Jump to content

Moto Zajednica

Treci broj Motobike casopisa

Recommended Posts

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Sinoc ga kupih u Vrscu na kiosku ispred hotela 'Srbija"...jutros dodjoh u Bgd...i gle cuda sada ga ima na svakom kiosku u Sarajevskoj...nije problem sto kasne sa distribucijom nego nas bije nervoza kada znamo da je izasao "a nema ga"...pretplatio bih se ja nego bojim se da bi ga komsije "marnjavale" iz sanduceta....lol

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova

Posle izlaska revije na kioske ,sponzori nagradne igre poceli su pregovore da se nagrada promeni u SUZUKI GSX 600 R

 

STA MISLITE O TOME < VI CETE PRVI SAZNATI :lol:

 

 

I AKO SE PROMENI <KUPONI OSTAJU ISTI

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši vlasnik Super Tenere, Afrike i Varadera, 398 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ADV 350

Odmah cu reci - bolje je! Fotke su sada primetno bolje nego u proslom broju, dizajn clanaka je sa mnogo manje kolornih izleta, generalno - tehnicki je sve na visem nivou i mislim da ste na dobrom putu. Ipak, kao sto Vladica rece, ni ja ne mogu da se otmem utisku da je ovaj broj nekako "prazan" po pitanju tekstova. Nisam brojao karaktere ( :shock: ) u odnosu na prosli broj, ali moj utisak je da ima manje napisanog. Tome mozda doprinose velike slike, a posebno mi se svidja ono sto je uradjeno za predstavljanje kaciga.

Kada budem detaljno pregledao broj, mozda stignem da postujem jos utisaka. U svakom slucaju, samo nastavite dalje !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova

:shock: ovako uvek gledam komentar Termogedzin , hvala brate idemo dalje pronasli smo jos neke novine teksta je mislim dovoljno sto se tice testova , a za predstvljanja ukratko je opet dovoljno nemozemo da pisemo kad nismo probali . Kacige cemo uvek pokusati predstaviti , kao i ostalu opremu npr cizme .

 

sledeci broj ce biti jos bolji od ovoga po planu samo da dozvoli ovo vreme testiramo pet motora i kratka predstavljanja nekih novina na stranom i nasem trzistu !

 

Pozdrav i jos jednom hvala svima !!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Citam tako ja danas novi broj, dodjem do predstavljanja Suomy replike Troy Baylis (za malo ko' moja :mrgreen:) i na kraju teksta kaze:

"...Za informacije o ovakvim kacigama i kvalitetnoj opremi Daineze mozete se obratiti na tel: 065 668 64 32 - Zeljko"

 

Da li to neko prodaje Dainese opremu ili sta???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja