Jump to content

Moto Zajednica

Garmin na snizenju!

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 282 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

Valjda nije reklamiranje, posto je Louis u Germaniji, ali da li znate da je sada (od 01.07.2008.) garmin zumo 400 na snizenju?!  :o

i da kosta samo 299e !!!  :o  8)

dakako, sa osnovnim paketom (koji je u garmin-ovom slucaju vise nego dovoljan za bikere.

od mapa ima set zapadne eu, pa da bi nama bio interesantan, moze se dodati SCG route ili full europe (sta je kome drago)!

ekstra proizvod po ekstra ceni!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1672 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

a koliko to isto zadovoljstvo kosta ovde 8)

 

Pa plus 10-15% zavisi od dobavaljaca

Mislio sam na cenu kod distributera u Srbiji ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Mislio sam na cenu kod distributera u Srbiji ???

 

Zumo 400 + SCG Route BUNDLE 43.636,00 Din.

 

Cena je sa www.garmin.co.yu sajta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1672 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kilo Smor L8

Zumo 400 + SCG Route BUNDLE 43.636,00 Din.

Cena je sa www.garmin.co.yu sajta...

auuu, razlika u ceni prava sitnica ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

U srbiji i onako prodaja stoji, pa nema svrhe spuštati cenu.

Pojavom konkurentskih firmi ipak ima smisla prilagoditi cenu tržištu -

Primer je mobilni telefon devedesetih godina koji je koštao 10.000 maraka, koliko neki stančić u širem centru Beograda... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 282 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Kawasaki KLE500

konkurencija je prava stvar!

steta sto to ne vazi za prodaju stanova u bg, em veca konkurencija, em sve jace cene! a ja jos uvek trgujem sa mobilnim telefonima, jbg.

sorry za off, nego, cini mi se da ce se broj garmina na motorima povecati!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • XL, 460 postova
  • Lokacija: Београд, југ
  • Motocikl: BMW F800GS, HONDA XL200R, HONDA SH125i

U srbiji i onako prodaja stoji, pa nema svrhe spuštati cenu.

Pojavom konkurentskih firmi ipak ima smisla prilagoditi cenu tržištu -

Primer je mobilni telefon devedesetih godina koji je koštao 10.000 maraka, koliko neki stančić u širem centru Beograda... :)

 

А поготово што МОРАШ да купиш и карту Србије уз уређај - па после кажу да пиратерија у Србији цвета... За фирму сам узео један Garmin - за пословне сврхе, а са посебним задовољством напуц'о у туце таквих и сличних уређаја комплет рутабилне карте целе Јевропе, а и шире ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Zumo 550 je od $ 630 (ispod 400 Eura) pa navishe u Americi, Uporavo radim na kupovini jednog, I onda ce neko lepo da ga posalje u Jevropsku Uniju, a odatle svercerskim kanalima u majku Srbiju...Stvarno ne mogu da placam sve u lancu "ugradjivanja"....

 

Kod infoteam-a kosta 66.977,00 Din. iliti oko 850 Eura. Sto je mnogo - mnogo je !!!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Zumo 550 je od $ 630 (ispod 400 Eura) pa navishe u Americi, Uporavo radim na kupovini jednog, I onda ce neko lepo da ga posalje u Jevropsku Uniju, a odatle svercerskim kanalima u majku Srbiju...Stvarno ne mogu da placam sve u lancu "ugradjivanja"....

 

Kod infoteam-a kosta 66.977,00 Din. iliti oko 850 Eura. Sto je mnogo - mnogo je !!!

 

 

 

Pa kad ti radis za te inostrane spijunske agencije pa ti lako da nabavis iz SAD ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Zumo 550 je od $ 630 (ispod 400 Eura) pa navishe u Americi, Uporavo radim na kupovini jednog, I onda ce neko lepo da ga posalje u Jevropsku Uniju, a odatle svercerskim kanalima u majku Srbiju...Stvarno ne mogu da placam sve u lancu "ugradjivanja"....

 

Kod infoteam-a kosta 66.977,00 Din. iliti oko 850 Eura. Sto je mnogo - mnogo je !!!

 

 

 

Pa kad ti radis za te inostrane spijunske agencije pa ti lako da nabavis iz SAD ;D ;D ;D ;D

Ma jok, ugradili su mu čip pa samo okrene tel. i pita "De sam!?!?" i dobije odgovor :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Zumo 550 je od $ 630 (ispod 400 Eura) pa navishe u Americi, Uporavo radim na kupovini jednog, I onda ce neko lepo da ga posalje u Jevropsku Uniju, a odatle svercerskim kanalima u majku Srbiju...Stvarno ne mogu da placam sve u lancu "ugradjivanja"....

 

Kod infoteam-a kosta 66.977,00 Din. iliti oko 850 Eura. Sto je mnogo - mnogo je !!!

 

 

 

Pa kad ti radis za te inostrane spijunske agencije pa ti lako da nabavis iz SAD ;D ;D ;D ;D

Ma jok, ugradili su mu čip pa samo okrene tel. i pita "De sam!?!?" i dobije odgovor :)

 

Ma znam gde sam - u Grckoj  ;D ;D ;D ;D ;D

 

A ti Shejtan nemash siroma ni internet kod tih Svajcaraca vlasnina tvoje novine,  ne poznajesh nikog nigde, ne govorish Engleski pa ti je teshko da procunjash i nadjes gde ima Zumo pojeftino ???  Ali nema veze, imas ti tvog druga Gremlina koji ce , posto si se prvi javio sa kuknjavom, da naruci i za tebe ako hoces, cim "profunkcionishe" kanal.

 

;)

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Zumo 550 je od $ 630 (ispod 400 Eura) pa navishe u Americi, Uporavo radim na kupovini jednog, I onda ce neko lepo da ga posalje u Jevropsku Uniju, a odatle svercerskim kanalima u majku Srbiju...Stvarno ne mogu da placam sve u lancu "ugradjivanja"....

 

Kod infoteam-a kosta 66.977,00 Din. iliti oko 850 Eura. Sto je mnogo - mnogo je !!!

 

 

 

Pa kad ti radis za te inostrane spijunske agencije pa ti lako da nabavis iz SAD ;D ;D ;D ;D

Ma jok, ugradili su mu čip pa samo okrene tel. i pita "De sam!?!?" i dobije odgovor :)

 

Ma znam gde sam - u Grckoj  ;D ;D ;D ;D ;D

 

A ti Shejtan nemash siroma ni internet kod tih Svajcaraca vlasnina tvoje novine,  ne poznajesh nikog nigde, ne govorish Engleski pa ti je teshko da procunjash i nadjes gde ima Zumo pojeftino ???  Ali nema veze, imas ti tvog druga Gremlina koji ce , posto si se prvi javio sa kuknjavom, da naruci i za tebe ako hoces, cim "profunkcionishe" kanal.

 

;)

 

 

Daj ti meni organizuj kroz taj kanal kacigu, a ta navigacija mi nije potrebna ;D Ja idem samo utabanim stazama ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: San Francisco
  • Motocikl: BMW R1250GS Adventure, Yamaha MT-10, Honda CB750 K3

Zumo 550 je od $ 630 (ispod 400 Eura) pa navishe u Americi, Uporavo radim na kupovini jednog

 

Ako ti je svejedno, bolje na ruci iz Engleske. Mozes da ga nadjes za oko 395 eura, jedina razlika je sto uz Engleski dobijes originalnu mapu Evrope.

Npr ovde http://www.superetrader.co.uk/garmin-zumo-550-european-maps-motorbike-satellite-navigation-p-676.html (a moze da se nadje jos gomila preko Googla). Naravno, ako narucujes direktno u Srbiju placas cenu bez VATa jer nismo u EU.

Ali ako vec imas nekog da ti donese iz Amerike, nije previse vazno jer sve te mape, kao i sav drugi softver mogu da se nadju krekovane.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: San Francisco
  • Motocikl: BMW R1250GS Adventure, Yamaha MT-10, Honda CB750 K3

Daj ti meni organizuj kroz taj kanal kacigu, a ta navigacija mi nije potrebna ;D Ja idem samo utabanim stazama ;D ;D ;D

 

Pogledaj sajt www.helmetshop.com

Ja vec godinama skoro iskljucivo kod njih kupujem opremu. Imaju odicne cene, salju ovamo, nikakva frka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja