Jump to content

Moto Zajednica

gsxr 1100

Recommended Posts

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Ja sam zelen na ovom forumu,ali ovaj forum je privatno vlasnistvo a mi moramo postovati pravila.Da li su pravila jednaka za sve ne mozemo mi odlucivati.@Mohikanac jeste provokator ali ima da se cuje od njega mnogo korisnih stvari,samo sto on sve radi u pogresnim temama.Bolje je skrenuti mu paznju nego ga banovati,ali to je opet stvar administratora.Da ne ispadne da trujem oglas,ja "znam"sta je on radio sa motorom i ovaj motor je sasvim ok za te pare.

Boldovao sam ono sa cim se slazem, i protivrecim...

Naravno da se pravila moraju postovati, cim si se ulogovao, pristao si na tu igru...u suprotnom odlazis odavde.

I to je sasvim ok.

Ali ovo progresivno primenjivanje pravila... :stabre:  :staa2:

Pa sta je to!?

Svi moraju biti jebeno jednaki. Sad ces biti banovan jer mi se ne svidjas, ili si rekao nesto ruzno za moju opremu, ili pljujes marku mog motora, pa cu te namestiti... Msm slicna je fora...

Jadno jako...

Banovali Gavru, Ufa, Mohikanca stalno banuju na odredjeno...

Pa banujte i ostale kad se sprdaju... :takoje:  :sampion:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go fuck yourself!, 823 postova
  • Lokacija: Bor/Zlot
  • Motocikl: 4X4 egzotika iz Azije...

Дати право сваком да у својој теми (огласу) може да брише коментаре и не дозволи да све крене у погрешном правцу и до к**рца

Brate po motoru, to mozes i sad, promeni post i ostavi tacku npr...  :takoje:  :vutra:  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Mene lično ne pogadja njegova neotesanost, mogu da ga stavim na ignore ali svakako podrzavam u potpunosti odluku administracije sto je banovan. Cudi me da nije i pre. Jako los primer daje i Ako svi mogu kulturno da se ponašaju, sto bi on bio izuzetak? Zar se tako i u stvarnom životu ponašamo? Ako ti neko kaže nesto sto ti nije po volji i ne ide ti niz dlaku, ti ga odmah napusis i kreneš pesnicama?

 

Ako se ne varam i ranije je bio banovan na privremeno pa očigledno nije puno pomoglo.

 

Sam je odabrao taj put tako da ne bi trebao da zali za odlukom.

 

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja