Jump to content

Moto Zajednica

Ne mogu da se odlucim koja od ova tri

Recommended Posts

  • U prolazu, 23 postova

Razmisljam se da kupim neki motor i svelo se na tri motora

 

1.Sprint apolo

125ccm

18hp

23.000km

2009. God

700€

 

2.Sprint pulser

125ccm

11hp

12.500km

2008. God

700€

 

3. Sanchs x road

125ccm

14hp

13.000km

2008. God

780€

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Gardinovci
  • Motocikl: CBR 600 F4i

Ja sam imao Qingqi QM200GY-B/A. Tehnicki ista masina kao taj Pulser 125, samo je imao vecu stublinu/klip i drugaciji karburator. Motor je kupljen nov, presao sam sa njim oko 35000km, sa agregatom nisam imao nikakvih problema, odlicno se pokazao (kopija masine sa Suzukija DRZ200). Fabricke gume su bile katastrofa, lanac i lancanici isto... O plastikama da ne pricam, raspale su se bukvalno. Cak mi je i stop svetlo otpalo negde na putu do Kosovske Mitrovice.

Inace, imao sam tada zelju da kupim Sachs X-Road, ali ovaj je bio 1200e jeftiniji pa se odlucih za njega. Sve u svemu, imao sam dosta muka sa krpljenjem plastika, ali lepo sam se navozao.  :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 338 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

Apolo mi je u cenovnom rangu najbolji zbog snage,al svakako ova 2 Sprinta izbegni.Vidi po oglasima u Leskovcu ovi novi Sacsh su vrlo malo skupli od polovnih

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 355 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda NX125, Suzuki DR-Z400E

Dobra Yamaha DT 125, ako ćemo već da preporučujemo. 

A od ova tri, jedino ovaj Sachs dolazi u obzir ako je sve onako kako je napisano. Nisam ljubitelj kineza nikako, pa mi je i razdrndan japanac duplo bolji i da se mnogo lakše srediti od ovoga. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 355 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: Honda NX125, Suzuki DR-Z400E

Opet kinez, ali je nov. Ako se dobro sećam, dve godine garancije ga čine boljim od svih ovih prethodno navedenih, a uz to čini mi se da ima kod nas i ovlašćenog servisa. Opet, nov motor je nov motor, mada po meni su ga malo preterali sa cenom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 174 postova
  • Lokacija: Gardinovci
  • Motocikl: CBR 600 F4i

Opet kinez, ali je nov. Ako se dobro sećam, dve godine garancije ga čine boljim od svih ovih prethodno navedenih, a uz to čini mi se da ima kod nas i ovlašćenog servisa. Opet, nov motor je nov motor, mada po meni su ga malo preterali sa cenom...

 

Posle 35000 na novom kinezu, napravio sam 25000 na odavno vec punoletnoj Yamahi XJ600S '93. Ja sam mnogo manje glavobolje imao sa Yamahom, vozio sam je 3 sezone i prodao za iste pare koje sam dao za nju (od potrosnih delova nisam menjao cak ni lanac, lancanike, akumulator...). Kinez Qingqi mi jos stoji u garazi i sakuplja prasinu zato sto me je zao da ga prodam za 30% placene vrednosti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema

onog apolona iz starih banovaca ne bi ni razmatrao jer po slikama samo na zadnjem tocku ima vise tdje neko na mom predratnom jugu.

sachs izgleda najurednije i odrzavano...kad bi morao da biram njega bi uzeo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • duledjo, 438 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, Hyosung gt250 honda cm 125t kawasaki z500

i meni taj sachs izgleda najbolje i najkvalitetnije a za delove ne znam mora da ima neki zastupnik

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 338 postova
  • Lokacija: PK
  • Motocikl: TDM 900

A sta fali onim sprintovima? Razlika izmecu novog sachsa i sprinta je 800€ pa nije bas mala razlika

Ovim konkretnim primercima mozda ne fali nista, al meni ovako na slikama deluji dosta izakano

ps. Ovaj lik je sacsh prodavao nove vrlo jeftino, evo ti link mozda mu je ostao jos neki

https://www.polovniautomobili.com/vlada-invest

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja