Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha R1- MOZE I NA RATE

Recommended Posts

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Pa kao sto sam i ranije govorio i pisao, doslo je vreme da se i ja rastanem od moje masine. Razlog je sledeci, imam dve kombinacije ili uzimam sledece godine novu R1 ili prelazim na neke putne varijante sa koferima tipa TDM, FZ6. Neki sa foruma znaju moj motor, tako da se zna u kakvom je stanju i kako sam ga vozio. Sa mojom Yamahom sam se lepo navozao po Srbiji, HR, Makedoniji, Bih i Albaniji ;) Model  2006, presla oko 24.000 km, uradjen servis (plocice, ulje (Motul 300) i filteri) pre 1000 km. Auspusi su preradjeni po originalinim Akrapovicima. Znaci zvuk se neverovatno dobro cuje. Motor ima zastitne slajdere i radar blokator (450e spasao me je vise puta ;) ) Gume su Dunlop i mogu jos par hiljada. Od papira posedujem sve sto se moze imati kad se kupuje nov motor, cak i uplatnice. Moguce sve provere. Motor je stigao direktno iz Slovenije iz Yamahe, odakle se i Roda i ostali snabdevaju za Balkan. Ja sam drugi vlasnik, a prvi vlasnik je osoba koja jako pazi i mazi motore. Maki ga zna, pa nek kaze. Posedujem 3 kljuca sa onim crvenim kontrolnim. ZR table i registrovan je do maja 2009 god. Na motor sam samo na nekim delovima lepio karbonsku foliju, radi lepseg izgleda. Motor ima i drzac za tablicu sa zmigavcima, ali sam skinuo isto radi estetike. Promenje sijalice i sada su na njemu Osramove (bele). Ja ne znam da vozim motor na zadnjem tocku (necu ni da ucim) tako da motor na jednom tocku nije nikada bio, a o krivinama da negovorim, vidi se po gumama.  I ono glavno cena: 8700e, ja sam ga platio pre 10 meseci 9500e i jos sam dosta ulozio.  Za sada sam jos u fazi nekih trkalica, tako da moze zamena za modele od 2007 pa na gore R1 ili K7-K8, a ako ima i neki TDM-FZ6 od 2007 pa na gore, moze i to da se razmatra. Eto toliko, za sve drugo, a mislim da sam sve napisao, moze na tel: 062/770001 KAWA-Nikola.

 

post-763-12879003714873_thumb.jpg

post-763-12879003715546_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Motor je stvarno lep i ocuvan u kako kazu top formi vredi svaku kintu ja sam je video i znam Kawu i licno ljudi preporuka od mene pozdrav ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Ja sam drugi vlasnik, a prvi vlasnik je osoba koja jako pazi i mazi motore. Maki ga zna, pa nek kaze.

 

Istina! Nek' crkne KAWI motor ako lazem...   ;D

 

Salu na stranu, Yamaha dok je bila u ZR nije ni jednom vidjena prljava, a kamoli nesto vise od toga. Ni prvi vlasnik ne ume da tockira, niti ju je nesto preterano forsirao (jednio sto radare ne j*be 2%, u to se licno uverio  8)) a odrzavao ju je sve po knjizi.

Koliko sam par puta imao prilike da je vidim kasnije, i KAWA isto tako drzi do nje. Sto se legalnosti tice, mislim da ne bi smelo biti nikakvih pitanja oko toga.

 

Srecno sa prodajom druze!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Istina! Nek' crkne KAWI motor ako lazem...  ;D

 

;D ;D ;D E slatko sam se nasmejao  ;D

 

Hvala Vam. Ceka vas po 50e od prodaje. Onako kako smo se dogovorili  ;) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Istina! Nek' crkne KAWI motor ako lazem...  ;D

 

;D ;D ;D E slatko sam se nasmejao  ;D

 

Hvala Vam. Ceka vas po 50e od prodaje. Onako kako smo se dogovorili  ;) ;D

 

E saad pa jesi rekao po stotku a sad zavrces pa nije posteno hehe ;) ;) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Posto znam da ljudi imaju slabo para, evo i najbolje ponude, MOZE I NA RATE. Samo ne odgovaram na PP ili preko sms-a. Koga stvarno zanima, nek pozove 062/770001 i ja mu sve lepo objasnim.

 

Nikola

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja