Jump to content

Moto Zajednica

Na prodaju u izuzetnom stanju skoro nov Xingyue ( Kinroad, Jinling ) 150cc

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

Xingyue XY 150 od 150cc ( prodaje se kod nas i pod imenima KINROAD i JINLIN isti motor ) sa sitnim kozmetickim dodacima, i ovaj moj ima ABS kao dodatak na prednjem disku !

Presao SAMO 3.100 km.

Prvi vlasnik ! Prva registracija  30.05.2007g ! Sada nije produzena ! Inace veoma mala registracija tj jeftina je !

 

Uradjena vec 2 servisa na moje licno insistiranje iako nije bilo potrebe a menjao sam (ulje, filter, svecice ) Ulje sam prvi put zamenio posle 200km a drugi put posle 2600km Sipao sam strikno samo najkvalitetnije ulje Motul 5100 polusintetiku ! ( inace ide 950ml ulja u motor ) tako da je izuzetno i jeftin za odrzavanje !

Motor utegnut ko praćka - prošao par kontrola od ljudi koji se bave time ! Promenjeni svi srafovi ! Stavljene svuda veder sajmne i gumice ! Utegnut je bas ceo ! Sve sto je moglo da zeza ili bilo sta je odradjeno do perfekcije ! Te nije skromno reci da je sad bolji nego NOV !!!

Gume Nove nista presle a i one su jeftine veoma !

cena SAMO 1.110 evra.

 

Izuzetno me sluzi i isao sam u Pirot i Nis na moto skup sa njim bez problema, kao i par puta na Vlasinsko jezero ! Zaista motor za uzivanje u voznji ! Jeftin lak i jos jeftiniji za odrzavanje potrosac ko upaljac meni nikad nije presao 2.5litra a uglavnom oko 2 litra potrosnja !

 

Prodaja iako mi zao jer sam ga sredio tip top za sebe jer iskren da budem zelim nesto jace !!!

 

Sto bi rekli ONE TIME OFFER !!!

 

Moze moja doplata za EN 500 , shadow 600, drag star 650... recimo ili neki slicnog koncepta do 3000 evra !

 

Dragan Ban  - 064 5670982

ili ovde na pm ili mail !

 

slike:

 

Q1wKv_image096qi5.jpg

PSSS4_image099pd4.jpg

LhUbw_image100rm3.jpg

64YeZ_bukovski1ea6.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: Vfr 750

jesi li zainteresovan za apriliju pegaso 650 da das taj motor i doplatis 2000e aprilija je odlicna i registrovana do 2009

 

 

post-3416-12879001116624_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

Na poklon registracija jos godinu dana !

 

Dakle sveze registrovano !!!

 

Idemo za kesh ... zaista dajem ga i vise nego povoljno ! Nov kosta 1650 evra ! Imam racun a ovaj vozen samo par meseci ko NOV !!!

 

Navalite dok jos ima ! Sve zategnuto ko pracka , masina takoreci nova, nebi ga ni prodavao al nasao sam nesto jache iskreno pa gledam da do kraja sezone predjem na isto !!!

 

pm mail ili mob

 

064/56-70-982

 

[move]!!! HOT ,  HOT OFFER !!! last price 1050 eura !!! [/move]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja