Jump to content

Moto Zajednica

suzuki gsx 600 srad

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: SOMBOR VOJVODINA
  • Motocikl: cb600 Hornet

Interesuju me misljenja iskusnijih za ovaj motor posto bih ga mozda kupio,neznam da li trebam napomenuti da vozim suzukija gsxr 750 iz 94

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Valjda si gledao Jugment Day, Urban street bikes i ostale filmove na tu foru pa si video kako su se pokazali... :wink:

 

U odnosu na R6 veoma trom i lenj motor mada ne moze da se kaze da ide lose.

Bar tako kaze decko koji je imao oba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: SOMBOR VOJVODINA
  • Motocikl: cb600 Hornet
Valjda si gledao Jugment Day' date=' Urban street bikes i ostale filmove na tu foru pa si video kako su se pokazali... :wink:

 

U odnosu na R6 veoma trom i lenj motor mada ne moze da se kaze da ide lose.

Bar tako kaze decko koji je imao oba.[/quote']

 

video sam te filmice ali me to neinteresuje,samo normalna voznja,a pitam kakav je zbog kvarova

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Pa napisao sam ti da je motor dosta pitomiji od R6 i moze da se vozi sasvim normalno.

Sto se tice odrzavanja pitanje je u kakvom ces stanju da kupis ali ako uzmes dobar u startu, ne bi trebao da imas problema.

Bar sam do sada cuo da su veoma izdrzljivi motori.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Mislim da kvarovi ne bi trebalo da budu problem, jedan moj prijatelj je par godina vozio takav, i koliko god da se trudio da mu dusu izvadi nije uspeo. Pre mesec dana je drugar kupio (4300e) takvog '99 god u izuzetnom stanju pa sam imao priliku u i da ga probam. Motor je malo lenj na niskim obrtajima, ali sve u svemu solidno vuce (to je moje subjektivno misljenje, tesko je biti objektivan kad posle 900 sednes da probas 600ccm :? ), kroz krivine se vozi sa neverovatnom lakocom (eh, da to mogo i za moj motor da kazem :( ) , a kocnice su EXTRA, lagano grizu, a jedan prst je dovoljan da ga podignes na prednji.

Sve u svemu soldan motor, ko je pre toga vozio jaci bice malo razocaran snagom, a kome je ovo "prvi veliki" verujem da ce biti odusevljen!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada

Pregledaj semeringe na prednjoj viljusci-da li pustaju. Obrati paznju i na drugu brzinu i pogledaj zadnju stranu motora, moze biti masna, ali ne od lanca i potrazi ima li tragova padanja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: SOMBOR VOJVODINA
  • Motocikl: cb600 Hornet
Pregledaj semeringe na prednjoj viljusci-da li pustaju. Obrati paznju i na drugu brzinu i pogledaj zadnju stranu motora' date=' moze biti masna, ali ne od lanca i potrazi ima li tragova padanja.[/quote']

Motor kao da je iz fabrike izasao,uvezen iz svajcarske jedinu gresku sto sam spazio,malo vlazi iz desnog teleskopa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 783 postova
  • Lokacija: Ottawa, Canada

Jesi li ga probao? Probaj malo drugom da ga cimas, jer to na teleskopu bi mogao biti znak cestog podizanja na zadnji tocak. To cesto zezne i menjac. Koliko je presao?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: SOMBOR VOJVODINA
  • Motocikl: cb600 Hornet
Jesi li ga probao? Probaj malo drugom da ga cimas' date=' jer to na teleskopu bi mogao biti znak cestog podizanja na zadnji tocak. To cesto zezne i menjac. Koliko je presao?[/quote']22hiljade toliko pise na satu a neverujem da je vracano po opstem stanju i izgledu jedino me jos muci cena

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: SOMBOR VOJVODINA
  • Motocikl: cb600 Hornet
Pa koja je cena?

dace ga za 4300 cini mi se malo puno i da se mozda moze uzeti jos mladi za te pare

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja