak kaze da je 125 kubika previse :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
...meni cale ipak kaze da je 125 kubika previse :cry:

Da je dvotaktni 125 u pitanju mozda bi i bilo previse. XT je cetvorotaktni i podosta je mirniji. Probaj nekako da ga ubijedis u to :D

I juri ovu SM verziju, extra je 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino
...meni cale ipak kaze da je 125 kubika previse :cry:

Da je dvotaktni 125 u pitanju mozda bi i bilo previse. XT je cetvorotaktni i podosta je mirniji. Probaj nekako da ga ubijedis u to :D

I juri ovu SM verziju' date=' extra je 8)[/quote']

 

Ako Sargeras jos nema 16 godina onda je njegov cale 100% u pravu - 50ccm je sasvim dovoljno...sve u svoje vreme :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
Ako Sargeras jos nema 16 godina onda je njegov cale 100% u pravu - 50ccm je sasvim dovoljno...sve u svoje vreme :wink:

Ijao, izvinjavam se, nijesam vidjeo godine :oops:

Juri onda slobodno ovaj CPI...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Baranda
U redu da predjem odmah na stvar. Svidja mi se CPI Supermoto 50' date=' znam da CPI i nije neka firma ali su ga u moto-u nahvalili pa da li ga je neko vozio pa da mi kaze kako ide i kako se ponasa u voznji. Hvala unapred.[/quote']

Ako se ne waram to je onaj skuterchic koji spreda podseca na hondu cbr po farowima? Ako je taj onda sa njim imam koliko- toliko iskustwa. 'Wako: skuter je po meni trenutno wrh. U njemu se najwishe oseca mali sportak,ma koliko ostale firme koje proizwode skutere pokushawaju da u swojim malishanima ubace neku jachu mashinku. CPI je mali potroshach,lak za woznju, i na oko jaaaako lep motor. Ali sam mu primetio jednu manu; zadnji tochak mnooogo lako proklizawa. Pa ti widi... Srecno! :D

 

Nije to skuter, to je supermoto! Pogledaj SARGERAsevu sliku to je taj motor.

 

Video sam ga kod Glavne Lastine stanice; imaju plavi i zuti, i mnogo mi se svidja. Ima auspuh u stilu nove R6. Kupuj - nemas brige!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja