Jump to content

Moto Zajednica

Azurna obala

Recommended Posts

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: torino
  • Motocikl: jin lin 250v

Motiv da ovo napisem mi je dao slucajan susret sa jednim bajkerom u Tosinom bunaru pre dvadesetak dana.Covek prilazi motoru(vozi burgmana).Mozda se i prepozna ako je clan foruma i ovo procita.Meni treba jutarnja kafa i prilazim da ga pitam gde u blizini ima kafic.Posle ljubaznog odgovora sa njegove strane pocinje prica o motorima i putovanjima.Kaze covek za par dana krecemo za Azurnu obalu.Dajem mu savet kojim putem je najlepse i najmanje kosta.Moze da bude od koristi svima i iz tog razloga ovo i pisem.Od Torina idite prema Pinerolu.Posle Pinerolo-Sestiere(odrzane zimske olimpiske igre)-Monzenevra(ski centar sa francuske strane)-Gap.Pre Gapa ima prelepo jezero.Napominjem da put ide preko planina i da je nacionalni park.Prelepa priroda.Nema putarine.Posle Gapa ima auto put do mora ali uporedo ima i nacional.Kad sidjete do mora vracate se nazad prema Italiji.Na tom potezu je Can,Nizza,Monte Carlo,Ventimigle,San Remo(Ima sta da se vidi).Kad dodjete do Imperije hvatajte nacional prema Cevi(lepa priroda, ne placa se i skracuje se put.)Auto putem za Savonu vam nebi preporucio jedino ako imate plan da obidjete Genovu ili idete dalje na jug.Eto toliko od mene...mozda nekom zatreba.Pozdrav svima i srecna voznja.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: torino
  • Motocikl: jin lin 250v

Jos nesta da dodam.Oprez u zoni Marselja...dosta se krade.Kad udjete u Italiju i krenete od Ventimigle prema San Remu pre San Rema imate auto kamp(za kampere i kamp prikolice)na samoj obali.Kad su nas videli na motoru pitali...vi imate sator?Da.Nisu hteli ni da nam naplate.Govorim o putu koji ide kraj mora celom ovom rutom a ne o auto putu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: torino
  • Motocikl: jin lin 250v

Srdjane mogu stvarno mnogo da pomognem u vezi putovanja po Evropi.Dosta toga sam obisao motorom a igrom slucaja sam i profesionalni vozac.Malo ima puteva po Evropi kojima nisam prosao.Ako nekome treba informacija(u vezi puta,lepote prirode,bezbednosti...mislim na kradju.Ma bilo sta.) slobodno neka se javi.Za jedan bracni par mogu cak da obezbedim  smestaj,hranu i pice kod mene(zona Torina.Smestaj ogranicen,hrana i pice neogranicena kolicina hahaaa.)..naravno gratis.Mali problem je sto sam retko kuci zbog posla.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 893 postova
  • Lokacija: Skoplje
  • Motocikl: Honda CBR 1000f

Bas sam pre neki dan pricao sa curom gde bi sledece godine, i kako vec znam da su italijanske putarine skupe rezgledavali neke puteve juzne italije. tako da druze, sigurno te cimnem u sledecih par meseci za neko info

Bravo za inicijativu :jee1:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: torino
  • Motocikl: jin lin 250v
pre 15 minuta, vortex4borg je napisao:

Bas sam pre neki dan pricao sa curom gde bi sledece godine, i kako vec znam da su italijanske putarine skupe rezgledavali neke puteve juzne italije. tako da druze, sigurno te cimnem u sledecih par meseci za neko info

Bravo za inicijativu :jee1:

Slobodno zovi.Sve sta mogu da pomognem tu sam.Imas u centralnoj Italiji i prema jugu do Napolija bas sta da vidis.Asisi(najvece svetiliste posle vatikana)Perugia,Piza(krivi toranj)Firenza(u Toskani..kazu najlepsi deo Italije.)Rim(koloseum),Pompeja kod Napolija(grad koji je zatrpao vulkan).Javi se slobodno.Veliki pozdrav.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: torino
  • Motocikl: jin lin 250v
pre 1 minut, vlajo965 je napisao:

Slobodno zovi.Sve sta mogu da pomognem tu sam.Imas u centralnoj Italiji i prema jugu do Napolija bas sta da vidis.Asisi(najvece svetiliste posle vatikana)Perugia,Piza(krivi toranj)Firenza(u Toskani..kazu najlepsi deo Italije.)Rim(koloseum),Pompeja kod Napolija(grad koji je zatrpao vulkan).Javi se slobodno.Veliki pozdrav.

Ancona-Perugia-Firenza-Piza-Livorno-Rim-Napoli-Pompeja nigde ne moras da platis putarinu.Objasnit cu ti sve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja