Jump to content

Moto Zajednica

Obratite paznju

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Šabac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha YZF 600 r Thundercat

E ljudi, pa poceli su sa ovakvim reklamama, ipak nije za saobracaj, ali jesu jezive, ja kad sam j e prvi put pogledao stvarno sam se najezio, i pomislio da je i kod nas konacno pocelo ovakvo reklamiranje, nije bas brutalna kao ova, ali pocelo je... Pogledajte na YouTubu 77 zena za 7 dana ili tako nesto!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 195 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Er 6n

Ovo bi trebalo da pustaju u srednjim skolama da klinci koji pocinju da voze imaju neku predstavu u glavi sta moze da se desi iz trenutka nepznje.Istina je da je jako surovo, ali stvarnost je jos surovija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 423 postova
  • Lokacija: Cuprija

Ovo bi trebalo da pustaju u srednjim skolama da klinci koji pocinju da voze imaju neku predstavu u glavi sta moze da se desi iz trenutka nepznje.Istina je da je jako surovo, ali stvarnost je jos surovija.

U potpunosti se slazem sa tobom!!!I to sto je pre moguce

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Beograd - Grocka

Podrska ovakvom dokumentarcu. Predlazem da pored toga sto bi strvarno trebalo da se izdejstvuje da se to prikazuje u medijima narocito na TV, prikazivanje u skolama takodje je bitna stavka,zakupi se video bim ili vise njih i postave na najkriticnijim mestima u gradovima i jednom nedeljno ili dva puta mesecno ili vise puta  pustaju se ovakvi dokumentarci. Takodje mogu da se i bilbordi postave sa datom tematikom. Ja sam se najezila jedva odgledala ceo  film ali bi ga opet pregledala. Pa i ja sam majka mislim da bi umrla ako bi se desilo nesto mojoj ceri. Znaci za dobro nas i nasih i onih koje ne poznajemo bilo bi lepo da se angazujemo. Ja mogu da se nekako raspitam za te bilborde a pokusacu i za video bimove. Ako je neko bolji u tim akcijama tj. strucniji neka ne cuti nece mu nista biti ako se angazuje a verujem da vredi.

 

p.s. samo nemojmo da ostanemo na ovom pisanju. Javljam sta sam uradila oko bilborda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest blackmagic_iv

Jeste da je ovo forum za dvotockase ali ovo se dobrim delom odnosi na kulturu saobracaja. Po meni ovakve reklame bi trebale da se emituju i kod nas i to 00-24h dok se ne ispere mozak nasem narodu... mislim ako su uspeli medijima da isperu mozgove `90tih mogli bi i sa ovakvim necim.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=sxjocYbbdsk

 

 

Na kraju krajeva licno mislim da i treba ovako brutalne da budu jer drugacije je nemoguce skrenuti paznju.

Predlazem adminima da ovaj topic stave u top,sticky ili sta god ali samo da bude na prvoj stranici nonstop, naravno ako se slazu :)

poz.

 

AU J_BOTE......ZABOLE ME GLAVA OD OVOG VIDEO KLIPA....OVO JE STRAVA I UZAS....DEFINITIVNO TREBA DA SE POSTAVE VIDEO BIMOVI U GRADU SA OVAKVIM SADRZAJIMA......DA TI NE BUDE DOBRO KADA IH ODGLEDAS.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Stvarno je dobro osmisljeno i pre svega poucno. Kada bi svi odgledali ovaj klip sigurno bi shvatili malo ozbiljnije sta znaci brza voznja i opstanepaznja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 721 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Kada me drugari pitaju zasto vozis tako sporo i kad  mi kazu da  mi od  jednog piva nece biti nista, obicno se nasmesim i kazem im da sam uspeo izaci iz nekih olupina bez tezih posledica. Ako mi se ukaze prilika posaljem im ovaj link koji ste svi videli.

Za one koji ne uspeju da shvate o cemu se radi, imam drugi link, sa slikama konkretnih nesreca, ali to nije za svakog (medicinski radnici su vec navikli da vide svasta). Posle toga niko nista ne pita.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 984 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1250GSA

E ljudi, pa poceli su sa ovakvim reklamama, ipak nije za saobracaj, ali jesu jezive, ja kad sam j e prvi put pogledao stvarno sam se najezio, i pomislio da je i kod nas konacno pocelo ovakvo reklamiranje, nije bas brutalna kao ova, ali pocelo je... Pogledajte na YouTubu 77 zena za 7 dana ili tako nesto!!!

 

Aaahhh sad sam bas pogledao, strasna reklama  :-X :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1223 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Obavezno puštati na svim videobimovima u gradu , klincima u srednjoj školi,  ko učini nešto iz reklame .....pa da tokom robije sveki dan mora da gleda po 2 sata ovakvih materijala i nema žao mi je , kajem se, smanjite. >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Jezivo, ali poucno!  :o

 

Bila je pokrenuta neka akcijia od strane B92 koliko se secam. Ali se nisu bas nesto pretrgli (sto se tice duzine kampanje)..

 

Po meni ovakve reklame bi trebale da se emituju i kod nas i to 00-24h dok se ne ispere mozak...

Slazem se u potunosti. Umesto sto guse sa bankama, osiguranjim  i ostalim sr....a, bolje da napune bilborde sa ovakvim stvarima, a ne samo da kukaju kako smo na ovom ili onom mestu po broju udesa i kako je situacija u saobracaju katastrofalna ...

 

ma sta i ja k....m, kad Inteza daje kredit za stan, a EURIBOR i NKS ili FSS ili KKS (ili sta vec) nije vezan za svajcarca i iznosi samo  0,5%, a mogu i na more na 65 rata  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Freewind XF650

S`obzirom kad sam postavio ovaj klip veoma mi je drago da vam jos uvek svima bode oci :) ... takodje nadam se da ce i svakom novom clanu isto tako.

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Slazem se sa svim prethodnicima ovo je uzas voma veoma poucno.Skoro sam procitao u nekim novinama da su trebale da pocnu edukativne nastave u skolama na ovu temu samo su u pitanju bili dvotockasi .Video sam i deo materijala koji je bio spremljen u tu svrhu ljudi verujte ovo sto smo videli je limunada spram teme koja je spremljena.U glavnom su koristeni kadrovi i slike iz stvarnog zivota sta je tu sve imalo i sada me hvata jeza.Ali kao sve sto bi mlade ljude prizvalo pameti i ovaj projekat su obustavili jer neki ljudi smatraju da je suvise hard za edukaciju.Napravljena je i druga blaza verzija ali i to nije odgovaralo, tako da su "odgovorni" ljudi za te stvari jos jednom pljunuli na sve mlade ljude koji sada tek krecu u pravi zivot i ponasaju se u fazonu "jebiga vozite ako napravite sranje ko vam je kriv sami ste trazili da sednete na dva tocka" a lepo je moglo iako je malo i strasan projekat dozvati ljude pameti dok je vreme. :'( :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

sad klopao, otvori temu i momentalno mi pozlilo, uzas, ne bih detaljisao dalje.........Vozacima ovaj klip treba pustati pre svake informativne emisije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja