Jump to content

Moto Zajednica

moto skup u Adi

Recommended Posts

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Pa da se i ja pridruzim pohvalama i primedbama.

Ustvari, imam samo jedno primedbu, a to je nedostatak prostora za kampovanje.

Sve ostalo je za pohvalu.

Vidi se da su clanovi MC Cobra puno rada i truda ulozili u organizaciju, i nista nisu bacili na stranu. I docek je bio u redu, i defile, i hrana, i pice, i muzika, i striptiz...Ma sve! Nek zali ko je propustio :).

A kolegu drag-a smo jedva nahvatali, posto je stvarno jurcao svakog

dana da bi sve bilo u redu, i da bi svi uzivali.

 

 

 

Ja cu dodati samo par slika, posto je na njihovom sajtu sve detaljno dokumentovano.

Pozdrav celom klubu, zahvaljujem sto sam mogao da uzivam tamo, i samo tako nastavite!

 

Svo ovo ceka da se popije....izbor je velik...

 

404.jpg

 

Zi german...Daj boze da ja okitim moje bisage ovako...

 

404.jpg

 

Jos malo pa nestalo...Proizvodnja by Capryolo?

 

404.jpg

 

Jedna interesantna prerada...Skoro pa chopper :D :D :D

 

404.jpg

 

Josh jedna interesantna prerada...NSU Pretis to Indian...

 

404.jpg

 

I josh jedna :D

 

404.jpg

 

Nedelja ujutro...Neko je morao sve ovo da pocisti... :D

 

404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Bgd

Otvaram perionicu, ko ima broj tel ovih peracica da mi da... Uhhh mlllloooogo su dobreeeeee!!!!!!!! A i ceo skup!!! :oops: :roll: :roll: :roll: :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA

Gotovi su DVD filmovi. Film sadrzi ceo motoskup, od cetvrtak do nedelja. Ispod 18 godina ne sme da pogleda :!: :wink:

Cena ja 300 Din. Za toliko love dobijes 2 DVD u tvrdom kutiju. Moze kupiti u licu mesta u klubu u Adu, svakom utorku od 17:30 do 18:30. Ili preko postu, pouzecem. Ako ide preko postu onda jos + postarinul.

Ovo ne prodajem ja, nego mc "COBRA" :!:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000
Gotovi su DVD filmovi. Film sadrzi ceo motoskup' date=' od cetvrtak do nedelja. Ispod 18 godina ne sme da pogleda :!: :wink:

Cena ja 300 Din. Za toliko love dobijes 2 DVD u tvrdom kutiju. Moze kupiti u licu mesta u klubu u Adu, svakom utorku od 17:30 do 18:30. Ili preko postu, pouzecem. Ako ide preko postu onda jos + postarinul.

[b']Ovo ne prodajem ja, nego mc "COBRA" :!: [/b]

el moze da se naruci preko tebe,da ti posaljem samo moju adresu :?:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 99 postova
  • Lokacija: Becej
  • Motocikl: FJR1300A
Izvinite' date=' da ni sam pisao do sad, ali na zalost, ili na policiju, ili na sud bili smo, zatosto jer Streetfighteras pao, i udario (po nogu) jedan gledaoca, posle toga odneo je 1.pomoc u sentu u bolnicu. Zasili su nogu, i pustili su kuci. Tuzilac rekao je da Streetfighteras kriv :!: :!: :!: :misli: Organizatori rekli su, da on ne moze da bude kriv. Tuzilac nikako nije razumeo. Ali juce vratio je pasos, a motor nije :!: Znaci, da nema jos kraj. :cry: [/quote']

 

Sta je bilo sa time na kraju :?: Ako ima kraja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA
Izvinite' date=' da ni sam pisao do sad, ali na zalost, ili na policiju, ili na sud bili smo, zatosto jer Streetfighteras pao, i udario (po nogu) jedan gledaoca, posle toga odneo je 1.pomoc u sentu u bolnicu. Zasili su nogu, i pustili su kuci. Tuzilac rekao je da Streetfighteras kriv :!: :!: :!: :misli: Organizatori rekli su, da on ne moze da bude kriv. Tuzilac nikako nije razumeo. Ali juce vratio je pasos, a motor nije :!: Znaci, da nema jos kraj. :cry: [/quote']

 

Sta je bilo sa time na kraju :?: Ako ima kraja...

Jos nema kraj. Sudija u Suboticu, Czako Zoltana (streetfighteras) oslobodili su. Znaci, motor u petak su mu vratili nazad. Ali vec culi smo da tuzilac hoce da tuzi kluba. A sta ce biti, jos niko ne zna. :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA
Gotovi su DVD filmovi. Film sadrzi ceo motoskup' date=' od cetvrtak do nedelja. Ispod 18 godina ne sme da pogleda :!: :wink:

Cena ja 300 Din. Za toliko love dobijes 2 DVD u tvrdom kutiju. Moze kupiti u licu mesta u klubu u Adu, svakom utorku od 17:30 do 18:30. Ili preko postu, pouzecem. Ako ide preko postu onda jos + postarinul.

[b']Ovo ne prodajem ja, nego mc "COBRA" :!: [/b]

el moze da se naruci preko tebe,da ti posaljem samo moju adresu :?:

 

Najverovatno danas stavim na postu. Nisam dobro pisao cena. Nije 300 nego 250 Din :!: :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA
Gotovi su DVD filmovi. Film sadrzi ceo motoskup' date=' od cetvrtak do nedelja. Ispod 18 godina ne sme da pogleda :!: :wink:

Cena ja 300 Din. Za toliko love dobijes 2 DVD u tvrdom kutiju. Moze kupiti u licu mesta u klubu u Adu, svakom utorku od 17:30 do 18:30. Ili preko postu, pouzecem. Ako ide preko postu onda jos + postarinul.

[b']Ovo ne prodajem ja, nego mc "COBRA" :!: [/b]

el moze da se naruci preko tebe,da ti posaljem samo moju adresu :?:

 

Najverovatno danas stavim na postu. Nisam dobro pisao cena. Nije 300 nego 250 Din :!: :wink:

Otisao ti je paket, pouzecom :!: 250 din dvd i 90 din postarina. Znaci 340 treba da platis kad stize paket.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

dobio sam paket i mogu vam reci da se nisam ni malo pokajao,sto sam ga narucio, skup je stvarno bio fenomenalan,program isto tako i to bas u potpunosti,igre,merenje alkohola,streetfighter,a tek STRIPTIZETE,ja licno bolji program u nasim krajevima nisam video,jedina stvar koja me je eto tako malo vise razocarala je da se skup odrzava u srbiji,a meni je potreban prevodilac,jer 70% reci nista nisam razumeo,posto svi uglavnom pricaju madjarski :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
jedina stvar koja me je eto tako malo vise razocarala je da se skup odrzava u srbiji' date='a meni je potreban prevodilac,jer 70% reci nista nisam razumeo,posto svi uglavnom pricaju madjarski :cry:[/quote']

Mislim da nije nista zlonamerno... da jeste bilo bi vec obrisano. :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000
jedina stvar koja me je eto tako malo vise razocarala je da se skup odrzava u srbiji' date='a meni je potreban prevodilac,jer 70% reci nista nisam razumeo,posto svi uglavnom pricaju madjarski :cry:[/quote']

Mislim da nije nista zlonamerno... da jeste bilo bi vec obrisano. :wink:

ma naravno da nije,nego nikad nisam bio u adi,i nisam imao pojma da ima toliko madjara,nemoj da me neko pogresno shvati,nemam ja nista protiv toga,nego bi se sigurno malo cudno osecao da sam otisao,a niko da ne govori srpski

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA
jedina stvar koja me je eto tako malo vise razocarala je da se skup odrzava u srbiji' date='a meni je potreban prevodilac,jer 70% reci nista nisam razumeo,posto svi uglavnom pricaju madjarski :cry:[/quote']

Mislim da nije nista zlonamerno... da jeste bilo bi vec obrisano. :wink:

ma naravno da nije,nego nikad nisam bio u adi,i nisam imao pojma da ima toliko madjara,nemoj da me neko pogresno shvati,nemam ja nista protiv toga,nego bi se sigurno malo cudno osecao da sam otisao,a niko da ne govori srpski

Najvaznija, da te svida dvd i nasa susret :!: :wink:

Nekoliko rec o Adu:

U Opstina Ada ima 25.000 stanovnika, oko 80% je madar. Bas zbog toga, jako tesko nauciti srbski jezik. Nego ortno, Srbi nauce madarski jezik.

Ali veruj mi, ako sledeci put organiziramo motosusret, ne treba da doneses prevodilac, jer svako znamo nekako srbski. Neko bolje, neko losije (kao na pr. ja :oops: )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA
Jel moze neko da mi posalje dvd sa prethodnog skupa . kazu da je bio fenomenalan !Pozdrav

Bosko boskokg90@yahoo.com

mc "COBRA" -Ada prodaje za 250 din + postarina 300 din (city expres). Ako ti treba, posalji mi adresu na 063-543-932.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja