Jump to content

Moto Zajednica

EU TOUR 2016

Recommended Posts

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Evo jos slika, meni ove prelepe drzave :)

 

20160618_100640.jpg

20160618_102735.jpg

20160618_103616.jpg

IMG_0284.jpg

IMG_0298.jpg

IMG_0295.jpg

 

Stajem da tocim gorivo na pumpi.

 

IMG_0293.jpg

IMG_0291.jpg

IMG_0292.jpg

 

Slikam ja tako oko pumpe i unutra u pumpi, a ovaj na kasi me gleda cudno, sta ja slikam. Mislim se Prijatelju, ja sam ovde kod tebe sada i verovatno nikad vise u zivotu, treba imati uspomene :)  

 

IMG_0294.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Vidjao sam bajkere uz put, ali svi voze polako, oprezno po pravilima i obavezno Fluo prsluk. Sa jednima sam se cak i upoznao na nekom parkingu. Pitam ih dali su isli nekada dole na jug na Balkansko poluostrvo, kazu da nisu. A, kad sam ih pitao za Srbiju, uglavnom je znaju po Jugoslaviji, ratovima, bombardovanju i Djokovicu ;) Cesto mi se na putovanjima desi da Evropljani samo tako znaju Srbiju. Nisu bili, neki skoro i ne znaju gde se tacno nalazi, ali i nemaju zelju da dodju.  Zalosno, ali istinito.

 

IMG_0290.jpg

 

20160618_101730.jpg

 

20160618_104740.jpg

 

20160618_104717.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Samo nek je neki cirkus, 791 postova
  • Lokacija: Ljubljana, Slovenija
  • Motocikl: BMW R1250RS Triple Black

Druže, gde si izgubio stranske kofere? Znam da si krenuo sa njima, a po Danskoj pičiš bez njih. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

@Bruno,  Jesam druze, video sam puno rupa, ali u povratku od Batrovaca do Novog Sada :D Zmurecki mozes znati kada si usao u Srbiju :D

@Cale    Pa ostavio sam ih u smestaju i onda krenuo u voznju. Ne brini, na svim putovanjima brinem na svaku sitnicu da negde nesto ne izgubim. Cim sednem na motor, prvo razmisljam gde su mi dokumenta, kljucevi, novci, telefon ;)

 

I konacno dolazim do odredista. Obavezno slikanje pred tablom :)

 

sond.jpg

 

20160618_103231.jpg

 

Ulazak u grad i pratim table koje pokazuju gde je centar. Uz put stajem da uslikam zanimljive delove.

 

20160618_104537.jpg

 

IMG_0314.jpg

 

IMG_0315.jpg

 

IMG_0316.jpg

 

IMG_0318.jpg

 

Ima i zanimljivih Slim semafora ;)

 

IMG_0320.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Dolazim do samog centra grada, parkiram motor, stativ u ruke i u obilazak. Eto opet sunca :) 

 

20160618_120747.jpg

 

Dolazim do nekog trga gde se cuje sa bine kantri muzika i puno Harlejca parkirano. Vidim kao neki festival.

 

20160618_122539.jpg

 

20160618_122514.jpg

 

20160618_121246.jpg

 

IMG_0323.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Pitam ja tu nekog bajkera, sta se ovde desava, a on mi odgovara da je kao neki USA festival kod njih i da oni prave neku Humanitarnu akciju. A, sad on mene pita odakle sam ja. Ja mu kazem iz Srbije. Onda me pita, a odkud ja tu kod njih, ja mu odgovaram, da sam na nekom proputovanju po Evropi, svratio u njihov grad i da sam cuo muziku i video motore pa dosao tu na trg. Pita me koliko je nas tu, ja mu kazem da sam putujem. Sve mu je cudno :D Cak su mi i drugi njegovi prijatelji prilazili da se upoznaju. Svi znaju Engleski, pa je lako za konverzaciju. malo sam tu bio, slusao super muziku i odlazim dalje u obilazak grada. 

 

20160618_122711.jpg

20160618_122723.jpg

20160618_122857.jpg

20160618_122921.jpg

20160618_123225.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Grad je pun ljudi turista. Ja zujim ulicama, malo stanem negde na pice i idem da nesto pojedem. Naravno obavezno svugde kupim kevi magdet za frizider :) Pa se opet vratim tamo na trg da slusam dobru muziku. Ljudi svi nasmejani, opusteni i uzivaju. 

 

20160618_124140.jpg

20160618_124443.jpg

20160618_124556.jpg

 

Raznorazne vrste sveze morske ribe

 

20160618_124930.jpg

20160618_125513.jpg

IMG_0336.jpg

20160618_124104.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Svaka cast za gustiranje! Tako bih i ja putovao.

 

Hvala druze, al jedino malo bezveze sto sam Sam putovao, pa nemas ni pice sa nekim da popijes. Ne volim ja bas ni sa svakim da se upustam u pricu, jer ima raznoraznog sveta, a ja sam solo, pa reko da ne bude nekih problema. Razmisljas o 100 stvari, razne misli mi se preplicu. Jer kada sam dosao na sever, pomislio sam Bas je odavde Srbija daleko. Na putu smo bili moja Yamaha, ja i skoro svaki dan kisa :D 

 

 

Nastavljam obilazak grada. I u Danskoj sam vidjao puno Tesla automobila, a i tih nekih Americkih.

 

20160618_130342.jpg

20160618_130730.jpg

20160618_130823.jpg

20160618_131206.jpg

20160618_131432.jpg

20160618_131504.jpg

IMG_0327.jpg

IMG_0328.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Svaka čast na ovom interesantnom proputovanju i što to deliš s nama, a šta ćeš... :)

Kiša baš ume da pokvari doživljaj kada tako pada non stop...šteta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1026 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

Svaka čast na volji, jeste da ti je u neku ruku pokvarila putovanje..ali čovječe prošao si Evropu po pljusku..Sada će ti lokalne ture po kiši biti kao dobar dan :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Evo sad sam podigao i jedan video koji sam snimio tamo na trgu gde je bio taj US humanitarni festival.

P.S. ne zamerite na drmusanju snimka, malo sam ja tu i pevao i veselio se  :D 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1266 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Super pises, jasno i pregledno  :takoje:  Steta za kisu. Jeste malo smor putovati sam, ja cesto to radim, dok vozim i ne osecam nedostatak drustva ali najgore je uvece kad nemas sa kim da progovoris  :jok: Mada kazu pametni ljudi da je nekad bolje i sam nego u losem drustvu. Pratim..... :Mina:  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Super pises, jasno i pregledno  :takoje:  Steta za kisu. Jeste malo smor putovati sam, ja cesto to radim, dok vozim i ne osecam nedostatak drustva ali najgore je uvece kad nemas sa kim da progovoris  :jok: Mada kazu pametni ljudi da je nekad bolje i sam nego u losem drustvu. Pratim..... :Mina:  

 

Hvala puno za komentar na moj putopis. A sto se tice solo voznje i nevremena, ja sam pitao par drugara dali bi isli i onda kao sto uvek i biva, svi su Za, do 10 dana pred polazak. Ovom jednom je dugo, ovaj nema para, ovaj bi neku drugu putanju. Ja kad nesto odlucim, mogu nesto malo da promenim, ali u globalu to mora biti to. A, da ja sada hocu da idem na sever npr. preko Belgije i Holandije, a neko drugi mi kaze da hoce da ide preko Slovacke i Ceske, e onda ja idem solo moju turneju. U krajnjem slucaju, ja smisljam turneju, pa ko se uklapa u moje planove dobro dosao, a ko ne, opet ok. Verujem da ste tako vec nesto doziveli sa nekim svojim planovima putovanja sa onima koji su hteli na put. Vreme sam gledao par dana u napred i nije mi tako pokazivalo da ce biti skoro svaki dan kise, ali sta je tu je.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Pa da nastavim.

Odprilike sam tako proveo taj dan. Setao se svugde, isao u neke trzne centre, odem predvece nesto da pojedem i krevet, jer sutra putujem na jug i krece moj povratak kuci. Posto sam planirao odprilike dnevno da prelazim oko 500-600km iz Danske nadjem preko Booking-a neki fin smestaj u Nemackoj u nekom malom selu izmedju gradova Kassel i Fulda. Nemacka je dosta dugacka uz duz (oko 1200km), tako da jedan dan spavam tu u tom malom selu i onda idem za Minhen kod drugara Bobana (Acim) iz Pozarevca, koji vec par godina zivi i radi u Minhenu. Jutro prohladno, malo neka sitna kisica pada, ali nista strasno. Krecem naravno sa kisnjkom na sebi   :) Nemam nesto puno tu slika, jer sam u glavnom samo vozio i pravio pauze na pumpama i u Meku da klopam.

Dovidenja Danska do neke nove avanture :) 

 

20160618_151353.jpg

 

Oko Hamburga stanem na neku Aral-ovu pumpu da natocim gorivo i da popijem kaficu.

 

20160619_094128.jpg

 

Na nekoj sledecoj pauzi vidim i jedan zamiljivi stari (al kao nov) Ferrari :)

 

20160619_135329.jpg

 

Vozim ja tako, pevam pod kacigom, malo bude kisica, malo suvo, gledam malo i sa strane predele kroz koje prolazim. Veci deo puta prolazim kroz pokrajinu Donja Saksonija. Prelepa brda, reke i sume. Ulazim u Nemacku saveznu pokrajinu Hessen. Jos malo i stizem na odrediste. Uzeo sam smestaj u nekom malom selu, jer mi je blizu puta, pa reko da se ne zavlacim daleko od moje putanje. Skrecem sa puta i vozim jos nekih desetak km i dolazim na odrediste oko 17h. Taj motel je iz dva dela. Jedan deo je recepcija i restoran, a drugi malo uz brda je samo gde su sobe. Sacekam ja tu nekog lika i on mi da kljuceve da idem do sobe i da ostavim stvari, da se istusiram i malo da se odmorim od puta, pa cu otici nesto da veceram. I ovde imam samo par slika.

 

Gore su sobe, a dole levo niz taj putic je ta bela kuca gde je restoran. Motor sam bas parkirao kod moje sobe tu gde ja ta klupa. Ima svugde kamera, ali sto je sigurno sigurno je  ;)

 
20160619_170637.jpg

 

Sobe kao i svugde lepe i ciste. 

 

20160619_171635.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Posto je to malo selo, nema skoro nista, ja se posle vecere lagano prosetam i odem u svoju sobu, sedim malo za laptopom, gledam za sutra karte kuda dalje za Minhen i polako u krevet. Brzo sam zaspao. Vremensku prognozu vise nisam ni pratio, jer mi je sada sve jedno. Ujutru ustajanje, naravno odmah na prozor i prizor koji sam video me je odusevio :) To sam morao da slikam. :jee1:

Pitam se u sebi, pa jel moguce da sam i to docekao da mi dan bude ovakav. Jutro obecava lepu i konacno suvu voznju :)

 

20160620_095824.jpg

 

Odem na dorucak, pakovanje i polazak. 

 

20160620_082956.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Svaka čast Nikola, lepo ti ide pisanje i zanimljivo je pratiti ovaj putopis. A i fino si celokupnu priču zaokružio slikama koje podržavaju priču.

Sad kad si se prekalio ovakvim kišama sve ostalo će ti biti laganica:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Posle dorucka, pakovanje polazak. Gledam sad i vidim da nemam ni jednu sliku sa puta do Minhena :stabre:   Valjda sad kad je lepo vreme, uzivam u voznji pa sam i zaboravio da treba i da slikam :D Pravim opet pauze na pumpama za tocenje goriva i klopu. Ulazim u Minhen oko pola 5 popodne. Ogromne guzve, oprezno vozim i pratim uputstva sa GPS-a. Negde blizu Bobanove kuce vidim Kebab i tu stanem da jedem. Parkiram se u nekom parkicu :D tu je jedino bilo zgodno da mi je motor na vidnom mestu. 

 

20160620_170424.jpg

20160620_170727.jpg

20160620_171601.jpg

 

Vec na kraju klope zove me Boban i pita me gde sam. Ja mu objasnim i on mi kaze da ga cekam da ce sada on doci po mene. Boban dodje po mene njegovim motorom i zajedno odemo do njegovog stana.

 

20160620_182036.jpg

 

Motore parkiramo u garazu i odemo kod njega. Ja sednem na terasu i odmah stize hladno pivce :) 

 

20160620_183956.jpg

 

A gde je jedno tu je i drugo :D 

 

20160620_191741.jpg

 

Boban ima divnu decu, pa smo se tu druzili :) 

 

20160621_005630.jpg

 

Nismo nigde isli jer sam ja ujutru morao opet na put, a i Boban ujutru mora na posao, ali smo se jakoo lepo druzili kod njega. Vece je proslo uz lepu klopu, pivce i druzenje :) 

Zelim ovom prilikom da mu se zahvalim na gostoprimstu i lepom druzenju.  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Svaka čast Nikola, lepo ti ide pisanje i zanimljivo je pratiti ovaj putopis. A i fino si celokupnu priču zaokružio slikama koje podržavaju priču.

Sad kad si se prekalio ovakvim kišama sve ostalo će ti biti laganica:)

 

Hvala ti druze :) Pa trudim se da pisem onako kako i ja volim da citam putopise, malo teksta - malo slika. Sad kako pregledam slike, primecujem da ima nekih delova i mesta gde uopste nisam slikao. Dal zbog vremena ili jednostavno zaboravim. U glavnom je to to. Ne mogu bas svega tacno i da se setim, bilo je tu raznih dogodovstina, ne bih da idem u sitne detalje, ali ono najbitnije pisem i kacim slike.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Jutro u Minhenu oblacno i tmurno. Pakovanje i polazak. Boban krece na posao, a ja nastavljam dalje avanturu na jug. Sitna neka kisica ispada, ali nista strasno. Pozdravljamo se i ja polako gass. Izlazak iz Minhena je bio uz ogromne guzve. Svi idu na posao, a jos i neki radovi na putevima. Haos, ali motorom se nekako oprezno provlacim i ponovo napustam taj prelep grad. Gps me vodi ja jug prema Salzburgu u Austriji. Kad sam bio na nekih 20km od Austrije, stajem na neku pumpu da tocim gorivo i da nesto klopam. Pravim par fotografija prelepe Bavarske i Alpske prirode. Ostao bih tamo ceo dan, samo da cutim i gledam u tu prirodu. Svi koji ste se vozali tim krajevima znate kako je tu lepo :) Jednostavno, to se sa slikama ne moze preneti ta lepota.

 

IMG_0344.jpg

IMG_0345.jpg

 

IMG_0347.jpg

 

IMG_0348.jpg

 

IMG_0351.jpg

 

IMG_0350.jpg

 

Ulazim u Austriju. Prolazim Salzburg i nastavljam prema Lincu. Priroda isto fenomenalna, a i sada ima vise sunca. Posto sam isao za Sloveniju kod prijatelja u okolini Maribora, ja se negde na pola puta izmedju Salzburga i Linca odvajam desno i idem prema Gracu. Prolazim i Red Bull trkacku stazu i stizem do Graca. Od Graca idem dole prema Mariboru. Ulazim na Sentilj i obilaznicom oko Maribora ja idem prema Murskoj Soboti. Stizem kod mojog Velikog prijatelja i bajkera, Simona koji je inace clan Moto Kluba Jezerski Duhovi. Mi se inace cesto druzimo i posecujemo. Ja sam sa svojom devojkom u Sloveniji skoro svaka 2-3 meseca, cesto i do njega svratimo ako sam blizu Maribora. A i on sa familijom svrati kod nas u NS. Imamo bas lepo druzenje. Evo i sada Novu godinu cekamo zajedno kod njih u Sloveniji. Odlazio sam kod njih i na moto skupove, tako da poznajem i njegove prijatelje iz kluba. Kada sam mu pricao za moju turneju, rekao mi je da obavezno svratim u povratku kod njega. Taman mi je bilo od Minhena do njega u Sloveniji oko 500km. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Prijatelj Simon zivi u jednom malom, ali prelepom mestu na nekih 25km od Maribora.

Simonov sin Mihael (u zutoj) i njegov drugar u dvoristu.

 

20160621_173210.jpg

 

Raspakivanje stvari u sobi, silazim dole u dvoriste i odmah mi stize Lasko da se osvezim od puta ;)

Simon i njegov otac Milan.

 

20160621_153858.jpg

 

A gde je jedno, tu je jos par komada :D

 

20160621_194334.jpg

 

Dok se mi "okrepljujemo" napolju, Simonova zena Helena nam sprema predivnu veceru. Ulazimo da klopamo.

 

20160621_174208.jpg

 

Posle vecere, Simon me poziva da idemo kod njega u prostorije njihovog moto kluba jer imaju sastanak. Naravno odlazim da se vidim i sa ostalim clanovima kluba, jer se poznajemo od ranije.

Pravim par fotki. Inace ta regija u Soveniji se zove Prlekija i prelepa je. 

 

20160621_205333.jpg

 

Tu im se nalazi njihov moto klub za druzenje i sastanke.

 

20160621_205456.jpg

 

20160621_204120.jpg

 

Imali su zavrsne pripreme za njihov moto skup, koji je jedan od najvecih u Sloveniji. Bio sam par puta na njihovom skupu i extra sam se proveo. Svi clanovi kluba dobri domacini, bude dobra organizacija, dobra muzika, a i ta regija je jako lepa. Moje tople preporuke. 

 

20160621_204610.jpg

 

Posle sastanka, vece se ovako zavrsilo :D A, kako dugacije i da se zavrsi u Sloveniji sa prijateljima :)

 

20160621_223558.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Ujutru ustajanje, naravno odmah na prozor i vidim prelepo vreme. Osmeh od uva do uva :) Dorucak, pakovanje, pozdravljanje i polazak. Odlazim do Maribora u Dainese moto centar. To mi drze dva poznanika, pa reko da ih obidjem, da im se javim, a uvek ima lepe robe, pa da se malo i ponovim. Kad god sam u Mariboru, tu svratim i moram sebe nesto da castim, ali moram :D Ja bi mogao da zivim u takvim radnjama :D

Inace radnja se zove Moto Limit, pa ako neko bude isao tamo, nek mi se javi da ga ja tamo najavim zbog lepih popusta ;)

 

20160622_112921.jpg

 

Al sam sklopio facu, kao da je napolju kisa :D

 

20160622_111933.jpg

 

20160622_112558.jpg

 

20160622_112627.jpg

 

Ponovim se sa nekom VR46 majicom i gas dalje. Idem od Maribora lokalnim putevima prema Ptuju. Usput opet stajem u jedno malo mesto Starše da se pozdravim sa prijateljima koji drze jedan prelep motel Beno. Isto moje tople preporuke.  :takoje:

 

20160622_120322.jpg

 

Odatle idem dalje prema Hrvatskoj granici. Dolazim na granicni prelaz Macelj. Ulazim u HR i prolazim Krapinu i idem prema Zagrebu. Obilaznica oko Zagreba i vozim prema Slavonskom Brodu. Od Zagreba do Batrovaca sam pravio samo pauze za klopu i gorivo. Dosadan je put, pa i nemam tu slika, a i vecina vas je tuda prosla pa znate sve. Prolazim granicu, ulazim u Srbiju i stajem na drugu pumpu na tocenje i pauzu. 

 

20160622_163343.jpg

 

Ulazim u Novi Sad, cini mi se kao da se promenuo ;) A, u meni neka toplina krece. Odlazim do mog kuma Gregora u kafic na NS sajmu i tu se moja avantura zavrsava. Drugari me docekuju i ja im ukratko prepricavam ono sto sam sve doziveo i prosao :)

 

 

Eto, to bi odprilike bila moja EU Turneja od 17 dana, oko 6200 km i obilazak 9 drzava.

Sve u svemu meni je bilo jako lepa avantura. Pa cak i te kise, hladnoce i nevreme nisu mogle da mi pokvare celokupan dozivljaj. Koliko sam ja pratio internet, Jun mesec je u skoro celoj Evropi bio dosta hladan i kisovit. Tako da gde god da sam se kretao, nisam mogao da izbegnem lose vreme. Zao mi je samo sto nisam ostvario bas ceo zamisljeni put, pa da sam posetio i Norvesku, ali i to cu sigurno uraditi, jer ono sto sam sve prosao, zelim definitivno jos jednom da vidim.

Nadam se da vam se svidelo moje putovanje i da sam uspeo da vam prenesem bar mali deo onoga sto sam ja proputovao, doziveo i video. Tu sam da pomognem ako bilo kome treba neka informacija.

 

P.S. Ne zamerite, ako ima nekih gramatickih gresaka ili ako je bilo nekih losijih slika. 

 

Svima zelim lepe i srecne praznike, pa da nam sto pre dodje pocetak nove sezone 2017 i pocnu nove avanture. 

 

Pozdrav i svako dobro  :takoje:

 

Nikola - K_A_W_A  :)

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS "13 LC

Свака част,са уживањем сам читао како си допуњавао путопис... :takoje:

Колико кошта отприлике овако задовољство?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja