Jump to content

Moto Zajednica

POMOC HITNO!!!!

Recommended Posts

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Zemun

imao sam nezgodu, saobracajka, niko nije povredjen hvala bogu. i posto sam ja kriv posteno je da ja platim popravku coveku koji je vozio aprilliu leonardo, pa su mi potrebni brojevi nekih majstora koji rade farbanje skutera i brojevi od prodavnica sa delovima polovnim, treba mi blatobran prednji i desna rucica od kocnice, i da viziri onaj mali crni. ako neko zna nesto molim vas da mi javite. hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3678 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: T-Max 500

Polovnih delova ima da nadjes po oglasima ako je 125 ili 150. Rucica kocnice bi mogla da ima u KOMPP.CO, a vizir ako nema kod nekog od ovih sto prodaju polovne delove onda kod Ivana u Marinkovu baru (i o njemu ima pisano na forumu)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Zemun

u pitanju je 150ccm, treba ce i viljuska da se ispravlja, ili da se kupi nova, ne znam sta se radi kad se iskrivi? nasao sam nekog farbara, trazi 150e za ceo motor, jel to mnogo? al sutra idem prvo do plasticara da sredi neke zabice, da bi mogle da se uklope plastike...

hvala na odgovoru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3678 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: T-Max 500

Ako ce neko lepo da ofarba i nije mnogo 150evra. Za ispravljanje vila ja jedino znma 3t-racing u Balosavi. Verovatno da postoji jos negde, ali od mene toliko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Za ispravljanje viljuski imas Dragana kod Crvenog krsta i Motoline u Sremskoj Mitrovici.

 

Sto se tice cene farbanje, 150e je dzabe ako ce da odradi posao kako treba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Zemun

zvao sam gedzu, kaze ispravljanje viljuske od 60-80eur , polovna viljuska 120-130 nova 200.... ja mislim da taj covek dere, recite ako gresim. mogu li dobiti neke brojeve za viljusku da vidim? i da da li viljuska moze uvek da se ispravlja ili moze da se desi da mora nova da se uzme?

hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja