Jump to content

Moto Zajednica

Marsovci ?

Recommended Posts

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

hihihi !!!  :D ;D :D ;D

Samo se ti smej kad te na ovom govancetu uvati ima da slalis onaj K ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

aj ponovi, keve ti ! losa nesto veza

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Borova glava-Barski most

momci veliki pozdrav za vas. mi u hladnijim krajevima pocinjemo sezonu 1 maja a za bg ne znam. sto se tice motora verujte mi da je glupost za gradske sredine uzimati velike motore. braca crnogorci su uzeli skutere po gradu a magistrala sa vecim motorima. ajde odoh u off.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

momci veliki pozdrav za vas. mi u hladnijim krajevima pocinjemo sezonu 1 maja a za bg ne znam. sto se tice motora verujte mi da je glupost za gradske sredine uzimati velike motore. braca crnogorci su uzeli skutere po gradu a magistrala sa vecim motorima. ajde odoh u off.

Stigao je prošle godine jedan Beberly kod nas na test. Beo i sa plavim rotacijama, znam da je još uvek u Piaggio servisu na probi...

 

 

 

 

post-94-12878995054655_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5538 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Ja bih njima kupio rolere kao u Parizu, a i taman da skinu natalozenu jagnjetinu! No, doduse, daleko smo mi od Pariza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5346 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Zvanicno "Mersovci" izlaze na  ulice 1. aprila :o :o

APRILILILi ;D

Nemoj tebi da bude aprilili, dobili su nove radare ;D ;D ;D ;D ;D

 

Bice tebi aprililili !!!  ;D ;D ;D

IDI IZVADI A !!! ;D ;D ;D

 

Mislis, IDI POLOZI ZA A? :D

 

Cudi me da policija tako kasno u toku godinu zapocinje moto sezonu, kad maltene do Nove Godine voze motore... Da je srece da ih bude vise u saobracaju, mnooogo strasnih stvari vidjam svaki dan u saobracaju.  >:(

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Kod nas u gradu je postojala biciklisticka patrola, ali mislim da je ukinuta, izgledali su smesno da ne moze smesnije, ali ako nabave ove copere gde ce im biti kraj ne znam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Dakle, sleteli su u velikom stilu :)

Juče sam video trojicu u istome danu i stvarno rade posao za sve pare. Pljušte prijave pored sajma i kod Ade za žutu traku, zaustavljaju i proveravaju kamionete i kombije van beogradskog porekla iole sumnjivog tehničkog stanja, dok motoristu još ni jednog nisam video da su zaustavili  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

Dakle, sleteli su u velikom stilu :)

motoristu još ni jednog nisam video da su zaustavili  ;D

 

Sto se mene tice, necu plakati ako tako i ostane  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2720 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Mislim da nije u  duhu tolerancije i saobracajne kulture ,koju ovde pokusavamo da propagiramo, da sluzbena lica na motorima zovemo Marsovci.

U neku ruku i oni su nase kolege,kao i momci na skuterima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Mislim da nije u  duhu tolerancije i saobracajne kulture ,koju ovde pokusavamo da propagiramo, da sluzbena lica na motorima zovemo Marsovci.

U neku ruku i oni su nase kolege,kao i momci na skuterima.

 

 

 

 

 

Podrzavam kolegu i zamol;io bih vas da drugove policajce nazivamo pravim imenima jer medju forumasima ima i policajaca i moz da zamislite kako se oni osecaju.DRUGARSKI POZDRAV

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Mislim da nije u  duhu tolerancije i saobracajne kulture ,koju ovde pokusavamo da propagiramo, da sluzbena lica na motorima zovemo Marsovci.

U neku ruku i oni su nase kolege,kao i momci na skuterima.

 

 

Podrzavam kolegu i zamol;io bih vas da drugove policajce nazivamo pravim imenima jer medju forumasima ima i policajaca i moz da zamislite kako se oni osecaju.DRUGARSKI POZDRAV

 

Dakle - "Slušbeno lice van zemaljskog porekla" :)

 

Šalim se, uz svo poštovanje službenim licima, ne smatram da naziv "marsovac" ima pogrdnu konotaciju, čak je simpatična  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Smo se salite vi sa ''marsovcima'' pa sutra kad stavimo bjb ambleme bice vam marsovac.Mene ce to tesko da zakaci jer tesko da neki policajac prati forum ali na vasoj teritorijaih ima dosta ::):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Smo se salite vi sa ''marsovcima'' pa sutra kad stavimo bjb ambleme bice vam marsovac.Mene ce to tesko da zakaci jer tesko da neki policajac prati forum ali na vasoj teritorijaih ima dosta ::):D

A ne gresis sinak silno gresisi, mene zaustavili na koferu mi nalepnica vido bi je i Filip Visnjic, pogledao dokumenta pozdravio (30 sekudni zadrzavanja) tako da ako oces da postignes dobro prolazno vreme stavi bjb nalepnicu na kofer :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Na začetku je nova  koalicija - "BJB & POLICIJA"  ;D ;D ;D

 

Sećam se pre neku godinu kada sam u nekom selu u neki sumrak izbegao sigurnu smrt na neosvetljenom traktoru, te se potom objašnjavao sa pijanim traktoristom da treba da stavi barem jednu sijalicu pozadi i napred, i toliko sam bio ubedljiv sa belim motorm, flip up kacigom i oštrim tonom, da mi je obećao da će to pod hitno da ispravi >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Na začetku je nova  koalicija - "BJB & POLICIJA"  ;D ;D ;D

 

Sećam se pre neku godinu kada sam u nekom selu u neki sumrak izbegao sigurnu smrt na neosvetljenom traktoru, te se potom objašnjavao sa pijanim traktoristom da treba da stavi barem jednu sijalicu pozadi i napred, i toliko sam bio ubedljiv sa belim motorm, flip up kacigom i oštrim tonom, da mi je obećao da će to pod hitno da ispravi >:( >:(>:(

 

 

 

 

 

Uuuu.... pa u nasim redovima bi se naslo bas dosta kandidata za tu koaliciju.Ja imam i spisak vidjenijih clanova koje bih predlozio za zajednicku patrolu ;)8)::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2720 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Na začetku je nova  koalicija - "BJB & POLICIJA"  ;D ;D ;D

 

Sećam se pre neku godinu kada sam u nekom selu u neki sumrak izbegao sigurnu smrt na neosvetljenom traktoru, te se potom objašnjavao sa pijanim traktoristom da treba da stavi barem jednu sijalicu pozadi i napred, i toliko sam bio ubedljiv sa belim motorm, flip up kacigom i oštrim tonom, da mi je obećao da će to pod hitno da ispravi >:( >:(>:(

 

 

 

 

 

Uuuu.... pa u nasim redovima bi se naslo bas dosta kandidata za tu koaliciju.Ja imam i spisak vidjenijih clanova koje bih predlozio za zajednicku patrolu ;)8)::)

Misija uspela.

Narodna milicija se pojavila na Miseluku.

Srecom su tolerantniji od nekih...

BOf2J_dsc01009zp7.jpg

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja