Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia SRV

Recommended Posts

  • Drug član, 3050 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300
pre 45 minuta, Jack Sparrow je napisao:

Ne znam da li se cuje ali na leru takodje nije miran rad...

Sasvim je u redu da bude malo nemiran rad na leru, ako je hladno i još ako je duže stojao parkiran pa ni gorivo nije taze.

Dal je radilica prolupala, može da bude, al teško da to može da se proceni tako na daljinu. Ima ovde na forumu dobrih majstora, niko nije baš požurio da se frlja sa tako odokativnim ocenama.

 

Al sa druge strane, motor se kupuje srcem. Ako ti se nešto nije svidelo na prvi pogled, ne treba ti crvić u glavi da ti sreću kvari u druženju sa dvotočkašem... Čudna ti je biljka čovek, ako ti se motor svidi, oprostićeš mu i silne gluposti i falinke:)

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere xt1200z, Yamaha xvs1300cu
Taguj Satelisa ako je voljan da poslusa, meni DELUJE dobro.

 

 

Sent from my LLD-L31 using Tapatalk

 

 

 

Vec sam ranije kontaktirao Darka na pp, on licno nema iskustva ovim skuterima, njegov savet je bio da zaobidjem ovaj model...

 

Svakako ja idem u utorak da pogledam jednu i nadam se kupim...

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3975 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Nemam pojma. Poslao sam klip mom mehanicaru i ovlascenom servisu u Hrvatskoj. Moj mehanicar je rekao "pozdravi se sa covekom i dodji kuci", serviser iz Hrvatske kaze da je radilica prolupala, popravka cca 1500€



Sent from my iPhone using Tapatalk


Kojeg servisera iz HR si pitao??



Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3975 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

16e6f72e4642f6c46f04849958d480a9.jpg&key=6720f2d11b2ec7534a6a34b0ebc8e096ded3cbea38f95a67706a86c8fc96f983

 

Proguglaj ova dva lika, to su apriliaši u krvi, pozitivan Feedback za aprilie sa motori.hr

 

 

Naj bolji hr aprilia meho je prije nekoliko godina preselija u Australiju i sad tamošnje aprilie vraća u život

 

 

Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere xt1200z, Yamaha xvs1300cu

Jedna na brzaka, pa se javljam sa detaljima i dodatnim fotgrafijama...
Ukratko:
Svajcarac, 26.000 na satu, Leo vince full, ABS i ATC, Malossi, Givi kofer, dva vizira i svi fabricki delovi...
Prede k'o mace. Skuter kupljen srcem kao sto je rekao jedan od kolega...
8c052bf45a99e3a7748e93577342b272.jpg

Zamimljivo je da mi je ovaj skuter promakao u Svajcarskoj, dok sam ja pregovarao o ceni, decko od kog sam kupio skuter je bio brzi od mene i kupio ga. Posle mesec dana se pojavio kod nas na oglase, sa cenom visom od 600€-700€ nego sto bi me kostao da sam ga ja uvezo. Prodavcu sam skinuo 300€ jer sam mu rekao da znam prvobitnu cenu i tako da sam tu razliku malo smanjio.
Ogromna prednost mi je bila sto sam skuter pogledao, probao bez obaveze da sam morao da ga kupim, da sam ga kupio/narucio u CH, bila bi druga prica.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia Srv 850

Bravo, nek je sa srecom. U zdravlju i sreci ga vozio

Promenio član alexanto
nema potrebe citirati 1. post iznad...
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere xt1200z, Yamaha xvs1300cu

Pozdrav, imam dilemu u odabiru ulja za Aprilia SRV. Po fabrici pise da ide 5w40 medjutim u servisnoj knjizici koju sam dobio od servisa iz CH pise da je na 18.000km i na 21.000km sipano 10w40 Motorex top speed. Moje bi pitanje bilo da li ima veze sto je sto je Aprilija "skuter"(prenos CVT+lanac (bez "menjaca")) i da li mora da ide tipsko za skuter (kao napr Ipone scooter) ili je to sasvim nevezano i moze "bilo koje" ulje za motore? Da li da menjam gradaciju i prelazim na 5w ili da nastavim sa 10w?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia Srv 850

Ti Jack stavi sliku na brzaka iz kamiona, daj jos koju da parimo oci:jee: sti se tice fabrike ja postujrm, nisam probao sa 10w40 uvek sipam 5w40 Motul i zadovoljan sam, trenutno mi je Motorex 5w40 Boxer isto je ok, videcu da li ga je trosio, Motul nije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia Srv 850
Pre 2 sati, Jack Sparrow je napisao:

Da li si Motul sipao Scooter power 4t 5w40 ili 7100 4t 5w40?

Scooter power:takoje: evo i sifra za filter 565:aha:

Screenshot_20210127-203353_Photos.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere xt1200z, Yamaha xvs1300cu
Scooter power:takoje: evo i sifra za filter 565:aha:

To sam vec porucio iz Italije zajedno sa filterom za vazduh, lancem i lancanicima, ocekujem da stigne u ponedeljak bar kako u DHL-u "kazu"... ostalo je da izaberem koje cu ulje u motoru, ulje u malom lancaniku, ulje u kocnicama, antifriz... i to bi bilo to.

Ne znam samo da li uz filter ulja ide i dihtung gumica...

096ed03aa90c28bafadff554ab0fa13c.jpg&key=9a8311d665d3613312d63b7d023978fdb5d3195436dba712b23e5a03381dad96

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia Srv 850
pre 16 minuta, Jack Sparrow je napisao:

To sam vec porucio iz Italije zajedno sa filterom za vazduh, lancem i lancanicima, ocekujem da stigne u ponedeljak bar kako u DHL-u "kazu"... ostalo je da izaberem koje cu ulje u motoru, ulje u malom lancaniku, ulje u kocnicama, antifriz... i to bi bilo to.

Ne znam samo da li uz filter ulja ide i dihtung gumica...

096ed03aa90c28bafadff554ab0fa13c.jpg&key=9a8311d665d3613312d63b7d023978fdb5d3195436dba712b23e5a03381dad96

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Super, bravo. Skroz korektne cene! Ja sam isto lanac i lancanike porucivao iz Italije, takodje tozla DiD i lancanik Esyot ali prednji  zadnji mi je Super Sprox. Trebas proveriti lezajeve 3 kom iza prednjeg lancanika i neznam da li si porucio manzetnu i semering oni se takodje menjaju u kompletu sa prednjim lancanikom. Ulje kojr koristim za podmazivanje je Ipon 80w90 i ok je. Imas ga bas u pakovanju zgodno za uspricavanje i da se drzi ispod sedista za nedaj boze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere xt1200z, Yamaha xvs1300cu
Super, bravo. Skroz korektne cene! Ja sam isto lanac i lancanike porucivao iz Italije, takodje tozla DiD i lancanik Esyot ali prednji  zadnji mi je Super Sprox. Trebas proveriti lezajeve 3 kom iza prednjeg lancanika i neznam da li si porucio manzetnu i semering oni se takodje menjaju u kompletu sa prednjim lancanikom. Ulje kojr koristim za podmazivanje je Ipon 80w90 i ok je. Imas ga bas u pakovanju zgodno za uspricavanje i da se drzi ispod sedista za nedaj boze.

Ne, lezajeve, mazetnu i semering nisam porucio, nisam znao da se menja uz zamenu lancanika...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia Srv 850
pre 2 minuta, Jack Sparrow je napisao:


Ne, lezajeve, mazetnu i semering nisam porucio, nisam znao da se menja uz zamenu lancanika...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Lezajeve samo proveris, manzetna i semering bi trebali ali mogu da se vrate i postojeci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere xt1200z, Yamaha xvs1300cu

Trebalo bi jos neke sitnice da porucim iz Grcke, pa cu kad vec placam postarinu da iskoristim i narucim to...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 303 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia Srv 850
pre 14 minuta, Jack Sparrow je napisao:


Ne, lezajeve, mazetnu i semering nisam porucio, nisam znao da se menja uz zamenu lancanika...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Lezajeve samo proveris, manzetna i semering bi trebali ali mogu da se vrate i postojeci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja