Jump to content

Moto Zajednica

Babe

Recommended Posts

Guest diRRty

Danas sam sa jednim prijateljem napravio voznjicu do Kosamaja tacnije do sela Babe u kojem je jedan predivan hotelski kompleks za koji ja (seljak) do danas nisam znao niti cuo za njega.Divna priroda oko komlepksa koji ima svoje teniske terene , malo vestacko jezerce i ergelu konja, koje vidim da posetioci lepo jasu po celom komleksu.

Ono sto je meni najzanimljivije bilo je naravno taj put od Avale do Kosmaja, POLAKO PA PUN GAS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Cini mi se da je Andrej pisao u nekoj temi o tome i postavio neke slike a ja sam se nadovezao posto je meni to relativno blizu.

 

Conutry club rules!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo
Cini mi se da je Andrej pisao u nekoj temi o tome i postavio neke slike ....

Nije Andrejp nego Sasha sa kimcom.

 

A mesto svakako trebamo obici...Organizovano!

Ti se Brko prijavljujesh da nam budesh domacin,jel da? :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4318 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори
Danas sam sa jednim prijateljem napravio voznjicu do Kosamaja tacnije do sela Babe u kojem je jedan predivan hotelski kompleks za koji ja (seljak) do danas nisam znao niti cuo za njega.Divna priroda oko komlepksa koji ima svoje teniske terene ' date=' malo vestacko jezerce i ergelu konja, koje vidim da posetioci lepo jasu po celom komleksu.

Ono sto je meni najzanimljivije bilo je naravno taj put od Avale do Kosmaja, POLAKO PA PUN GAS[/quote']

 

Eto brate lipih stvari kod nas,a nekima bale cure zabod onih tamo slika :wink: .Eto kakvi smo ti mi ljudi :?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna

Bio ja tamo na praxi (jer sam turistichki tehnichar). Jeste lepo,chist wazduh,dobar hotel i swe to,ali brate,ne da su ljudi neljubazni,nego uzas!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Mozda prema tebi zato sto si ti bio tamo na praksi ali prema gostima su bas ljubazni.

 

Ti se Brko prijavljujesh da nam budesh domacin,jel da?

 

Iako je to od mog grada daleko 20+km mogu da budem domacin bez problema posto sam put do tamo naucio da vozim i unazad. :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja sam danas isao do Oplenca i konacno obratio paznju gde je to skretanje za Babe...

 

PS. Brko, malo je falilo da te nekako nadjem i kukam za pomoc s obzirom da mi je puklo crevo za antifriz i sve iscurelo taman kad sam stigao na destinaciju... nekako sam se ipak snasao :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Da si na bilo kojoj pumpi ili negde u gradu pitao za Brku sto drzi servis plastike vecina bi ti objasnila gde se tacno nalazim ilio bi ti precizirali kod fabrike PDM.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG
Danas sam sa jednim prijateljem napravio voznjicu do Kosamaja tacnije do sela Babe u kojem je jedan predivan hotelski kompleks za koji ja (seljak) do danas nisam znao niti cuo za njega.Divna priroda oko komlepksa koji ima svoje teniske terene ' date=' malo vestacko jezerce i ergelu konja, koje vidim da posetioci lepo jasu po celom komleksu.

Ono sto je meni najzanimljivije bilo je naravno taj put od Avale do Kosmaja, POLAKO PA PUN GAS[/quote']

 

Eto brate lipih stvari kod nas,a nekima bale cure zabod onih tamo slika :wink: .Eto kakvi smo ti mi ljudi :?

 

Ma svuda je lijepo, i kod nas i kod vas i kod njih, samo daj slike pa da organizujemo odlazak... 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4318 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори
Danas sam sa jednim prijateljem napravio voznjicu do Kosamaja tacnije do sela Babe u kojem je jedan predivan hotelski kompleks za koji ja (seljak) do danas nisam znao niti cuo za njega.Divna priroda oko komlepksa koji ima svoje teniske terene ' date=' malo vestacko jezerce i ergelu konja, koje vidim da posetioci lepo jasu po celom komleksu.

Ono sto je meni najzanimljivije bilo je naravno taj put od Avale do Kosmaja, POLAKO PA PUN GAS[/quote']

 

Eto brate lipih stvari kod nas,a nekima bale cure zabod onih tamo slika :wink: .Eto kakvi smo ti mi ljudi :?

 

Ma svuda je lijepo, i kod nas i kod vas i kod njih, samo daj slike pa da organizujemo odlazak... 8)

 

da bi dosa do mene gasho triba ce ti dosta burica i dobar propleler :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4318 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори
ma shvatio si sto sam htio reci' date=' a za dolak kod tebe, a ko zna...[/quote']

 

:wink: naravno Gasho :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja