Jump to content

Moto Zajednica

Motoskup u Nisu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

Napiši malo više podataka o samom skupu.Iz Ivanjice, Arilja i Užica ima dosta zainteresovanih za put u Niš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

E stvarno Pit , daj nam vise informacija ako imas ... jel ista lokacija kao ranije - Vrezinski bazen ?

 

Posto hocu da stignem na oba skupa tog dana (Paracin i Nis) , interesuje me i satnica ... u koliko sati je defile ... itd ... ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

E stvarno Pit , daj nam vise informacija ako imas ... jel ista lokacija kao ranije - Vrezinski bazen ?

 

Posto hocu da stignem na oba skupa tog dana (Paracin i Nis) , interesuje me i satnica ... u koliko sati je defile ... itd ... ?

 

Nisam vido organizatora nekoliko dana ali na plakatu pise ono standardno da je skup u petak subotu i nedelju na staroj lokaciji kod vrezinskog bazena uz standardan program koji prati moto skupove,striptiz ,uzivo svirka ,defilie kroz Nis itd.Detalje stvarno neznam ali ako saznam okacicu.Za one koji nisu bili niski skup je jedan od najposecenijih s obzirom da dolazi cela juzna Srbija a i sire tj bajkeri iz Bugarske , Makedonije.Inace skup je na obali Nisave pored Vrezinskog bazena i ima lepih mesta za kampovanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Yamaha fazer 1000

Posto se poklapaju termini u Nisu i Paracinu , moto klub Bubba Zanetti  se deli u dve grupe i ispostovace  maksimalno oba kluba  svojim odzivom .Pozdrav ZA  MK SHADOWS.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Da li bi mi neko objasnio kako da stignem do tih bazena?

 

 

 

 

Bilo koga da pitas u Nisu reci ce ti ,a na dan skupa ce biti dosta motora u tom pravcu.Recimo ides kroz centar ka Niskoj banji tj Pirotu samo pravo i kad dodjes do zadnjeg semafora prodjes njega i skreces levo pored ekonomsko -trgovacke skole i onda jednom dugackom ulicom 1 km pa skrenes desno i posle nemoz da pogresis.Da di znao da je zadnji semafor kad ga prodjes posle 200-300 metara nailazos sa leve strane na LUK-OIL benzinsku pumpu i odmah skreces u prvu mogucnost levu i tu ti je ekonomsko -trgovacka skola .Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda VT 600 Shadow Kymco People S 200i

Evo nekoliko informacija direktno od organizatora skupa,Rendija.

Mesto odrzavanja - Vrezinski bazen

Upad - 400 dinara

U cenu ulaznice - rucak u Petak i Subotu , muzika -Far i ....pu! , zaboravih drugu grupu, sorry ( crno pivo je krivo za sve ;D )

Toci se Efes.

Petak, subota - striptiz

Defile - Subota 18 h

Za one koji dolaze prvi put  informacija da je kamp prakticno u gradu ,mesta  za satore ima dosta  a hladovine na pretek.

Dobrodosli!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Zasto nema komentara?? Obzirom da je bilo dosta motora sa juga u Paracinu, verovatnio je odziv bio slab??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Mozda sam suvise subjektivan ali mislim da je ovo najgori motoskup u Nisu na koji sam bio. Mozda nije sve stvar oraginizacije, jednostavmo  mi atmosvera nije bila kao ranijih godina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Evo malo slika od mene, a o organizaciji ne bih da pricam,da me ne bi shvatili pogresno.Sve ukupno je bilo dosta bajkera ali pretezno iz Nisa od ostalih po nekoj mojoj gruboj proceni nije bilo vise od 100.

 

post-2387-12878997329093_thumb.jpg

post-2387-12878997329618_thumb.jpg

post-2387-12878997330069_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja