Jump to content

Moto Zajednica

Mimoto (Stankara) ili Cule,pomoc

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Ajd mala pomoc,blizi mi se servis na mojoj Kawi i u dilemi sam gde otici na servis dal kod Stankare gde je motor kupljen ili kod Culeta koji je takodje ovlasceni Kawasaki serviser i ne gubim garanciju ako odradim i kod njega.Iz Subotice sam tako da bi mi Cule bio dosta blizi,al nekako kad nazovem preko telefona,kod Stankare mi deluju dosta ozbiljnije i poslovnije i zbog toga se dvoumim.Procitao sam ovde na forumu dosta negativnih napisa o Stankari,mada neki kazu i da su se promenili na bolje.Eto toliko,pa ako je neko raspolozen neka mi odgovori,pa da ne pogresim u odabiru servisa. Hvala unapred i poz.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Za Culeta ne znam, ali Stankara zasigurno NE.

 

Drugar je pre neki dan servisirao Kawu kod Marinkovica u Cacku i vrlo je zadovoljan uslugom, ponasanjem, tretmanom prema musteriji i cenom naravno, pa razmisli i o tome, mada je fakat daleko od Subotice. Ali usput ima takvih pecenjara da se neces pokajati.

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Za Culeta ne znam, ali Stankara zasigurno NE.

 

Drugar je pre neki dan servisirao Kawu kod Marinkovica u Cacku i vrlo je zadovoljan uslugom, ponasanjem, tretmanom prema musteriji i cenom naravno, pa razmisli i o tome, mada je fakat daleko od Subotice. Ali usput ima takvih pecenjara da se neces pokajati.

 

;)

Inace motor sam kupio u Cacku i odrzavan je kod Marinkovica,i cuo sam za njega da je ok,al mi se nesto ne ide cak do Cacka na redovni servis.Mada ove pecenjare uopste ne zvuce tako lose  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 542 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: GS

Nemam uopste dilemu, Cule naravno. Ako ti nije dovoljno ono sto si procitao ovde na forumu onda pozovi i jednog i drugog i pitaj za cenu redovnog servisa. Tu je Stankara neprevazidjen, prvi servis, 25min posla, 3l ulja i filter ukupno 140e!? :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Umka
  • Motocikl: Yamaha R1 - 2005

Gledaj ovako, inace sam iz okoline Beograda, i za godinu dana od kako sam imao fantomski kvar na kawi

obisao sam sve "ovlascene" servise po Bg. Ne bih voleo da se neki ovde nadju uvredjeni, niko nije uspeo da mi pomogne

a svi su debelo naplacivali MAGLU. Na kraju sam otisao u Cacak kod Marinkovica, i covek je pedantan i sve mi uradio

vrlo brzo, originalni delovi, pregleda ti ceo motor a i cene su mu klasicne, samo jedno upozorenje - MNOOOGOO tezak

covek. Tako da kad sve pogledas Cacak i nije tako daleko  ;)

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: ???
  • Motocikl: KTM 2013 ohne zylinder

Dilema - koje je zlo manje ? Za Stankaru sam cuo prilicno losih iskustava a za Culeta znam licno - katastrofa ! Ova zemlja je po pitanju ovlascenih servisa a narocito servisera, dno dna ! Priucena automehanicarska ekipa koja sljaka kod probisveta i nemoralnih ljudi (najblaze receno). Ako ti konjic nije u garanciji bolje pronadji neki drugi servis (servisera) a siguran sam da ces na forumu vec naci nekoga ko te nece odrati i ko ce ti zavrsiti posao kako treba. Srecno !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Ja ne znam coveka koji ide kod Stankare... Ja nisam bio, niti cu ikada. Iskustvo 1000 hudi mi je dovoljno, a trebalo bi i tebi. Da ne budes 1001 covek

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 569 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: MS 1000DS, Apeninac

Ja bih isto predlozio Cacak,ali ako ti je to daleko,onda u svakom slucaju Cule,Stankara dere kozu s' ledja,pre par godina sam u Markosu kupio nove gume za ZXR po ceni jedne kod Stankare,a i servis pre desetak godina me lepo izasao!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Ja sam svog KLEa odrzavao kod Culeta, tj Saleta jer je on glavni majstor. Zaista ne mog da kazem da sam im nasao i jednu najmanju zamerku. Sto se cena tice, znam da su me drali za prethodni motor na redovnom servisu neki shabani u Dimitrijali, pa mi posle njih Cule bio ko melem na ramu. Jeftinije mi bilo da odem do NSa, sa sve gorivom, klopom i picem. Moja preporukuka Cule.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Zahvaljujem svima na odgovorima,cuo sam se sa Saletom iz Culeta i dogovorili smo se za prolece da radim servis,da mi motor ne stoji servisiran celu zimu u garazi. Cim se vratim sa servisa,pisem iskustva,al mislim da je Cule najbolje resenje.Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja