Jump to content

Moto Zajednica

Kladovo 2006-e

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

U nedelju 14. 05. leta gospodnjeg 2006-e krenuo sam na svoju prvu Pravu voznju, svojom novom (10 god starom) Hondom!!!

Ekipa odlicna: Angel-Yamaha xj650, Mile- CBR 1000 F , Milan- Fazer 600, Pera-Honda Transalp 600, Zeljko-Aprilija Pegaso 650 i moja malenkost Zozon -Honda Afrika Twin 750!!!

S obzirom na razliku u kubikazi mi laksi smo isli solo a Mile je imao extra

opterecenje i veliku odgovornost-vozio je svoju ljubljenu zenu Svetlanu!!!

Start etape 8.00 Banatsko Novo Selo ispred jedne pekare( Necemo reci da je to pekara REX i da je Milanova, da neko ne bi posumnjao da ga mi nesto reklamiramo), zatim Bela Crkva-Stara Palanka, skelom preko Dunava na Ram, onda Golubac, Donji Milanovac ulazak u klisuru i pravu lepotu, i tako do Djerdapa! Na kraju Kladovo, rucak u jednom restoranu( naravno necemo reci da je to restoran "Alas",zbog gore pomenutih razloga)!!! Svi smo se slozili da je riblja corba za 5+...ako budete u blizini nemojte to propustiti, hrana je zaista odlicna a osoblje ljubazno i nenemetljivo- domacinska kuca nema sta! Sedam osoba 3200 dinara, pola smo pojeli a drugu polovinu je covek spakovao za poneti!

Povratak preko Pozarevca i Smedereva, Panceva i na kraju B.N.Selo u 22.00!!!

Suma sumarum: Dozivljaj 5+

Druzenje5+

Klopa 5+

Stanje na kilometrazi 491 km

Hteli smo da odvezemo jos par krugova po selu ili da otpratimo Zeljka do Vladimirovca da nateramo na 500km, ipak smo se slozili da je red da se odmorimo i da cifra od 491 uopste ne izgleda lose za jedan dan!!!

Juhu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5387 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

svaka cast,ali zar niste mogli koju slicicu da i mi vidimo te ljepote!?

 

Afrika,svaka cast,ma Afrika je tata mata bar meni,nadam se da ce biti jednoga dana jedan primjerak u mojoj garazi!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Da ti pravo kazem jos nisam ovladao naprednim tehnologijama postavljanja slika na forum, moracu da pitam "Dirtija" on je inace urednika na ovom forum( a i na onom )!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5387 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

ma nije to neki problem,i ja sam mislio,ali objasnili su mi za 5 minuta!?

 

Aj pa cekamo slicice!!!

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Hvala Pablo, bas sam hteo da zamolim nekog od urednika da to malo dovede u red! Imao sam problem da postavim slike jer mi je internet toliko spor (modemska veza)da to nije humano, slanje ovih pet-sest slika je trajalo sat vremena!

Vazno da su slike konacno tu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
H internet toliko spor (modemska veza)da to nije humano' date=' slanje ovih pet-sest slika je trajalo sat vremena!

Vazno da su slike konacno tu...[/quote']

 

Mozes da smanjis slike (acdsee ili neki slican program). Upload ce mnogo krace da ti traje.

 

Cestitam na "prvoj pravoj voznji". Samo pichi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Volim da slike budu velike rezolucije, onda covek moze da razgleda, zumira i uziva...uskoro cu preci na bezicni internet (sa pravom brzinom) tako da necu vise imati ovih problema!

Sto se voznje tice, za sledeci vikend planiramo idenje u Sombor tj. Svetozar Miletic na motokros, polazak u subotu rano, jedno nocenje u Somboru, nedelja trke i onda kuci.

Trebalo bi da nas bude sestorica, ako jos neko zeli da se prikljuci -poziv je otvoren! Vozimo laksim tempom 90-120 a pravila voznje u grupi jos uvek ucimo!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja