Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc oko kupovine SM-a

Recommended Posts

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: :(
Pozdrav. Razmisljam se oko kupovine SM motora. Ima par na oglasima koji mi se svidjali ali se ne razumem mnogo pa mi je potreban savet ili dva. Imam A2 kategoriju ali mi nije problem da polazem za A ako bude potrebno. Visok sam 178, tezina 76. Budzet mi je oko 2000e i zanimaju me motori koji su izmedju 400 i 600 kubika, mada moze i nesto oko 250 ali mislim da su retki 4t motori od 250cc kod nas. Konkretno nesto tipa KTM lc4, sc400/620, Yamaha XT600, Husqvarna 610 ili manji mada su redji na oglasima. Uglavnom na oglasima sve sto me zanima je negde oko 2000tog godista ili malo starije. Motor mi je potreban za svakidasnju voznju i za poneki put od BG do NS ili slicno, naravno sa putnikom  :) Vidim da i drugi ljudi kace linkove na forumu pa cu da ostavim linkove za motore koji su trenutno interesantni na oglasima.

 

Husqvarna:



 

KTM:




 

Yamaha:


 

:stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750S, Husqvarna 610 SM, Yamaha RD 250

Pošto sam bio na istim slatkim mukama jesenas, mogu ti reći da najbolje da vidiš motore i uzmeš onaj koji je u najboljem stanju. Ja sam bio gađao Yamahu xt660x pa KTM pa Husqvarnu 610 sm i na kraju sam uzeo Husqvarnu 610 sms zato što je bila u daleko najboljem stanju od svega što sam gledao. I poslušao sam dobar savet da uzmem motor za što više para uspem da skupim, manje će me glava boleti ako uzmem skuplji/mlađi/u boljem stanju motor.

 

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Beograd, Vladičin Han
  • Motocikl: sv650s

Nemam iskustva sa nijednim od navedenih ali se slažem sa @ales, znaci onaj koji je u najboljem stanju-taj..

 

 

Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750S, Husqvarna 610 SM, Yamaha RD 250

Stanje motora uživo ti je kod SM motora pogotovo bitno zato što su ti motori dušu dali za zabavu i padanje, a tragove padanja ćeš tek uživo da vidiš koliko ih je.

 

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: :(

Hvala na savetima. Na zalost, moracu da odlozim kupovinu motora za sledece prolece. Sta je tu je...  :neznam: U svakom slucaju, u istoj cu se situaciji naci i tada tako da nisam dzabe postavljao pitanje  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja