Jump to content

Moto Zajednica

Beograd-Tara-Visegrad-Foca-Scepan polje-Durmitor-Sveti Stefan-Bar-Podgorica.....

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Pancevo

Ne valja ti ovo nista! Pogle' samo koji je to datum na slikama! Nego, MORA TO PONOVO!  ;)

I samo molim bez primedbi, ima jak argument za to: ZX-10R.  :)

 

(Salim se (osim u onom da treba ponoviti zadovoljstvo). A tako nesto mi je bilo u planu za kraj sezone (2009.), medjutim nisam uspeo da dolje nadjem smijestaj po meri. Hvala za putopis!)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Ozbiljno se razmisljam da i ove godine prodjem istim putem kada budem isao na more...ako bi bilo drustva mogli bi malo i da prosirimo putanju.......ponavljam jos jednom, na slikama je lepo ali uzivo je neponovljivo.....i da ne zaboravim ko ne podnosi dobro vrucinu neka nekrece ...putna brzina preko Scepan polja i Durmitora je mala...a temperatura vise nego tropska...a sto se tice Lijeve reke i Mateseva......jos gore...ali kada se sve sabere i oduzme....MORACU PONOVITI :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Pancevo

(Danas su te bas "nagazili" na temu vrucine (u nekoj drugoj temi). Ja mrzim kad je 'ladno, trnu mi prsti, oduzimam se, kocim se, tresem se, gubim osecaj i nikakva korist od autosugestije. Najbolje bi bilo da ostavim duvan, al' tesko.)

 

Sto se tice drustva, sta da ti kazem, nesto mi sve lici da imamo istu ruznu naviku - da doruckujemo kad zavrsimo posao ili kad klonemo. (Ja svojevremeno uranio, "svratio" na kratko do Zlatibora, a leg'o u povratku, (takoreci na domak kuce) na semaforu u BG ispred Tasa. Gladan!). Ali ako se uprilici neka kasna (i masna!!!) vecera (oko 02:00) i ranija kafa (02:30), pa krene oko 03:00 - 04:00, trebalo bi da to bude prevazidjeno. Nego ono sto je odlucujuce, zelje su jedno ali uskladiti slobodne termine je uvek problem (Mrzim to, al' tako je!).

 

Predlog bi, s moje strane, bio da se dole negde stacionira, pa iz te "baze" ide na dnevne izlete. Ali zaista ne znam sta je vremenski krace ili sta je atraktivnije, mozda i gresim.

 

(A da si mi ovim tvojim putopisom "lupio cajper", jesi brate! To ima da se odradi cim bude da moze! Ako bude da (ove godine) ne moze, i dalje NAVIJAM ZA TEBE!)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Pancevo

Post je izmenjen, da ne skrnavim ovaj putopis drugim idejama. Ostaje:

Za ljubitelje prirode link za malo siru verziju (koja je motorciklom neizvodljiva) Charuginog puta:

 

http://crometeo.net/phpbb/viewtopic.php?t=4639

 

(Hvala za "Lefkadu" (u sledecem postu), odlican "keyword" za pretragu po YouTube, ali mislim da to ipak nije tamo.)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: suzuki gsxr 1000

@ CHARUGA Svaka cast za putovanje!!!

Ove 2010 idem sa drugarima na ovakvu neku slicnu ,ali vikend turu...Posto smo ograniceni vremenom zbog posla,planiran je polazak  u neki  petak ujutru rano za CG ,tamo smo 2 dana i u nedelju u 12h pokret nazad!

Za sada nas ima cetvorica 100%  sigurnih,motori: dva  gsxr 1000,honda 900rr,suzuki gsxr 600,ako si raspolozen da se pridruzis izvol'te  ;) i ti i svi ostali dobri ljudi  :)

 

pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

@ CHARUGA Svaka cast za putovanje!!!

Ove 2010 idem sa drugarima na ovakvu neku slicnu ,ali vikend turu...Posto smo ograniceni vremenom zbog posla,planiran je polazak  u neki  petak ujutru rano za CG ,tamo smo 2 dana i u nedelju u 12h pokret nazad!

Za sada nas ima cetvorica 100%  sigurnih,motori: dva  gsxr 1000,honda 900rr,suzuki gsxr 600,ako si raspolozen da se pridruzis izvol'te  ;) i ti i svi ostali dobri ljudi  :)

 

pozz

 

Kompanija vise nego privlacna.....javite unapred kada mislite i ako bude "suski" tog trenutka....idem rado....:)

 

Zaboravih....ako planirate povratak kao sto je u ovom putopisu....podne je jako kasno da se podje.....posto put...Bioce...Matesevo...Komovi, Berane vuce mnogo vremena..........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

Divno,ovo mi se svidja,covek vozi R-a i pise putopise,od svega ovog Durmitor me ocarava svakom slikom koju vidim a nikako da odem tamo,iskren da budem sam ne mogu a drugari nikad nekako nemaju kesha za duze voznje ali zdravlja :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja