Jump to content

Moto Zajednica

ŽURKA LMC LADIES

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

LMC Ladies pravi žurku, 12.07. na Ribarcu (Ribarsko ostrvo, produžetak Limana 4). Povoda nema, tek da se družimo:). Kupanje, sunčanje, pasulj, svirke (pregovori teku, lokalni NS bendovi). Poneti dobru volju sa sobom:).

Za sve informcije oko žurke pitati ili za šankom u Apatinu (gde sve Lejdisice dolaze:), ili ovim putem.

DOBRODOŠLI!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1367 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

LMC Ladies pravi žurku, 12.07. na Ribarcu (Ribarsko ostrvo, produžetak Limana 4). Povoda nema, tek da se družimo:). Kupanje, sunčanje, pasulj, svirke (pregovori teku, lokalni NS bendovi). Poneti dobru volju sa sobom:).

Za sve informcije oko žurke pitati ili za šankom u Apatinu (gde sve Lejdisice dolaze:), ili ovim putem.

DOBRODOŠLI!

Uh...pa gde u vreme EXITA? Pa...malo cemo manje spavati i eto  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 234 postova
  • Lokacija: Novi Sad(novo naselje)

tu se ide preko dolme pa pored recne mornarice pa ka restoranu pogled jel tu?

nisam dugo bio pa zaboravio ,sam dobro rekao? ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pored Mornarice, prvo skretanje desno kod table na kojoj piše Restoran Pogled, zemljani je put, čuvajte amortizere, znači ne možete omašiti. Bitno je doći do Ribarca a onda ako omaši neko to skretanje (mada nije teško, prva desno:), neka pita prolaznike, gde je Šodroš (Panonski mornar).

Organizujte se Forumaši ja necu moci da dočekujem goste, jer stojim na ulazu i delim časicu dobrodošlice, pa necu smeti da mrdnem ;D. SH@NE je dobro objasnio:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

To je subota ako sam tacno izbrojao dane na prstima  ;D

U koje doba dana ili noci se deli ta casica dobrodoslice? Zvuci primamljivo  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pa oko 15h je pocetak okupljanja pa do sitnih sati (kad ko bude mogao). A sto se tice maloletnih osoba mogu doći ali deci ne tocimo alkohol, samo sokići ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

 

 

  Ja sam pitao mamu i tatu i rekli su da će me pustiti da dođem...

  Samo su mi rekli da ne smem sam da spavam jer se noću otkrivam...

  Pa eto ako to rešimo računajte na mene dok vam ne dosadim.  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Novi Sad

 

 

  Ja sam pitao mamu i tatu i rekli su da će me pustiti da dođem...

  Samo su mi rekli da ne smem sam da spavam jer se noću otkrivam...

  Pa eto ako to rešimo računajte na mene dok vam ne dosadim.  ;D

e jesi lud :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

E da zaboravih jedan bitan detalj: muški striptiz 99% (vode se pregovori sa paćenikom koji će pristati na to ;D. Eto,  za bajkerke:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Novi Sad

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

ZASTO BOZE,ZASSTOOOOOOO xD

a za nas,sigurno nece biti nista??? :(

nema veze....sgakako i ako bude meshano,necu moci da gledam :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Helena nemoj da te sanjam, ima da dodješ (e nisam trebala reći da će biti muški striptiz, sad neće muški doći:). to nije za striptiz još 100% sigurno, ali je super ideja, zašto? Pa ja mislim da će se sve žene, devojke složiti sa mnom: DOSTA MI JE DA GLEDAM CURE NA ŠIPCI! Hoću da vidim kako to muškarci rade, a pošto smo mi ženski klub logično je da bude muški na šipci (ili šipki:). A pošto će biti gužva, bajkeri neće ni primetiti onog paćenika, i nadam se da će nam osloboditi prolaz do dotičnog da ga bolje vidimo (a i štipnemo:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Helena nemoj da te sanjam, ima da dodješ (e nisam trebala reći da će biti muški striptiz, sad neće muški doći:). to nije za striptiz još 100% sigurno, ali je super ideja, zašto? Pa ja mislim da će se sve žene, devojke složiti sa mnom: DOSTA MI JE DA GLEDAM CURE NA ŠIPCI! Hoću da vidim kako to muškarci rade, a pošto smo mi ženski klub logično je da bude muški na šipci (ili šipki:). A pošto će biti gužva, bajkeri neće ni primetiti onog paćenika, i nadam se da će nam osloboditi prolaz do dotičnog da ga bolje vidimo (a i štipnemo:)

ma opusteno....nije valjda da necu doci ako nista da se okupam zbog nekog tamo... :)

ako SA@NEta puste,naravno da i ja dolazim... :) pozzzdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Helena nemoj da te sanjam, ima da dodješ (e nisam trebala reći da će biti muški striptiz, sad neće muški doći:). to nije za striptiz još 100% sigurno, ali je super ideja, zašto? Pa ja mislim da će se sve žene, devojke složiti sa mnom: DOSTA MI JE DA GLEDAM CURE NA ŠIPCI! Hoću da vidim kako to muškarci rade, a pošto smo mi ženski klub logično je da bude muški na šipci (ili šipki:). A pošto će biti gužva, bajkeri neće ni primetiti onog paćenika, i nadam se da će nam osloboditi prolaz do dotičnog da ga bolje vidimo (a i štipnemo:)

 

Epa sad, treba i neko da me doveze...videćemo kako mi ide nagovaranje ;D Nego samo vi osigurajte taj stripiz! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Hellena uz tešku muku se borim za to (pa ja sam se jedina i setila toga, a naravno koleginice su prihvatile), samo...ne znam u kojoj je fazi potraga za striperom (ja imam drugih obaveza kao domaćica, ali bi volela više da su meni dali to da obavim ;D. Već sam čula da su neki bajkeri ogorčeni što će biti striper, i ljuti a vidiš ima i liberalnijih koji kažu da je to super ideja jer smo ženski klub...ima nas raznih:)

Oni neka igraju šah (dok čovek ne završi svoj mukotrpan posao) a mi ćemo u prve redove, pa valjda i žene imaju pravo da malo pare oči, a ne samo oni >:(

Kako kod da bude sa striperom ili bez, mi ćemo se lepo provesti to je važno ali ženskog striptiza NEĆE biti, u to sam sigurna ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

Hellena uz tešku muku se borim za to (pa ja sam se jedina i setila toga, a naravno koleginice su prihvatile), samo...ne znam u kojoj je fazi potraga za striperom (ja imam drugih obaveza kao domaćica, ali bi volela više da su meni dali to da obavim ;D. Već sam čula da su neki bajkeri ogorčeni što će biti striper, i ljuti a vidiš ima i liberalnijih koji kažu da je to super ideja jer smo ženski klub...ima nas raznih:)

Oni neka igraju šah (dok čovek ne završi svoj mukotrpan posao) a mi ćemo u prve redove, pa valjda i žene imaju pravo da malo pare oči, a ne samo oni >:(

Kako kod da bude sa striperom ili bez, mi ćemo se lepo provesti to je važno ali ženskog striptiza NEĆE biti, u to sam sigurna ;D

 

Za striptiz nemoj da se sikirate, posle desetak piva biće ga na svakom ćošku...  ;D  Sinoć su njih dva kod nas na skupu pokazali "muškost"

ali umesto aplauza su ih poprskali vodom i gađali čepovima, tako da se brže završilo nego što je počelo... ;) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja