Jump to content

Moto Zajednica

Prva trka sezona April 27 u Missionu

Recommended Posts

  • Drug član, 4356 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Pozdrav svim clanovima foruma.Nije me bilo neko vreme(tu i tamo sam svracao ali nista aktivno).Razlog tome je bio prvo da se odmorim i pohvatma sve sto sam prpopustio u privatnom zivotu tokom prosle trkece sezone).Bilo je dosta dilemika sto da se radi na agregatu,a da se ostane u granicama 118ks na zadnjem tocku.Prosle godine smo merili KS po metrickom standardu jer je vise konja bolje zvucalo za usi.Ali kad se meri po SAE(kako treba) standardu tada sam imao 108ks-110ks.

 

Prvo sto sam uradio je bilo skinio sam glavu motora i poceo da obradjujem usisne i izduvne  kanale.Nista posebno ::) samo da izravnama i ispoliram neravnine koje su ostale od odlivka kad je glava napravljena.Zatim sam porucio 5 stotih tanji dihtung glave i laksi altentor.Nisam stelovao PCIII jer nisma imao vremena.Otisao sam prosle subote na dyno i na moje cudo dobio sma 5 konja vise.Sada je 114.7ks i 70Nm na zadnjem tocku.U sredu idem na dyno jos jednom da fino ustelujem motor i to bi bilo sve za pripreme pred prvu trku sezonu.

 

Prva trka je za Vaskrs i moracu da odem na stazu.Sta da radim tako je, pa cemo da tucamo jaja po boksu ;)

 

 

aV1vVw5S.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5429 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Posto je drug Nikola zauzet, znate kako je pocetak sezone, a moraju se ispostovati sve hostese, evo da vi recem kako je bilo.

 

Gosn. Racunica u 600SS klasi osvojio 4. mjesto, a bio je 4. i u kvalifikacijama. U SBK trci je bio odlican treci, ali su se tu vozile 2 trke. U prvoj je bio 5., dok se u drugoj na prvoj krivini spasao pada i nastavio kao poslednji, da bi se do kraja trke probio do DRUGOG mjesta. Tako je u zbirnom plasmanu SBK osvojio 3. mjesto. Treca klasa je 600 OSS i tu je zauzeo 5. mjesto. Ne znam kako se tu plasirao na treninzima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja