Jump to content

Moto Zajednica

Novi Beograd 08. 04. 2008.

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 651 postova

Moje saucesce  :-[

 

Sudeci po ovome uzrok je bio prevelika brzina, jer da se ne lazemo , svi mi znamo koliko motor mora brzo da ide da bi posle pada klizao 80 m. Jebi ga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: sombor
  • Motocikl: DRZ400SM

Saucesce porodici i prijateljima,gledam njegove slike kako je covek opremljen za primer i opet se sranje dogodi,jedino sto me muci je taj crni vizir a u doba nezgode je bio mrak i mokro koliko sam primetio.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 712 postova
  • Lokacija: Bliski istok
  • Motocikl: cbr900rr

Moje saucesce najblizima. Bog da mu dusu prosti.

Kada sam poceo da citam temu, mislim se, o ne, jos jedan. A onda procitam da je to Rale! Nisam znao momka, ali koliko se samo radovao Hondi. Pa oprema. Pa rukavice koje je skupo platio. Slike koje je postavio...  J.... ti zivot!  :'(. Njemu sada nije bitno ni ko je kriv. On je sada na nekom boljem mestu.

Pocivaj u miru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S

I ja sam decka licno poznavao, tj. radio sa njim do pre 3 godine, posle je presao da radi u Hotel Prag. Dolazio je pre jedno mesec dana do mene na posao da mi pokaze motor... Nemam sta da kazem, osim reci hvale za njega... Neka mu je laka zemlja i pokoj dusi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Beograd NBGD

Tesko se ispisuju reci u ovakvim trenutcima. . .

 

Pre neki dan smo se vozili prema Brankovom zajedno,kad smo stali dize vizir i dobaci evo ga stariji brat misleci na moj f2  :-[. . . .  a sad praznina. . .

 

Sto je najgore. . . ,zivimo u istom kraju ,gledam mu motor svaki dan i cekam da i njega vidim da se malo ispricamo o motorima...., ali izgleda da ipak necu imati prilike za tako nesto. . .  :'( :'( :'( :'(

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

Sta reci a da umanji bol i tugu njegovoj porodici, prijateljima, poznanicima, komsijama.... Nisam ga licno poznavao. Secam se da sam pre neki dan gledao slike u rubrici "vasa omiljena fotografija", i secam se da kada sam video njegovu sliku kako sedi naslonjen na svog Ljubimca da sam rekao prisutnima u ovoj prostoriji iz koje i sada pisem ovaj post da i ja moram da imam jednu takvu  :(

 

 

Jos jednom najiskrenije saucesce svim onima kojima nedostajes  :(

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ima jedna knjiga, zove se Zasto dobri ljudi umiru mladi,,,ne znam ko je napisao ali ne smem da je potrazim i procitam...Nisam Andreja prezalio, evo sada ovaj momak iz Hr  pa Rale koga nazalost  nisam licno znao...jos mi teze pada kada videh sliku decka u full opremi....

 

Saucesce porodici.... :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1223 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Šta reći što već nije rečeno.....Tuga ......., počivaj u miru .........., saučešće porodici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja