Jump to content

Moto Zajednica

Posao po jaknu i pantalone, a kupio GARMIN :)

Recommended Posts

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Vidim danas u oglasima da jedan nas clan iz N. Pazove prodaje neku jaknu i pantalone, nazovem, opisem se (visina, tezina) i on mi kaze da je sve kao za mene. Dogovorimo se da cu doci za dva sata. Pozovem mog komsiju Ivana - Road Gunner i dogovorimo se da idemo zajedno. Dodjem po njega a on poneo neku navigaciju  ;D Postavi on to kod mene u auto i krecemo. Usput mi nabaci da bi je prodao. Pametna stvarcica nas je dovela tacno do odredista. Saceka nas momak i ja da probam jaknu, kad ono bas velika, tako je bilo i sa pantalonama. Posto mi je bilo krivo sto je doslo do nesporazuma, ja da se ne bi vratio praznih ruku, kazem komsiji da cu ja uzeti tu navigaciju. Tako je i bilo. Marka je GARMIN, nikad cuo  ;) ;D ali model sam zaboravio  ;D Markone ce to bolje znati. koliko sam ja video za pocetak, meni je to sasvim ok model i mislim da ce zadovoljiti moje potrebe. Eto i ja sam uzeo cuveni GARMIN.

 

post-763-12878995427807_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Eh ako je to onaj sto sam ti ja nabavio :D onda je model Nuvi 250 ;)  a ne pricas kako nas je danas odveo nekim zemljanim putevima ( jer smo mu tako zadali) za koje nismo znali ni da postoje. E da posle ove voznje Kawa prodaje A4 sa ubijenim vesanjem  ;D . E sad sam ispo dusman em sam te naveo da ubijas auto po offroud-u em sam ti prodao Garmina, reci ljudima i da sam te spasao da ti privremeno montiraju bukagije :D . Ne znam zasto policajci ne vole crne automobile za zamljenim staklima 'sitnim" tablicama koji voze vozaci bez ikakovog dokumenta i hoce da ih privedu :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

E da, hvala ti sto si me spasao privodjenja u stanicu, jer sam zaboravio vozacku  ;D te si ti garantovao za mene. Ali dobro desava se i to. Danas se to desilo meni, a juce "nekom" drugom  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

E da, hvala ti sto si me spasao privodjenja u stanicu, jer sam zaboravio vozacku  ;D te si ti garantovao za mene. Ali dobro desava se i to. Danas se to desilo meni, a juce "nekom" drugom  ;D

Mislis zaboravio si i licnu kartu i vozacku, pa ja sam juce platio skolu za nenosenje obe isprave pa sam ih danas poneo da nam se nadje :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Cestitam na kupovini! :)

 

Nego, tu se vidi neka raskrsnica napred a na Garminu nista...

Cuti bre Lalajko jos nisam uzeo sve pare :P

 

PS to je ulaz u neko gradiliste!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 416 postova
  • Lokacija: Novi Sad

E da, hvala ti sto si me spasao privodjenja u stanicu, jer sam zaboravio vozacku  ;D te si ti garantovao za mene.

 

Pa kad nije uzeo sve novce  ;D Ko je lud da te pusti u aps kad mu nisi izbrojao sve jurice ;):D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Čestitam na kupovini uređaja renomiranog metrosexualnog proizvođača. ;-D

ps.nadam se da će ti pomoći da,sledeći put kad kreneš u Bn, tamo i stigneš!!! ;-D;-D;-D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Čestitam na kupovini uređaja renomiranog metrosexualnog proizvođača. ;-D

ps.nadam se da će ti pomoći da,sledeći put kad kreneš u Bn, tamo i stigneš!!! ;-D;-D;-D

 

;D ;D ;D

Samo do "grance"! Dalje će morati da se raspituje ;) Nije mu Gunner rekao da nema bosansku kartu  ;D

 

Lalajko, ja ne vidim raskrsnicu... samo neko poljanče? A to savršeno odgovara slici ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

Vidim danas u oglasima da jedan nas clan iz N. Pazove prodaje neku jaknu i pantalone, nazovem, opisem se (visina, tezina) i on mi kaze da je sve kao za mene. Dogovorimo se da cu doci za dva sata. Pozovem mog komsiju Ivana - Road Gunner i dogovorimo se da idemo zajedno. Dodjem po njega a on poneo neku navigaciju  ;D Postavi on to kod mene u auto i krecemo. Usput mi nabaci da bi je prodao. Pametna stvarcica nas je dovela tacno do odredista. Saceka nas momak i ja da probam jaknu, kad ono bas velika, tako je bilo i sa pantalonama. Posto mi je bilo krivo sto je doslo do nesporazuma, ja da se ne bi vratio praznih ruku, kazem komsiji da cu ja uzeti tu navigaciju. Tako je i bilo. Marka je GARMIN, nikad cuo  ;) ;D ali model sam zaboravio  ;D Markone ce to bolje znati. koliko sam ja video za pocetak, meni je to sasvim ok model i mislim da ce zadovoljiti moje potrebe. Eto i ja sam uzeo cuveni GARMIN.

 

pa sta ce ti kad isti mozes u telefonu imati ?? :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Ja sam nesto morao kupiti taj dan, pa posto mi nisu ni jakna ni pantalone odgovarali, ja uzeo onda Garmina.  ;D Vidim, neko ga stalno hvali, nemogu da se setim koji je to clan,  ;) ali znam da ga je stalno hvalio, pa reko, ajde da i ja vidim sta je to. I mogu vam reci......nista narocito  ;) ;D Odem u svoje rodno mesto, Zabalj i vidim da ga Garmin ne prepoznaje. Dali je to do karti ili sta vec, ali ga nema na mapi. A moje mesto ima 12000 stanovnika. Znaci nije bas malo. Za malo da se nisam izgubio u rodjenom gradicu ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Ja sam nesto morao kupiti taj dan, pa posto mi nisu ni jakna ni pantalone odgovarali, ja uzeo onda Garmina.  ;D Vidim, neko ga stalno hvali, nemogu da se setim koji je to clan,  ;) ali znam da ga je stalno hvalio, pa reko, ajde da i ja vidim sta je to. I mogu vam reci......nista narocito  ;) ;D Odem u svoje rodno mesto, Zabalj i vidim da ga Garmin ne prepoznaje. Dali je to do karti ili sta vec, ali ga nema na mapi. A moje mesto ima 12000 stanovnika. Znaci nije bas malo. Za malo da se nisam izgubio u rodjenom gradicu ;)

 

 

 

 

 

 

 

Sreca tvoja te nisi konsultovao Gramin ijnace bi se jos vrteo u krug :D :D 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Ja sam nesto morao kupiti taj dan, pa posto mi nisu ni jakna ni pantalone odgovarali, ja uzeo onda Garmina.  ;D Vidim, neko ga stalno hvali, nemogu da se setim koji je to clan,  ;) ali znam da ga je stalno hvalio, pa reko, ajde da i ja vidim sta je to. I mogu vam reci......nista narocito  ;) ;D Odem u svoje rodno mesto, Zabalj i vidim da ga Garmin ne prepoznaje. Dali je to do karti ili sta vec, ali ga nema na mapi. A moje mesto ima 12000 stanovnika. Znaci nije bas malo. Za malo da se nisam izgubio u rodjenom gradicu ;)

 

 

Jok nema ga...

 

zabalj.jpg

 

Nema ga detaljno sa ulicama, ali je svako mesto prikazano na karti. Izlaze nove ispravke i dodaci pa će uskoro biti i detaljan prikaz i ostalih mesta...

Žabalj ćeš naći tako što:

"Kuda idemo" - "Gradovi" - "Upiši" - upišeš Žabalj i to je to...

Ako ideš preko "Kuda idemo" - "Adresa" - "Odaberi zemlju" - Srbija - "Unesi grad" - Žabalj... izbaciće ti da "nema nađeno" jer ne postoji detaljan prikaz ulica.

115 gradova je trenutno odrađeno na nivou ulica (SCG Route 1.6) ostali se obrađuju i svaka dva-tri meseca se dodaju po 15-20 mesta i rade se primećene ispravke.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Al mi samo neide u glavu kako ga nema, ipak nije malo mesto.  ??? I kad ce ga biti. Da da menjam karte kod mene

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista
link=topic=17403.msg227321#msg227321 date=1207348860]

Pa da sta ce mu  veci ekran, bolja antena, bolja podrska za program i bolje mape na samom :D ;D

 

pa mape su iste.. ;)

 

@markone,ja imam scg 1.5,jel velika razlika izmedju 1.6 i 1.5,da znam da li da se zamaram s tim,da ubacim il ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja