Jump to content

Moto Zajednica

"Produzeno" vazenje saobracajne dozvole

Recommended Posts

  • moto merkat °°, 4792 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Kao sto je vecina upoznata MUP je produzio vazenje saobracajnih dozvola za jos dve godine, prilikom registracije izdaju potvrdu koja bi trebala to dokazati kada se prelazi granica.

Zivim na tromedji Srb-Hr-BiH,u okolini ima puno granicnih prelaza i vlasnici vozila sve cesce imaju problema prilikom prelaska granice,bas zbog te potvrde,cak su sluzbenici MUP-a poceli savetovati ljude da menjaju saobracajne dozvole i tablice.

Dolazi sezona godisnjih odmora i putovanja pa bih ovim putem savetovao sve kojima je isteklo vazenje dokumenata da iste zamene,izadje jeftinije od povratka sa granice,takodje ko planira putovanje dobice saobracajnu pre polaska na put ukoliko zameni na vreme.

Ako Vas vrate,mozete zameniti ali necete dobiti saobracajnu desetak dana pa propade letovanje.

Rok kada istice saobracajna dozvola je upisan pod H.

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

na moru sam od 18.08 do 28.08, grcka.  registracija mi istice 24.08. idem preko makedonije. nemam zeleni karton, tako da cu morati da vadim dva. plus pomoc na putu. pre par dana skontam da mi tog datuma isticu i tablice i saobracajna...pa naletim da je produzena za 2 godine i da u mupu daju papir na srpskom i engleskom. pa naletim na clanak da crnogorci ne daju da se predje sa "isteklom"...vidim ja da ce vise kostati odlazak na more nego samo more i sve decje zajebavancije tamo tih 10 dana...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

sad mi brat kaze da tablice sa srpskim slovima ne mogu da se produze a ja imam ŽĐ...tako da nema nista od te rabote, platim i ne razmišljam šta ce biti na granici...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja