Jump to content

Moto Zajednica

Sprint Adams

Recommended Posts

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda vf750

Pozdrav svim clanovima.. Nov sam na forumu i treba mi jedna pomoc iskusniji ljudi. Planiram da kupim kineskog copera, sprint adams. Covek mi kaze da nece da radi na ler gasu dok je hladan zbog toga sto je skinuo filter vazduha. Zanima me da li je moguce da to bude od filtera vazduha? Ne bih da kupuem nesto neispravno pa da posle ulazem brdo para da ga popravljam. Ja sam student i ne mogu sebi puno toga da prijustim ali zivotna zelja mi je da vozim motor. I ovi motori su povoljni, ljudi ih dosta hvale. Nadam se da ce se naci neko ko se razume da mi pomogne. Hvala :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova

Ovako putem pisanja teško može da se konkretno pomogne samom konstatacijom da zbog nedostatka filtera ima loš ler gas , da, nije dobro voziti bez filtera ali možda su loše uštelovani karburatori loše svećice možda premali ler gas ipak ako imaš nekog ko bi mogao da pogleda na licu mesta to bi bilo najbolje možda je u pitanju neka sitnica a bajk je dobar.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda vf750

Znate kako, covek zivi daleko i problem mi je da odem i samo vidim motor. Jer ako nije u dobrom stanju naravno da ga necu uzimati. A to sa ler gasom moze da bude iz mnogo razloga. Upravo sam pricao sa majstorom i rekao mi je brdo razloga zbog kojih se to desava. Neki su poprilicno ozbiljni i ne bih ipak da rizikujem. Hvala vam svakako. Svidja mi se ovaj forum i pocecu cesce da ga koristim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova

Zato sam se i obratio na ovaj način jer danas čovek nemože sve da zna i bez obzira kolika je suma novca u pitnju ne treba olako davati ako možeš povedi neku osobu koja poznaje te stvari  i da vidi na licu mesta možda je stvarno sitnica ili neki manji kvar a isplati se uložiti  jer da je nešto ozbiljnije nebi ni upalio ai samo stanje bajka će ti reći sve ato znači da ga moraš videti i čuti uživo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja