Jump to content

Moto Zajednica

Uzice 08.05 :'(

Recommended Posts

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

UŽICE – U direktnom sudaru motora "suziki" i “pasata” juče oko 10 sati  na magistrali Užice – Zlatibor poginuo je motociklista Žarko Ružić (33) iz Mrčajevaca. Prvi rezultati istrage ukazuju da je udes izazvao vozač “pasata” Željko Kalezić iz Danilovgrada.

Žarko Ružić je krenuo u Umag sa još sedamnaest motorista iz Mrčajevaca, Kraljeva i Kragujevca na moto susrete. Dok je Ružić vozio srednjom kolovoznom trakom, kojom mu je bilo dozvoljeno kretanje, kako pričaju očevici, iz kolone koja je išla u suprotnom pravcu izdvojio se “pasat” koji je otpočeo preticanje  i to preko duple pune linije. Sudar je bio neminovan – motor je udario u levi bok automobila a zatim klizao niz put nekih trideset metara i udario u bankinu. Ružić je prevežen u užičku bolnicu, ali reanimacija nije imala efekta.

 

DpN0C_1011motociklistafotovlofp5.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

I dalje ne verujem da se ovo dogadja >:( >:(>:(, prosto neverovatno!!!

Sto je jos gore, covek je poceo da pretice u desnoj krivini, ima li to smisla :o :o :o >:( >:(>:( >:(

Neka mu je laka zemlja... :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

Ne ljudi, definitivno su nasi zakoni dno dna. Sve dok SVAKI vozac ne bude SIGURAN da mu nakon ovakvog prekrsaja sleduje oduzimanje dozvole, pa cak i zatvor, ovakve stvari ce se dogadjati. Mnogo je ovakvih prekrsaja kod nas, MNOGO. Milion puta sam video slicne prekrsaje, ali eto, milion i prvi put je naisao motor... I eto... Laka mu zemlja, nemam sta drugo da kazem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Za preticanj preko pune se koliko znam i oduzima dozvola na 3 meseca ali to je definitivno blaga kazna. Samo mi nije jasno kako mu je palo na pamet da pretice preko duple pune u desnoj krivini, mislim stvarno mi nije jasno ??? ??? ??? >:( >:(>:( >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

Za preticanj preko pune se koliko znam i oduzima dozvola na  meseca ali to je definitivno blaga kazna. Samo mi nije jasno kako mu je palo na pamet da pretice preko duple pune u desnoj krivini, mislim stvarno mi nije jasno ??? ??? ??? >:( >:(>:( >:(

 

Kako ti nije jasno? Pa bas zato sto nece ostati bez dozvole!!! Ko zna koliko je on to puta uradio do sada, i nikada nije bio kaznjen. Pa zasto da ne pretice? Nego lepo da je policiji stvarno stalo do bezbednosti, pa da se parkiraju u civilnim vozilima jedno mesec dana na takvim mestima, i da love. Koga nahvataju, na licu mesta oduzimanje i iskljucivanje iz saobracaja, a ne kazna za nevezan pojas! E pa kad oduzmu more dozvola, da vidim onda ko ce da krene na duploj punoj! Ali neeee, bitno je da mene ustavljaju bez ikakvog razloga, cisto da vidi cija je to glava ispod kacige... Ma nema, prsli smo mi bato...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Za preticanj preko pune se koliko znam i oduzima dozvola na  meseca ali to je definitivno blaga kazna. Samo mi nije jasno kako mu je palo na pamet da pretice preko duple pune u desnoj krivini, mislim stvarno mi nije jasno ??? ??? ??? >:( >:(>:( >:(

 

Kako ti nije jasno? Pa bas zato sto nece ostati bez dozvole!!! Ko zna koliko je on to puta uradio do sada, i nikada nije bio kaznjen. Pa zasto da ne pretice? Nego lepo da je policiji stvarno stalo do bezbednosti, pa da se parkiraju u civilnim vozilima jedno mesec dana na takvim mestima, i da love. Koga nahvataju, na licu mesta oduzimanje i iskljucivanje iz saobracaja, a ne kazna za nevezan pojas! E pa kad oduzmu more dozvola, da vidim onda ko ce da krene na duploj punoj! Ali neeee, bitno je da mene ustavljaju bez ikakvog razloga, cisto da vidi cija je to glava ispod kacige... Ma nema, prsli smo mi bato...

 

Ma ok za dozvolu, ali umesto motora je mogao da mu naidje kamion, i sam bi sebe ugrozio. E to me samo cudi ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

Za preticanj preko pune se koliko znam i oduzima dozvola na  meseca ali to je definitivno blaga kazna. Samo mi nije jasno kako mu je palo na pamet da pretice preko duple pune u desnoj krivini, mislim stvarno mi nije jasno ??? ??? ??? >:( >:(>:( >:(

 

Kako ti nije jasno? Pa bas zato sto nece ostati bez dozvole!!! Ko zna koliko je on to puta uradio do sada, i nikada nije bio kaznjen. Pa zasto da ne pretice? Nego lepo da je policiji stvarno stalo do bezbednosti, pa da se parkiraju u civilnim vozilima jedno mesec dana na takvim mestima, i da love. Koga nahvataju, na licu mesta oduzimanje i iskljucivanje iz saobracaja, a ne kazna za nevezan pojas! E pa kad oduzmu more dozvola, da vidim onda ko ce da krene na duploj punoj! Ali neeee, bitno je da mene ustavljaju bez ikakvog razloga, cisto da vidi cija je to glava ispod kacige... Ma nema, prsli smo mi bato...

 

Ma ok za dozvolu, ali umesto motora je mogao da mu naidje kamion, i sam bi sebe ugrozio. E to me samo cudi ???

 

Nije bas toliko nepregledna krivina, video bi kamion nista se ti ne boj, samo nas na motorima niko ne vidi, niti nas sljivi dva posto. >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Borova glava-Barski most

ovaj sam motor vozio prosle godine. bio je jednog lika iz prijepolja i prodao ga je tom decku. daleko bilo sta se sve desava. ljudi cuvajtese budala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Moje saucesce,nek mu je laka crna zemlja. A tom liku sto pretice na punoj duploj treba dozivotno oduzeti dozvolu, oterati ga u zatvor jedno 40 godina, i kad izadje da se bavi dobrotvornim radom o bezbednosti u saobracaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: NBG

Bre lika iz pasata pa da ga bese na Trgu. Brate, na punu liniju ???? To samo u Srbiji moze da prodje sa ovako blagim kaznama, nebitno je da li je krivina nepregledna ili ne, preko pune NEMA obilazenja.

Jos me cudi da je poceo da obilazi u toku prolaza kolone motorista....verovatno varijanta " veci sam jaci sam, sklonice se ".

 

Steta so je maldic poginuo, siroki mu putevi nebeski.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: bdp
  • Motocikl: BMW GS1200 ADV

Strasno.

U susret mu ide kolona motora a on obilazi i to jos na punoj. Za takve je GOLI OTOK.

Saucesce porodici i prijateljima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Bog da mu dusu prosti...

 

(Glas Javnosti; br. 3.573; ISSN 1450-7218; str.11; 09.05.2008)

 

 

 

post-2435-12878997019144_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja