Jump to content

Moto Zajednica

Sta mislite o Keeway Supershadow 250...

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: belgrade
  • Motocikl: Gilera Coguar 125

Pozdrav drustvo...

 

Pratim vec neko vreme cene i modele nekih chopera i iskreno me zanima sta mislite o Keeway Supershadow 250?

 

Deluje mi interesantan na izgled, a srz ne znam i niko ne ume da mi bilo sta kaze?

 

 

Unapred Hvala ako imate sta da mi dodate...

:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 474 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: XV 250

Bleda kopija Yamahe Virago.

Izgled je pokraden.......steta sto nisu ukrali i kvalitet...

 

Motor znatno slabiji od viraga (17.70 ks  naspram Viragovih 21.00KS), losiji kvalitet, los lanac koji se veoma brzo rastegli i istrosi

(ovo licno mi rekao znvanicni serviser keeway motora).

 

Neki ga hvale......neki ga pljuju.....ja licno vishe verujem Japancima koji Viraga prizvode vec 30 godina (ne klasu od 250cc nego Virago kao model) za razliku od Keeway-ja koji je "zelen" na trzistu.

Sve u svemu koliko cujem od ljudi...dobar motor u prve 2-3 sezone..dok ne istekne garancija.....a onda nastaju kvarovi i pocinju Sizifove muke.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Beograd

Odlican motor, obavezan redovan servis i bice kvalitetan ;)

 

Yamaha je bolja, ali da se ja pitam, pre bih kupio 3 supershadowa nego jednu Yamahu ;)

 

Nazalost imao sam taman toliko para da kupim jedan :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Nis - DURLAN SITY

Bio je kod mene nesto manje od mesec dana ,i za to vreme nisam silazio od njega i mogu ti reci da vredi svaku paru....to isto kaze i moj drug koji ga je imao 2 godine ,nikad ga nigde nije ostavio a procesljao je sa njim celu srbiju uzduz i popreko.....svake pohvale za taj motor....i mislim da je to jedan od najboljih kineza....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

Bleda kopija Yamahe Virago.

Izgled je pokraden.......steta sto nisu ukrali i kvalitet...

 

Motor znatno slabiji od viraga (17.70 ks  naspram Viragovih 21.00KS), losiji kvalitet, los lanac koji se veoma brzo rastegli i istrosi

(ovo licno mi rekao znvanicni serviser keeway motora).

 

Neki ga hvale......neki ga pljuju.....ja licno vishe verujem Japancima koji Viraga prizvode vec 30 godina (ne klasu od 250cc nego Virago kao model) za razliku od Keeway-ja koji je "zelen" na trzistu.

Sve u svemu koliko cujem od ljudi...dobar motor u prve 2-3 sezone..dok ne istekne garancija.....a onda nastaju kvarovi i pocinju Sizifove muke.

 

s prve dvije se slazem kao vozac keeway

s ovim trecim nikako.  ;D

Pitao sam majstora za Keeway.Kvalitet motocikla /agregata dobar,lanac i lancanici ne valjaju nista,obavezno promeniti kocionu tecnost,jos bolje i kociona creva.

majstora?

agregat,slab...fale mu 2 ventila po cilindru,tvornicki je loše uštimano paljenje,prebaačeno je za jedan zub,mislim na radilici,pa se desava malo malo da zalije svjecicu na 1. cilindru(desavalo se 100% svima),pa dok ne kuzis sta je poplave ti lonci >:(

vozacima keewaya jos jedna informacija....polugica kocnice na guvernalu je spicasta pa dok kocite imate nesto poput neravnomjernog kretanja same polugice sto se odnosi i na kocenje-rjesenje je da se rastavi i pobrusi taj spic(siljak)

  dali netko moze reci sto bi se desilo kada bih skinuo "korektor" kocenja? ima kao mali cilindar naprijed koji je ruzan ko pas  :o

nakon godinu dana (citaj sezone)je rezervar iznutra hrdjav,nikad nije bio na rezervi ako mislite da je od malo goriva,vec je takav,kolegi isto i samo mogu iskreno reci da je keeway PROMASAJ!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

@fat boyOS

...dali netko moze reci sto bi se desilo kada bih skinuo "korektor" kocenja? ima kao mali cilindar naprijed koji je ruzan ko pas ...

Bolje bi kocio i imao precizniji osacaj na rucici

Nisam 100% siguran, ali trebalo bi da je tako.

Da sam na tvom mestu probao bih da ga eliminisem i video kako se ponasa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12289 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

@fat boyOS

...dali netko moze reci sto bi se desilo kada bih skinuo "korektor" kocenja? ima kao mali cilindar naprijed koji je ruzan ko pas ...

Bolje bi kocio i imao precizniji osacaj na rucici

Nisam 100% siguran, ali trebalo bi da je tako.

Da sam na tvom mestu probao bih da ga eliminisem i video kako se ponasa.

 

Nevezano za baš ovaj motorcikl, ali na skuteru Baotian isti takav mali žuti cilndar napred kod kočionog diska. U poređenju sa mojim Sprint Phanrtom kinezom, njegova prednja kočnica koči bar 30% lošije!

Skinuo mu to malo žuto "čudo tehnike", kočenje se ne može prepoznati: mekše kočenje, bolje i jače, lakše doziranje...

 

Skinite pa probajte.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • http://www.odvozsuta-otpada.rs/, 298 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: Honda Shadow 600cd vlx 2004 nekad bila pa daytona 350 i sad nista ...jbg

ta mala kvrzica  je imitacija ABS a ali ne pomaze nista posto je to samo oprugica i kuglica rasturo ja!SKINI SLOBODNO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 307 postova
  • Lokacija: Osijek

kakav crni ABS prvo tvrda ko kamen...pa kad stisnes jace blokira.... ne jednom mi je srce tuklo na izlizano-glatkoj cesti  ;D

 

NAGOVORILI STE ME!

SKIDAM;PROBAM;JAVIM!

 

;D ;D ;D

ali cu vas benzinirat ako ne upali  >:(  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja