Jump to content

Moto Zajednica

Menjam Leonarda 250 uz doplatu

Recommended Posts

  • Integrisan, 8591 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Kao sto naslov kaze zamenio bih pomenuti skuter za nekog VTR-a, TL-a, CBR1000f-a, zx6,7,9r-a ili pak za neki maxi skuter koji me moze voziti 300 km dnevno...

Ponudite sta imate mozda mi se svidi, ne zanimaju me coperi, enduro i kros motori...

Leonardo kog nudim je 1999god, presao 39900km, mehanicki perfektan, dva sam puta isao Kg/Sokobanja, oko 300 km u oba pravca bez problema, radi meko i tiho... Zdravo se cuje i vrti, bez cimanja, zadrske, ili oklevanja.

Nove sava mc26 gume, brembo kocione plocice, nov kais i rolnice, denso svecica, uz njega dajem i stare delove koje sam skinuo posto su dobri ali zamenih iste preventivno.

Zadnji amortizeri od kymca people posto su fabricki premeki. Sve tecnosti zamenjene (rashladna, ulje, kociona, atf u stapovima)

Trosi od 3,5 do 4,5l, zavisno od opterecenja i voznje... Agm exide akumulator, nije nov ali dobar i snazno vrti...

Farban od zmigavaca na dole, nije lomljen, krpljen ni kitovan vec greban na tim mestima.

Ako vas jos nesto zanima rado cu odgovoriti.

Pozdrav Nenad.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8591 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Polako ljudi! Ne tucite se oko leonarda...
U zameni ga racunam 750€.
Platih ga 600 ali sam ga sredio mehanicki i vizuelno, sediste pretapacirano, el.kontakti prekontrolisani, dva se pakovanja plasticnih vezica potrosilo! Crnih, skupljih...

IMG_0129.JPGIMG_0130.JPG


Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8591 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Registrovan je do 7og avgusta, kupih ga od naseg forumasa, evo teme i kako je izgledao u trenutku kupovine 

 

Posto je bio registrovan vozim na overeno ovlascenje, istim ga mogu prevesti na trece lice... Ulje menjam na 1000 km i nisam primetio trosenje istog. Ventile sam takodje kontrolisao, nije bilo potrebe za stelovanjem, prenos kao sto rekoh zdrav ali sacuvah ioriginalni yamaha kais i rolnice.

Ako se za kes kupuje mogu korigovati cenu naravno,

pozdrav Nenad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8591 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Jutrosnja voznja, 210km bez odmaranja skutera, dvoje na njemu oko 4l potrosnja, prosek 80km/h... Danas planirano oko 500km... Da ga reklamiram malo!
image-0-02-05-4a462e58625464f096fc105d3cb61302a97bb34d09c4edd75c5fad0fb20f334d-V.jpgimage-0-02-05-0ffb9be315120313469de1ca766d2bea613c548647002d37ca59f3580273a481-V.jpgIMG_20170606_075719.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8591 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Kragujevac/Krusevac/Nis, pa nazad Aleksinac/Sokobanja i evo trenutno Ozren! Odusevljen sam putovanjem skuterom! Kupujem neki sa vecim tockovima i kubikazom, sta mislite o scarabeu 500? Hvala Nenad.
IMG_20170606_145428.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8591 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Upravo kupljena cbr600 f4 tako da zamena vise nije u igri, moze leonardo za kes 700eura, perfektan, predjoh skoro 800km za tri dana, mali potrosac, agregat yamaha, proveren...

Pozdrav Nenad.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja