Jump to content

Moto Zajednica

Honda CBR600rr ili Suzuki GSXR 750

Recommended Posts

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja se izvinjavam ponovo se nisam dobro izrazio  ;D ;D ;D ;D :D :D

Pitanje je sledece:

koji motor je kvalitetniji?, bolje se ponasa u voznji?, koji je izdrzljiviji?, laksi za voznju?, brutalniji?, itd.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 348 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: bez

Ja se izvinjavam ponovo se nisam dobro izrazio  ;D ;D ;D ;D :D :D

Pitanje je sledece:

koji motor je kvalitetniji?, bolje se ponasa u voznji?, koji je izdrzljiviji?, laksi za voznju?, brutalniji?, itd.  ;)

Kvalitet ni kod jednog ne dolazi u pitanje. A sto se voznje i izdrzljivosti  tice to ces jedino osetiti ako planiras da ga teras na stazu.U svkodnevnoj voznji neces imati problema ni sa jednim izuzev sto je suza daleko jaci motor od honde(cini mi se da je honda najslabija u  svojoj klasi).Evo pitaj Makija za suzu 750,on ima bas taj model.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

Moras prvo raskrstiti u svojoj glavi sta zelis,sta ti vise prija,sta ti je potrebnije i sta ce ti najvise koristiti,mislim da kad su novi motori u pitanju dilemi mesta nema...jer su dve zasebne klase i kao da poredis dupe i oko  ;) ..malo grublje poredjenje ali eto..mozda bolje da uzmes 600 jer koliko sam zakljucio pocetnik si..a ovo su stvarno opake masine,a evo i dokaz:

 

Oba su prilicno nezgodna za pocetnike, pogotovu GSXR750. K7 propinje prednji u vazduh u prvoj, drugoj, pa i u trecoj.

 

 

;)

 

..i treba prvo da probas...i ja sam tako ranije govorio,ma mos mislit sve je to isto,e pa dok nisam probao novu r6 :D .. razmisli u svojoj glavi sta ce ti tih 250ccm vishe,ako ti ne treba onda se dvoumi izmedju 600-tki,a posto si rekao da ti je honda najbolja onda je uzmi,a ako ti je lepsi 750 ili iz nekog razloga potrebniji uzmi njega..simple as pasulj :D :D

i rece ti vitez koja,o kvalitetu nemoras da brines i to ne treba da ti utice na izbor jer su svi izuzetno kvalitetni i to ce ti svako reci !

a to ko je brutalniji,pa zna se- suzana 750 :)),ne znam ni sto pitas to kad se moze i sa papira zakljuciti..pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Iskreno, suzuki mi se ne svidja estetski, kao ni jedan gsx-r pre njega, honda mi je simpaticna, onako malena  :) , mada model za 2007/08 je bas bas mali...

Uzeo bih hondu nasuprot svim njenim fizioloskim "manama", R suzuki nikada ne bih kupio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Beograd

Hvala vam puno na koristnim savetima mnogo ste mi pomogli, mislim da sam odlucio i da je odluka pala na CBR, mada ima jos vremena do sledece sezone mozda cak uleti i nesto trece.

Za sada je Honda na prvom mestu ;):D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Kovin

honda bolje lezi,lakse se naviknes na nju,lepsi rad agregata,ne kazu dzabe radi ko honda... dok suzuki bolje poteze,kazu da je izdrzljiv bruka. po meni je honda lepsa,ali mislim da je suzana pred 600rr,promasena investicija. ali o ukusima ne valja raspravljati. moj glas za CBR

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 348 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: bez

honda bolje lezi,lakse se naviknes na nju,lepsi rad agregata,ne kazu dzabe radi ko honda... dok suzuki bolje poteze,kazu da je izdrzljiv bruka. po meni je honda lepsa,ali mislim da je suzana pred 600rr,promasena investicija. ali o ukusima ne valja raspravljati. moj glas za CBR

Ja se ne bih slozio sa tobom da je suza promasena investicija ali opet je to moje misljenje ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Dogodine opet...

pogledaj onaj video klip sa onim matorim sto imitira motore..pa koji bolje zvuci pazari!!!

ali ipak: hooooooooooooooooooooooooooooooooooo - n - daaaaaaa:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja