Jump to content

Moto Zajednica

Moto Guzzi Chopper

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Harley Davidson

U dobrom stanju, potrebno manje ulaganje oko dihtovanja... Springer viljuska, alternator, zadnji tocak 16 cola, tank Honda Shadow, korman  od Harley-a, nove gume...  1250 eura.

0648126432

 

post-1576-12879001953489_thumb.jpg

post-1576-12879001954069_thumb.jpg

post-1576-12879001954708_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Harley Davidson

Eto Da !  Poslusao sam glas savesti jos ranije i odustao od prodaje motora.. U medjuvremenu se toliko toga izdesavalo. Napravio sam nove izduve 1 u 2 od prohroma, 3 fara napred kao i zmigavce, tank je na brushu, kupio retrovizore, bisage, sisy bar torbu, torbicu za alat, nozice vozaca, suvozaca, nov km sat.. E sad, masina je otisla na dihtovanje ali se u medjuvremenu pojavilo novih delova po pristupacnoj ceni tako da ce ceo sklop motora biti NOV!! Cak i blok motora sa deklama je sad na poliranju, a cilindar na peskiranju.. Mnogo delova je hromirano, neki ce tek biti, sediste i naslon su u izradi, tockovi na "pletenju" i poliranju. Sitnice necu ni pominjati  ;). U svakom slucaju bice po ko zna koji put "dogradjen", planiram i anlaser, i ko zna sta jos do proleca. Nadam se da vise necu dolaziti u iskusenja da ga prodam, a nakon svih ovih dorada nece ni biti isplativo prodavati ovaj motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 316 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Moto guzzi Nevada 750; Honda CB 750 K7

Motor je savrsen i mislim da je prava zalost prodati ga a da potice iz tvoje garaze i da je tvojih ruku delo!Cuvaj ga!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

E da znaš da si me bacio u nebulozu!!! Ja reko šta je sad, pa zar da sve ode na doboš.

 

Ipak sve ide u dobrom pravcu. I nemo više da nas štrecaš!

 

;D ;D ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Harley Davidson

Hvala drugari na podrsci  :). Temu cu zakljucati posto vise nije aktuelna.

Makins imas divan motor i nadam se zajednickoj voznji po dogovoru  ;), Picasoo nemoj da tvoja dorada traje predugo stize prolece, Motosiki red je da kupis choppera  :P, Kepo nemoj da si tolki Afro, seti se korena (imao si BMW ako se ne varam), mkrle kupi bar 250 ccm za pocetak, sve ispod je malo koliko god da si neiskusan..

 

Over & out

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja